Аноним с кешбеком• 11 января 2024
Чоловік не хоче переїхати до мене!
Зустрічаємось понад рік, нам по 40, в кожного своя квартира, живемо в Києві, я з дитиною живу, він сам. Підняла питання про спільне проживання у мене,в мене дві кімнати,в нього одна,все знаходить отговорки.
Як це розуміти?
Харчовий тріль• 11 января 2024
Ответ дляЗалізна пані
Але там нема війни
Тихо
Гарно
Може колись надумаюсь свій буд можу здавати за 20 тис грн в міс та до нього переїду
Тихо
Гарно
Тиша може приїстися. Мій теж живе хоч і недалеко від мене, але в тиші. І я реально розумію, що мене врятує лише робота і вільне пересування бо можна з глузду з´їхати