Luxurygirl• Изменено 11 января 2024

Кто смотрит дорамы?

Какие можете посоветовать человеку который никогда их не смотрел? Чтобы были более с западным вайбом, не прям чисто азиа.

Кстати я вышла из 3-дневного бана за тему о гринкевичах:)) понравился коммент под постом морозюк той
Nataliiazp• 11 января 2024
Ответ дляStepa_nida
Воно ще не закінчилось, це ’My daemon’ або в українському перекладі ’Мій коханий демон’
Точно, дякую!
Я назву забула, тепер зроблю скрін і пізніше подивлюсь
Stepa_nida• 11 января 2024
Я люблю подивитись всяку чосоновщину і фентезі, тому в моєму топі ’Алхімія душ’, ’Любов короля’ і ’Пульгасаль’.

Якщо з європейським вайбом, то ’Ненависна любов’ (там герої навіть через слово вставляють англійські слова)) або ’Ділова пропозиція’, це простенькі дорамки про кохання, офіси там присутні))
Stepa_nida• 11 января 2024
Ответ дляNataliiazp
Точно, дякую!
автор Luxurygirl • 11 января 2024
Ответ дляStepa_nida

Спасибо :)
Stepa_nida• 11 января 2024
Ответ дляLuxurygirl
Спасибо :)