11 января в 14:45

Придумуємо з подругою назву для магазину прикрас

Чи подобається вам? Її прізвище Чібікова.
Ось є такі варіанти. Проголосуйте, який звучить і краще, або підкиньте ідеї.
Результат:
вже голосів: 16
10 (62.5%) chy.jewerly
3 (18.75%) gem_gem.jewels
3 (18.75%) glam_gem.jewels
0 (0%) 365d.jewerly
Mary8478580 11 января в 14:46
Чибис назвите
Аnnеt 11 января в 14:47
Ответ дляMary8478580
Чибис назвите
ВИА Голубые гитары У дороги чибис
1 7
dulenok 11 января в 14:48
никакой вариант не звучит, извините. Думайте дальше
автор Стрекоза любви 11 января в 14:50
Ответ дляАnnеt
ВИА Голубые гитары У дороги чибис
Це мабуть щось дуже стародавнє
dulenok 11 января в 14:51
Ответ дляСтрекоза любви
Це мабуть щось дуже стародавнє
из эпохи Динозавров
Grga 11 января в 14:52
Чика 💃
Аnnеt 11 января в 14:52
Ответ дляСтрекоза любви
Це мабуть щось дуже стародавнє
слово чибис мне больше в жизни не встречалось
HairDress 11 января в 14:52
все варианты сложны для запоминания, чтения...
автор Стрекоза любви 11 января в 14:54
Ответ дляGrga
Чика 💃
Дякую. Як варіант. Можливо якось можна заміксувати.
Аnnеt 11 января в 14:55
Ответ дляHairDress
все варианты сложны для запоминания, чтения...
chy.jewerly норм, но читается оно не как ’Чі’
Mellisa 11 января в 14:57
смотрите сразу свободные домены. Названия ни одно мне не нравится
автор Стрекоза любви 11 января в 14:59
Ответ дляАnnеt
chy.jewerly норм, но читается оно не как ’Чі’
А як ви читаєте? Прізвище в неї Chybikova.
Аnnеt 11 января в 15:02
Ответ дляСтрекоза любви
А як ви читаєте? Прізвище в неї Chybikova.
там открытый и закрытый слог. читается по-разному. в открытом ’чай’
TaFo 11 января в 15:32
Ответ дляАnnеt
ВИА Голубые гитары У дороги чибис
сорри, но все ваши названия чухня)
бренд должен:
1) ассоциироваться с товаром, а не с вашей фамилией
2) легко читаться
3) быть запоминающимся

ни одно из ваших названий не обладает этими необходимыми признаками.
Сейчас вы вся такая крутая, ОТКРЫВАЮ бизнес!!! тешите свое самолюбие.
но вам нужно думать на шаг вперед.
как он будет развиваться и раскручиваться.
название играет в этом огромную роль.
TaFo 11 января в 15:34
добавлю. если человек хочет чтобы его товар ассоциировался с ним, он пишет четко свою фамилию .
Андре Тан, Анна Бублик и тп.
никаких ’ bubla-dress’ и тп
автор Стрекоза любви 11 января в 15:50
Ответ дляTaFo
добавлю. если человек хочет чтобы его товар ассоциировался с ним, он пишет четко свою фамилию .
Андре Тан, Анна Бублик и тп.
никаких ’ bubla-dress’ и тп
Дякую за «чюхню». Впевнена, коли людина оперує такими термінами, то рівень її експертизи десь не надто високо. Мені здається, що ви послухали якогось блогера і вирішили, що тепер весь світ брендингу працює лише за певними правилами. Але це не так. Візьміть останній проект Кім Кардашьян, лінійка домашнього одягу «Skims». І таких прикладів безліч. Це аргумент відносно повного імені у назві бренду.
Вам важко прочитати слово «jewels or jewerly»? Чи це не асоціюється з прикрасами? Слово “Gem”, в значенні дорогоцінного каміння вам не знайоме?
Єдине що з цієї теми я зрозуміла, що для категорії жінок 40+ ці назви можуть бути складними через нерозуміння, незнання іноземної мови.
автор Стрекоза любви 11 января в 15:53
Ответ дляTaFo
добавлю. если человек хочет чтобы его товар ассоциировался с ним, он пишет четко свою фамилию .
Андре Тан, Анна Бублик и тп.
никаких ’ bubla-dress’ и тп
І ще додам - назва це майже ніщо. Важлива культура та цінності, які він несе.
автор Стрекоза любви 11 января в 15:54
Він несе - бренд, марка.
TaFo 11 января в 15:54
Ответ дляСтрекоза любви
Дякую за «чюхню». Впевнена, коли людина оперує такими термінами, то рівень її експертизи десь не надто високо. Мені здається, що ви послухали якогось блогера і вирішили, що тепер весь світ брендингу працює лише за певними правилами. Але це не так. Візьміть останній проект Кім Кардашьян, лінійка домашнього одягу «Skims». І таких прикладів безліч. Це аргумент відносно повного імені у назві бренду.
Вам важко прочитати слово «jewels or jewerly»? Чи це не асоціюється з прикрасами? Слово “Gem”, в значенні дорогоцінного каміння вам не знайоме?
Єдине що з цієї теми я зрозуміла, що для категорії жінок 40+ ці назви можуть бути складними через нерозуміння, незнання іноземної мови.
у меня свободный английский. но Ким не в Украине. пример не подходит. Кроме того, я не единственная написала, что все варианты не удачны.
ЧУ ЩУ пиши с У.
Не с вашим уровнем так зарываться😂😂
TaFo 11 января в 15:55
Ответ дляСтрекоза любви
І ще додам - назва це майже ніщо. Важлива культура та цінності, які він несе.
и книжки по маркетингу почитайте. любые.
автор Стрекоза любви 11 января в 16:03
Ответ дляTaFo
у меня свободный английский. но Ким не в Украине. пример не подходит. Кроме того, я не единственная написала, что все варианты не удачны.
ЧУ ЩУ пиши с У.
Не с вашим уровнем так зарываться😂😂
Слухайте, ви зі своєю вільною англійською будете мене шеймити через те, що я написала слово «чюхню»!? Не з вашим рівнем так зариватись!? На жаль, освіта не означає відсутність хамовитості. А вона у вас присутня.
reokioto 11 января в 16:08
Чибанайсы
Marusia. 11 января в 19:03
Чибіс красивий птах.
TaFo 11 января в 20:03
Ответ дляСтрекоза любви
Слухайте, ви зі своєю вільною англійською будете мене шеймити через те, що я написала слово «чюхню»!? Не з вашим рівнем так зариватись!? На жаль, освіта не означає відсутність хамовитості. А вона у вас присутня.
що є то є, працюю над тим
ALENAelka 11 января в 21:09
фамилия - Chybikova, а имя?
помиксовать первый/последний слог имении и фамилии
автор Стрекоза любви 11 января в 21:26
Ответ дляALENAelka
фамилия - Chybikova, а имя?
помиксовать первый/последний слог имении и фамилии
Ганна