Дайте подумать• 10 января 2024
Що раніше їли українці?
Навіяно нещодавньою темою про борщ. Але насправді, згадуючи Кайдашеву сім´ю борщ щодня, на свята м´ясо і ковбаси, у Хіба ревуть воли, згадувалися галушки, вареники з сиром,борщ, молочна локшина, читала І будуть люди - борщ і в бідних, і в багатих, просто склад борщу різний, багатого хазяїна зустрічали яєчнею, салом, холодцем, пирогами. Дітям пекли маковники і медовики. З овочів квашена капуста і огірки зимою,і свіжі - влітку. Не дивно, що селяни в 70 вважалися вже дуже старими.
Наивная Хо• 10 января 2024
В різних областях різні страви. Моя бабуся з Житомирщини варила одні страви і пироги пекла, друга з Львівщини інші ( багато польських).
Дайте подумать
• 10 января 2024
Ответ дляKika-6655
А шо не так? Я не пойму просто.
Одноманітна їжа, мало вітамінів.
НЛОша• 10 января 2024
Добре меню , ви сподіваєтесь на мікрогріні в 70 , будет « не дуже старою « ,а просто підстаркуватою ?
ПЛЮС-МИНУС• 10 января 2024
интересно, интересно, а потом вдруг итог: Не дивно, що селяни в 70 вважалися вже дуже старими.
к чему там про 70-летних селян?
Наивная Хо• 10 января 2024
Ответ дляДайте подумать
Одноманітна їжа, мало вітамінів.
Помиляєтеся, дуже багато корисних страв в українській кухні
Дайте подумать
• 10 января 2024
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
к чему там про 70-летних селян?
Раціон одноманітний.
ПЛЮС-МИНУС• 10 января 2024
Ответ дляKika-6655
А шо вам надо, суши с ролами?
кулинарию с шубой и мимозой в каждом шинке.
ПЛЮС-МИНУС• 10 января 2024
Ответ дляДайте подумать
Раціон одноманітний.
вы сравните с ирландцами, которые ели одну картошку и поймёте, что у нас рацион шикарный.
Слоник-тоник• 10 января 2024
Ответ дляKika-6655
А шо вам надо, суши с ролами?
А вы что то про сбалансированный рацион слышали?
ЖаннаНеАгузарова• 10 января 2024
Ответ дляДайте подумать
Одноманітна їжа, мало вітамінів.
Ага, немає авокадо з канапками
Санька-4b93• 10 января 2024
Ответ дляДайте подумать
Одноманітна їжа, мало вітамінів.
Еда нормальная. А на продолжительность жизни людей больше всего повлияла зубная щётка и культивация привычки чистить зубы регулярно. Соответственно, зубы стали меньше портиться, меньше гниения и бактерий, желудочных болезней. Люди смогли питаться полноценно до позднего возраста.
Анютины ласки• 10 января 2024
Ответ дляKika-6655
А шо не так? Я не пойму просто.
Чіпсів не їли, фрукти овочі натуральні
Все не так як у людей
Папина дочка• 10 января 2024
Ответ дляДайте подумать
Одноманітна їжа, мало вітамінів.
Людині хватає вітамінів. Раніше усі жили як на ’еко-продуктах’. Свої яйця, молоко, овочі, фрукти. До сих пір чудово живуть люди, котрим по 90+ років. Як казала моя бабця (їх було п´ятеро дітей), що якщо є корова у родині, то вже не переживали за дітей, значить усі будуть нагодовані.
Контрольница• 10 января 2024
Ответ дляДайте подумать
Одноманітна їжа, мало вітамінів.
Натуральна їжа, свіже повітря. Що не так?
Мушля з Криму• 10 января 2024
Ответ дляРаботать надо
А зараз в 70 молодиця?
Сейчас в 70 лет люди выглядят моложе, чем раньше
Марфа Українівна• 10 января 2024
Ответ дляДайте подумать
Одноманітна їжа, мало вітамінів.
Вона була повністю натуральна. Їли не переїдаючи.
Прекрасне харчування
Метелики на душі• 10 января 2024
Влітку тьма фруктів-овочів органічних. М´ясо різне, молочка цілий рік. Взимку мед, горіхи, сухофрукти, насіння, квашені овочі. Коли я була мала, к бабусі в коморі стояли глечики з перетертими малинами-смородинами, варенням, медом. Висіли під стелею мішки з сухофруктів (грушки, сливи, яблука). В погребі морква, буряк, капуста, яблука, по бочці квашених яблук, огірків в капусти. Де одноманітність?
Іллюха Перчик• 10 января 2024
Ответ дляДайте подумать
Одноманітна їжа, мало вітамінів.
Люди пили воду з річок,настільки вона була чистою а зато,зараз дуже багато хорошого.Спробуйте попити зараз воду з будь-якої річки.
курасаны• 10 января 2024
Читала,що козаки м´яса майже не їли-худобу не розводили. Рибу ловили в Дніпрі, кашу, хліб.
Іллюха Перчик• 10 января 2024
Ответ длякурасаны
Що ж їли козаки? Популярною їжею на Січі були кашоподібні страви з різних зернових: соломаха, тетеря, щерба, братко. Також часто готувалися й кулеші. Однією з особливостей харчування козаків було незначне споживання печеного хліба, адже борошна не завжди було в достатній кількості.
Просто болталка• 10 января 2024
Ответ дляМушля з Криму
Смотря какая генетика ,здоровье и образ жизни был.
Я гостевала в польской семье, так там хозяйке 68 лет. Она отлично выглядит, свой семейный бизнес ,большой дом, в котором приходится много ходить, на велосипеде катается, на лыжах. Вообще не скажешь, что человеку почти 70.
А мои бабушка и дедушка в 70 слегли. Дедушка чуть раньше, отказало руку с ногой после очередного инсульта,потом добила гангрена. А бабушка уже пару лет нормально не ходит.