Пэрисхилтонша• 11 января 2024

На співбесіді всі наді мною сміялись коли я відповіла на питання

…про мрію. Сказала, що мрію купити велосипед і завести собаку. В кінці сказали що всім підняла настрій(
Ну а що я мала сказати? Що мрію про розвиток їх компанії?
размахер• 11 января 2024
Добре коли над вами сміються

Бо коли плачуть - ви вже мертва

So_so• 11 января 2024
Ответ дляразмахер
Добре коли над вами сміються

Бо коли плачуть - ви вже мертва
Супер
Не обижаюсь• 11 января 2024
Надо было про миру-мир зафилософить.
dulenok• 11 января 2024
вы должны мечтать об обогащении всей компании в ущерб себе, а не о велосипеде
Вимагаю спілкування• 11 января 2024
Хороша мрія. Думаю, там всі просто втомилися від ’мрій’ заробити мільйон чи щось таке. Тому Ваша справді підняла настрій
ПриснитсяЖЕ• 11 января 2024
Дебільне питання. Про розвиток космічної наддержави, треба було сказати. На яку взагалі відповідь очікують в таких випадках?
So_so• 11 января 2024
Зато от души. А что за вакансия?

Люблю джаз• 11 января 2024
автор, даже я улыбнулась с вашей мечты, это так мило.
Усміхайлик• 11 января 2024
Автор, чудова мрія. Люди посміхнулися, бо очікували, що скажите про кінець війни. А ви сказали свою, справжню мрію. А не те що вони хотіли чути. Я б вас точно запросила на роботу. Чесні люди, це рідкість.
БлинчикБезСметанки• 11 января 2024
Они решили все просто, что вы пошутили, норм.
Николай-b526• 11 января 2024
ага..мечтаю, шоб директор нового Мерса себе купил)))
Усміхайлик• 11 января 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Сподіваюсь там не такі дурні, і зрозуміли, що автор справжню мрію сказала. А це цінується більше, ніж: мрію у вас працювати, і щоб настав кінець війні.
ЦібаФу• 11 января 2024
Автор, ви мені теж підняли настрій))) я б взяла вас на роботу)))
Бася Фельдман• 11 января 2024
Вподобайка автору!!!
Милая человеческая мрия, честный искренний ответ, соискательнице пойдет в плюс!
Рожки-да-ножки• 11 января 2024
наверное вам 23 года ?
родители не разрешали вам иметь собаку?
Мейк-ап форева• 11 января 2024
На роботу взяли?
Виправлялочка• 11 января 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
наверное вам 23 года ?
родители не разрешали вам иметь собаку?
при чем тут возраст? я с детства хотела себе велик, купила аж в 27, раньше мне было не до него
ОдинРазНадетое• 11 января 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
наверное вам 23 года ?
родители не разрешали вам иметь собаку?
Чому 23 роки відразу.

Мені 42 і я теж мрію про собаку.
Але розумію, що в мене банально немає на неї часу, тому мрію завести на пенсії, якщо доживу. Або може робота буде не така напружена і тоді зможу здійснити свою мрію раніше.
Молода і нерозважлива• 11 января 2024
Это софт скилл называется , все вы хорошо сказали 👍

Yuliya-23• 11 января 2024
тре було сказать шо мрієте про політ на марс. А взагалі тупе питання. А мрія у Вас супер.
Каляка маляка• 11 января 2024
Так вас взяли на работу? Интересно , что их развеселило, такая хорошая компания, что вы заработаете на хороший велосипед, экипировку. Купите собаку, на которую идут затраты ежемесячные и это ни как не повлияет, что надо что то есть, платить за коммуналку и чтоб ещё покрывала другие расходы
Летала_НаМетле• 11 января 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
наверное вам 23 года ?
родители не разрешали вам иметь собаку?
Пфф, мені 43, мрію про коргіча, піду на пенсію, буду з ним кола по парку нарізать, зараз поки не маю часу.
Аноним ФЕЯ• 11 января 2024
Тупые ейчары задают тупые вопросы. Сами всю инфу до последнего умалчивают,вплоть до зарплаты, но зато расскажи им все личное о себе. Это как минимум не этично.
И ждут они в ответ шаблонное ’мечтаю покорить мир’ не меньше, и говно контору их сделать миллиардерами. А ведь все понимают,что работник пришел продать свои навыки за достойную ЗП и не больше того.
Зроблено у 80-х• 11 января 2024
Наверное надо было сказать, что мечтаете стать их генеральным директором.
Укр_жіночка• 11 января 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
і набрать інших ейчарів)))
Мааарковная• 11 января 2024
Це значить, що ви позитивна людина, і головні цінності для вас духовні а не метеріальні. Підняли настрій, бо нагадали їм, що в цьому світі є такі приємні душевні мрії.
Морковку дай• 11 января 2024
Я колись була на співбесіді, там робота починалася дуже рано, не офіс. І мене запитали, чи люблю я рано прокидатися) Я сказала, що люблю поспати, але робота є робота, я не проти такого графіка, буду вставати. Тим більше, що на попередній роботі теж такий графік був і все ок, мене з/п не влаштовувала, а не графік. Тоді запитали, може є щось таке, що мені давало б сили зранку, чи може я когось зустріну на роботі, щось приємне зроблю, що думка про це заставить мене прокидатися рано з задоволенням. Довго вони мене тоді допитували, але так і не почули те, що хотіли. Я сказала, що заставляє мене зранку вставати кіт, який після будильника буде кричати на всю квартиру, бо в нього сніданок по плану. А теж мала б сказати, напевно, що буду з радістю прокидатися, щоб бігом бігти на роботу, де зустріну керівника, який надає мені завдань на весь день) На роботу мене тоді не взяли. Але я не переживала. Бо поки дійшло до співбесіди, я вже знала, що не піду туди, але було вже не зручно відмовлятися і просто хотіла для себе походити, подивитися, що пропонують інші, які вимоги і т.д.