Грушки-яблочки• 21 ноября в 12:27
Класний серіал 8 серій
Добротная• 21 ноября в 12:30
Я теж хотіла його порадити!
Супер! Але я ще не додивилася. 1,5 сері лишилося.
У вигляді детектива, але насправді про соціальні ролі, тема не заїжджена.
БоВжеВільна• 21 ноября в 12:38
Теж на цьому тижні дивилася. Правда останні пару серій трохи банальні та затягнуті. Але, непоганий.
Ще рекомендую В її очах та Гангстерленд.
Маю сечі• 21 ноября в 12:40
Пишите название, автор, из за плохого интернета, картинки не открываются
язззззь!!!• 21 ноября в 12:40
Ответ дляМаю сечі
Все її вина
12 галюцинаций• 21 ноября в 12:43
Ответ дляДобротная
Я теж хотіла його порадити!
Це як раз з тих серіалів, де достатньо неочікувана розв´язка і останні 2 серії розкривають всю загадку серіала. Мені був трошки нуднуватим перші серії, але завершення дуже сподобалося. Хоча і сумно, що все так.
ОдинРазНадетое• 21 ноября в 12:50
Ответ для12 галюцинаций
наоборот очевидно все сначала, что это ее ребенок
12 галюцинаций• 21 ноября в 12:52
Ответ дляОдинРазНадетое
Мені точно не було це очевидно. Шо вона втратила дитину - да, можна було з перших серій вгадати, як найочевидніший варіант. Але шо прям такий сюжет - ні. Навіщо було красти, можна було все за законом зробити, піти в поліцію, вимагати тест ДНК.
Путающаяся• 21 ноября в 12:55
Советую ещё ’Чудовище внутри меня’.
P.S. Как же приятно смотреть на нормальные человеческие лица в этих сериалах, с эмоциями, с морщинами.
Кондуктор маршрутки• 21 ноября в 20:20
Ответ дляОдинРазНадетое
на фіга ви це пишите? Тут радять серіал, тобто люди, які не бачиили його ще. Дякую вам.
Кондуктор маршрутки• 21 ноября в 20:20
Ответ для12 галюцинаций
ще одна