11 января в 01:58

Чи правда це про церкву ? Наприклад

Що не можна приносити свічки з церкви тому що хтось заговори робить і потім коли свічка догорить то вся та енергетика або заговір в тій свічці .
Ще чула що не можна відповідати в церкві котра година людям бо ті відбирають так ваш час в фінанси
Ну і останній перл якщо хтось штовхає або на ногу наступає то теж щось віддає вам погане своє і тре відповідати твоє діло твоєму тілу . То хіба правда ?
І взагалі чула що в церкві стільки поробок роблять…
А я люблю церкву. А хтось каже що церква нічого немає спільного з Богом. І будь мудрий ..
1 3 7 9
Прибираю щодня 11 января в 02:00
Почитайте что такое веретничество (церковное колдовство).
2 1 1
МеняАЖтрусит 11 января в 02:02
Все не правда
2 3
Дюймовочка 11 января в 02:07
Где вы такое прочитали, что только не придумают, чтобы отвернуть человека от Бога.
1 6 1
НеГолосую 11 января в 02:08
Це все діє на тих, хто в це вірить. В церкву ходжу років 30. Ці усі плітки не збираю.
1 1 4
Наездница 11 января в 02:15
Як же класно що вже понад 10 років як не ходжу в церкву. Не бачу нічого спільного з Богом у неї. Взагалі. Бізнес і забобони ось такі. Навіщо тоді?
Мульйонерша 11 января в 02:29
свечи приносить домой можно.
Заговоры делать нельзя.
Остальное : есть
Вера
И есть суетная вера - суеверия - это грех.
То что вы пишите - это суеверие. Надо исповедовать.
1 1
ГендиреХтор 11 января в 02:31
Первые два пункта - чушь.
Последний - есть обряды, где нужно зацепить человека, или толкнуть, или попросить поставить свечку или еще что-то сделать, но не обязательно все эти обряды - крадники или перекиды.
ГендиреХтор 11 января в 02:33
Ответ дляНеГолосую
Це все діє на тих, хто в це вірить. В церкву ходжу років 30. Ці усі плітки не збираю.
це діє на всіх.
це є, було і буде.
це як дощ - він іде незалежно від Вашго особистого бажання і віри в нього.
Вам хочеться, щоб було інакше. Це Ваше право.
Але від Вашого бажання нічого не залежить.
2 1
ТаПрямТам 11 января в 06:51
На сколько я знаю, религия и суеверие- не совместимые вещи. То, что вы описали, похоже на рассуждения малограмотного суеверного человека.
1 3
Seehund 11 января в 08:24
Жизнь вне физики, химии и биологии прекрасна и удивительна.
Все питаю зарання 11 января в 08:31
Ответ дляSeehund
Жизнь вне физики, химии и биологии прекрасна и удивительна.
Почему вам это все не помогает?
1 1
navariya 11 января в 09:56
Самое интересное - что под храмом находятся трупы умерших, которые, якобы, излучают энергию...