А Я Самая Самая• 12 января 2024

Сиджу, досі відходжу від шоку. Була на побаченні

Чоловік ніби цікавий, жартував. Попереписувались і пішли гуляти після роботи, обоє працюємо до 17.
Зустрілись: він постійно мовчить. Я і так, і сяк намагаюсь розмову зав‘язати - ні в яку. Нічого не питає, просто мовчить. Потім перериває мене і каже: ‚ну з тобою немає про що поговорити, ти нецікава‘.
Йдемо далі, починає валити сніг, стає холодніше, діло йде до ночі. Пропоную зайти в кав‘ярню. Ні в яку. Підходимо до будочок , там де продають каву. Беру собі питаю чи буде він щось - мовчить. Не бере. Йду, п‘ю. Кажу ‚взагалі-то дамам ніби-то каву пропонують джентельмени‘, у відповідь чую ‚а ти що, шл*ха? За щось ходиш гуляти?‘
Промовчала, йдемо, вже холодно. Потім сказала що замерзла, він промовчав і ми розійшлись по домам. Більше не пише
Шкода, по переписці був адекватним..але від нього віяло дикою агресією, ніби я його дуже дратую…і як тепер довіряти перепискам? Там прямо джентельмен був
УраганнаЯ• 12 января 2024
Че вы сразу не ушли?

Кіна не буде• 12 января 2024
Тю. Щось ви довго. Треба було розвертатися ще після фрази ’ти нецікава’.
Лика-прилипка• 12 января 2024
Садись Юра, двойка.
автор А Я Самая Самая • 12 января 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Че вы сразу не ушли?
Думала може настрій поганий чи він соромиться
ЛісАпетная• 12 января 2024
А вы расстроились что не пишет?
Ппц, я б после первой фразы бежала, а вы упорная, еще и кофе ему предлагали
автор А Я Самая Самая • 12 января 2024
Ответ дляЛісАпетная
А вы расстроились что не пишет?
Я хотіла щоб він пояснив свою думку і поведінку , вибачився
Сама собі лікар• 12 января 2024
Ответ дляКіна не буде
Так треба ж було переконати, що це не так.
Злюка-закусюка• 12 января 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Соромиться сказати, що Ви не цікава і з Вами нема про що поговорити? Не думаю
ЛісАпетная• 12 января 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Не бросайте дело на полпути, выясните это, даже если придется замуж за него выйти

Евга-9246• 12 января 2024
Після ’нецікава’ ви ще чогось вичікували і тупо не йшли додому? Чекали, шоб він на вас валянком кинув?
Фляшка на трьох• 12 января 2024
Ответ дляКіна не буде
У меня тоже больше вопросов к автору,почему после этой фразы домой не поехала
Соображалочка• 12 января 2024
Как звали? И город ,чтобы не попасться на него?
Сама собі лікар• 12 января 2024
Ответ дляЛісАпетная
До речі, хороша ідея. З´ясувати в нього це. Прямо зараз. Автор, телефонуйте!
автор А Я Самая Самая • 12 января 2024
Ответ дляЕвга-9246
Просто по переписці все було нормально
D_A_V• 12 января 2024
а я не люблю переписки - я давно понял, что там пишут ерунду ( часто манипуляционные игры) - только реальные встречи все проясняют
автор А Я Самая Самая • 12 января 2024
Ответ дляСоображалочка
Максим, Киев
Бабка-ежика• 12 января 2024
Бо то з вами переписувалася його мама, а на побачення в мороз довелося йти синачкє. А грошей у нього лише на маршрутку. І взагалі, шо це у вас за запити такі, скромнішою треба бути.
Миззери• 12 января 2024
Боже , после фразы что вы не интересная надо бы развернутся и уйти а вы и после оскорбления продолжили идти рядом

Мужик чмо полное , а вам автор надо себя уважать и свое время и рубить общение сразу как только становится неприятно
Сама собі лікар• 12 января 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Просто по переписці все було нормально
Скільки йому років? І яка ваша вага?

Матраскин Брат• 12 января 2024
Надо было прощаться сразу, как он сказал, что вы не интересная. Чего вы его ещё развлекали и оскорбления выслушивали ?
Фляшка на трьох• 12 января 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Просто по переписці все було нормально
Может он параллельно с 20 переписывался одними словами.Вы не понравились сразу и ничего лучше не придумал
из желе я• 12 января 2024
Надо было изначально не соглашаться на прогулку зимой.
Евга-9246• 12 января 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Просто по переписці все було нормально
А, ну тоді напишіть самі, зустрічайтесь ще, дітей заведіть... нє, ну а чо, в переписці ж нормально було
Ксерокопия ночи• 12 января 2024
давно подозревала что в тиндере пора открывать отдел Отзывов. По крайней мере вот о таких неадекватах стоит предупреждать
Сама собі лікар• 12 января 2024
Ответ дляD_A_V
Тоді поясніть автору: чому як переписувалися - була цікава, а як зустрілися - ні.
Ксерокопия ночи• 12 января 2024
Ответ дляБабка-ежика
кстати! А запросто или мама или колега. Когда то приятель рассказывал что у них один сотрудник за всех переписывался, скучно было парням на работе
Маурита• 12 января 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
А это его оправдывает?
Kusalochka• 12 января 2024
Как оно могло быть адекватным? Не уговаривайте себя. Вы очень неразборчивы и тратите свое время на отбраковку, которая так или иначе все же понижает самооценку.

Я никогда не пересекались с такими мужчинами. Вообще никогда. И это не просто потому, что везёт. Я не тратила время на говно. Вы же о чем-то общались. Как-то где-то договаривались о встрече.
Миззери• 12 января 2024
Ответ дляЕвга-9246
Кстати была тема как автор три раза ходила на свидание где один и тот же мужик вот так молчал и говорил что она не интересна и говорить не о чем
И так три раза
автор А Я Самая Самая • 12 января 2024
Ответ дляKusalochka

Так, і він був адекватним повністю