Грушки-яблочки• 21 ноября 2025

Класний серіал 8 серій

Божа кульбабка• 21 ноября 2025
ПРО ШО?
Добротная• 21 ноября 2025
Я теж хотіла його порадити!

Супер! Але я ще не додивилася. 1,5 сері лишилося.

У вигляді детектива, але насправді про соціальні ролі, тема не заїжджена.
А ось і я• 21 ноября 2025
Дякую
Пліснявілий сир• 21 ноября 2025
якраз додивилась, непоганий
Козачка• 21 ноября 2025
Я вже дивилась, сподобався
БоВжеВільна• 21 ноября 2025
Теж на цьому тижні дивилася. Правда останні пару серій трохи банальні та затягнуті. Але, непоганий.
Ще рекомендую В її очах та Гангстерленд.
Айпишница• 21 ноября 2025
Так, нормально, можна подивитися.
Маю сечі• 21 ноября 2025
Пишите название, автор, из за плохого интернета, картинки не открываются
язззззь!!!• 21 ноября 2025
Я сьогодні буду дивитись
язззззь!!!• 21 ноября 2025
Ответ дляМаю сечі
Все її вина
12 галюцинаций• 21 ноября 2025
Ответ дляДобротная
Я теж хотіла його порадити!

Це як раз з тих серіалів, де достатньо неочікувана розв´язка і останні 2 серії розкривають всю загадку серіала. Мені був трошки нуднуватим перші серії, але завершення дуже сподобалося. Хоча і сумно, що все так.
ОдинРазНадетое• 21 ноября 2025
Ответ для12 галюцинаций
наоборот очевидно все сначала, что это ее ребенок
12 галюцинаций• 21 ноября 2025
Ответ дляОдинРазНадетое
Мені точно не було це очевидно. Шо вона втратила дитину - да, можна було з перших серій вгадати, як найочевидніший варіант. Але шо прям такий сюжет - ні. Навіщо було красти, можна було все за законом зробити, піти в поліцію, вимагати тест ДНК.
Путающаяся• 21 ноября 2025
Советую ещё ’Чудовище внутри меня’.
P.S. Как же приятно смотреть на нормальные человеческие лица в этих сериалах, с эмоциями, с морщинами.
Кондуктор маршрутки• 21 ноября 2025
Ответ дляОдинРазНадетое
на фіга ви це пишите? Тут радять серіал, тобто люди, які не бачиили його ще. Дякую вам.
Кондуктор маршрутки• 21 ноября 2025
Ответ для12 галюцинаций
ще одна