Я Вас не боюся• 11 января 2024
підкажіть про покупку б\у айфона з рук. Чи це нормально?
Запитала продавця прислати скріншот заряду акумуляторі і серійного номера (бо знаю, що нечесні продавці купують просто б/у коробки, аби видати за оригінал - бо прям по 5 євро окремо коробки на тому сайті продають), а він пише ""в мене нема скріншотів більше, бо я скинув все з телефону"..
Що після скидання вмісту і налаштунків, вже немажна ввімкнути айфон щоб швиденько скріншот процентів акумулятора і номер моделі і серійний номер побачити?
Чи то він щось мутить?
Якщо що, це я закордоном.
Чи то він щось мутить?
Якщо що, це я закордоном.
Кудесница_с_пургеном• 11 января 2024
Брешет
В стандартных настройках это видно всегда
Я свои продаю когда все с тел удаляю и тогда делаю скрины памяти, батареи что экран родной и тд
И коробку с имеем фоткаю и скрины в тел серийный, чтоб видно было что все честно
Я шалунья• 11 января 2024
Не беріть. Взяла б лише б/у телефон у знайомих мені людей, які просто планують оновити гаджети
Пульт от линолеума• 11 января 2024
Кто ж вам советы даст по зарубежу ))) на лохе у меня без проблем купили айпад позавчера , все предоставила и коробку родную тоже . Сейчас продавать буду свой хс тоже все предоставлять буду. А зарубежом хз как это происходит
Я Вас не боюся
• 11 января 2024
Ответ дляЯ шалунья
нема таких тут, на жаль(
Я Вас не боюся
• 11 января 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Наверно ворованый.
от і я попросила тому скріншот с телефону серійного номеру. бо коробка є на фото. але коли побачила що на сайті окремо коробки продаються, замислася.
хіба після скидання налаштунків так важко скріншот зробити? а як же я тоді буду при зустрічі перевіряти..
а мені дорога 25євро туди і назад.. звісно, то нормально попросити до покупки скріншот
Я Вас не боюся
• 11 января 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Брешет
тобто після скидання налаштунків без проблем же можна увійтиі все заскринути, так? також так думаю..
ЖивунаБагамах• 11 января 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Шукайте інший
Я Вас не боюся
• 11 января 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Шукайте інший
якщо не пришле (зустріч післязавьра заплпнували), то вже тут не буду шукати. бо якісь ці німці отморожені - то передумав продавати, то фотки робити влом, то 10євро важко скинути.. я вже мовчу коли продають айфон з батареєю на 75% за ціну новий-20%)) навіть коли то мова про 11й
Николай-b526• 11 января 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Брешет
что там видно??? Привет!?)))
Я Вас не боюся
• 11 января 2024
Ответ дляНиколай-b526
что там видно??? Привет!?)))
а як же я зможу перевірити що продавець не бреше?
Николай-b526• 11 января 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
100% вам даже Бог не даст..идите в фирменный магазин и покупайте...
Я Головна• 11 января 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Так, його ж потрібно заново налаштовувати)) щоб зайти у налаштування
Я Головна• 11 января 2024
Я продавала свої два айфона, жодного разу не просили робити ніяких скрінів))
Я Вас не боюся
• 11 января 2024
Ответ дляЯ Головна
а що я тоді зможу при зустрічі перевірити ? я ж тоді ні камеру не ввімкну ні звук не перевірю..
Я Вас не боюся
• 11 января 2024
Ответ дляЯ Головна
просто коли я побачила поряд (не у цього продавця) оголошення про пусті коробки від айфонів за 4-5 євро, я і подумала, може варт все таки спитати і скріншот, бо наслово вірити чужій людині, ще й іноземцю, коли я мову слабо знаю, - ну таке. мені просто для інстаграму треба хоча б 11 айфон.. андроїд є , але на жаль там нема всього того що мені потрібно
Николай-b526• 11 января 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
ну активируете заново, введете свой апл ад, желательно что б вай-фай был... вы ж ехать к нему собрались?..если вы полный чайник, купите в магазине бу с гарантией и все....
Николай-b526• 11 января 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
для инстаграмма прекрасно любой подойдет)
Я Вас не боюся
• 11 января 2024
Ответ дляНиколай-b526
так я чайнік. тут бу магазини лише з 80%батареєю... і ціною на 20-30% лише менше нового..
Я Головна• 11 января 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Беріть новий, не буде цього головного болю
Я Вас не боюся
• 11 января 2024
Ответ дляЯ Головна
в мене нема грошей на нові моделі. ні 11, ні xr новы не купити
Я Головна• 11 января 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Тоді ризикуйте 🤷🏻♀️
Кудесница_с_пургеном• 11 января 2024
Ответ дляНиколай-b526
что там видно??? Привет!?)))
А кто сбрасывает до заводских не сделав все скрины нужные? Прям заграницей все дураки и не знают что покупателю нужно предъявить стандартное при продаже.
В крайнем случае автор будет при продавце типа заново регистрироваться, все пропустит основное , чтоб все увидеть то что ей надо
Кудесница_с_пургеном• 11 января 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Ну самое простое типа язык настроить, остальное пропустите и тогда меню откроется и сам тел будет рабочим.
А продавец потом снова все сбросит если не придаст вам его.
Я Вас не боюся
• 11 января 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
короче, раз зустріч на післязавтра, то адекватний продавець уж точно знайде 5хв на скріншоти..
Кудесница_с_пургеном• 11 января 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Отож
Если мне нужно продать я заново все настрою и предоставлю покупателю. Или предложу все это сделать при встрече. Там меньше 5 мин потратите на это.
Я Вас не боюся
• 11 января 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Отож
ну якщо тут проїзд година в одну сторону і вартість25євро,то звісно я не згодна при зустрічі щоб показав вперше шо і як там. тому якщо йому влом скріншоти за 1.5 доби зробити, то баба з возу..
до того ж вайфай на німецькрму вокзалі невеликого городка - то рідкість..
Кудесница_с_пургеном• 11 января 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Тогда пусть присылает все заранее чтоб не тратить зря время и деньги. Вдруг вообще вы приедете, а он отморозится
Я Вас не боюся
• 12 января 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
прислав скріншоти де серійний номер співпадає, і де видно що правда про акумулятор. але там час по китаю в скріншоті - тобто буде 16 годин з чимто.. чи то норм, що так?
а коли я спитала чи ми зможемо перевірити камеру там - так я і не зрозуміла : пише все працює добре, довірся... ну це я перекладаю...
вже боюся щоб не злився через мої питання. але я ж також не отримала відповіді як я перевірю на місці камеру і чи треба вайфай для цього?
запитала імʼя, бо там нік=абревіатура, не відповідає поки що
але це самий розговорчивий німецький продавець в порівнянні з попередніми 4 які морозилися...
Кудесница_с_пургеном• 12 января 2024
Для камеры вайфай не нужен
Время китайское, так как он наверное выбрал первую попавшуюся страну когда включал и настраивал телефон для скриншотов.
А сбросьте сюда его скрины