А Я Самая Самая• 12 января 2024

Сиджу, досі відходжу від шоку. Була на побаченні

Чоловік ніби цікавий, жартував. Попереписувались і пішли гуляти після роботи, обоє працюємо до 17.
Зустрілись: він постійно мовчить. Я і так, і сяк намагаюсь розмову зав‘язати - ні в яку. Нічого не питає, просто мовчить. Потім перериває мене і каже: ‚ну з тобою немає про що поговорити, ти нецікава‘.
Йдемо далі, починає валити сніг, стає холодніше, діло йде до ночі. Пропоную зайти в кав‘ярню. Ні в яку. Підходимо до будочок , там де продають каву. Беру собі питаю чи буде він щось - мовчить. Не бере. Йду, п‘ю. Кажу ‚взагалі-то дамам ніби-то каву пропонують джентельмени‘, у відповідь чую ‚а ти що, шл*ха? За щось ходиш гуляти?‘
Промовчала, йдемо, вже холодно. Потім сказала що замерзла, він промовчав і ми розійшлись по домам. Більше не пише
Шкода, по переписці був адекватним..але від нього віяло дикою агресією, ніби я його дуже дратую…і як тепер довіряти перепискам? Там прямо джентельмен був
Пишущаяся• 12 января 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
У меня сегодня другой шок был - пришла на свидание, вроде хорошо и прикольно, снимает шапку - у него серьги в двух ушах)))
І що?

Анонім Завгосп• 12 января 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Я хотіла щоб він пояснив свою думку і поведінку , вибачився
Навіщо вам це? Таке враження, що вас така поведінка не ображала, а заводила. Ви взагалі зрозуміли, що відбувалося? Дали йому себе образити і принизити як мінімум разів зо три, весь час перебували у неприємному становищі, але вам як з гуся вода. Так нормального хлопця не знайти. Не треба оту препарацію його поведінки з психоаналізом робити, треба при першому дзвіночку рубати сокирою з плеча.
Найщасливіша• 12 января 2024
Я в шоке от того, что вы с ним так долго гуляли, какая цель?
Svetlana-7070• 12 января 2024
Я би десь на етапі ’‚ну з тобою немає про що поговорити, ти нецікава‘.’ уже закінчила б побачення. Ще ходити мерзнути 😂
Сусановна• 12 января 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Че вы сразу не ушли?
В точку. После фразы с тобой не о чем поговорить надо было разворачиваться и уходить
Рожева юбка• 12 января 2024
Я тоже не поняла, почему после фразы, что вы ему не интересны вы не распрощались. Чувак максимально странный, сам молчит и ждет что вы его будете развлекать.
Зараз все скажу• 12 января 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Тобто - бігли за ним ще три квартали..........
Вам подобається коли вас принижують? Чого не пішли після першого зауваження про нецікавість?
Кракадэ• 12 января 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
и что тут такого, Боже, 21 век на дворе
Tatyana_1975• 12 января 2024
Ответ дляБабка-ежика
Бо то з вами переписувалася його мама, а на побачення в мороз довелося йти синачкє. А грошей у нього лише на маршрутку. І взагалі, шо це у вас за запити такі, скромнішою треба бути.
У мене так подруга двох своїх подруг відправила на побачення. Так що ви можете бути не далеко від істини

Зараз все скажу• 12 января 2024
Ответ дляБабка-ежика
Доречі - може бути і мама. Яка дуже хоче прилаштувати синочка.
Цикавенная• 12 января 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Та воно чмо та мурло! Як воно вибачиться?
Треба було зразу йти звідти.
И_В_офигительных_штанах• 12 января 2024
Авторка - мазохистка
размахер• 12 января 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Че вы сразу не ушли?
на этом тему можно было закрыть
ШобВам_КакНам• 12 января 2024
Эта ситуация прежде всего маякует,что у Вас большая проблема с самооценкой.Как и всех,у меня первый вопрос:почему вы не ушли сразу,как он сказал,что вы неинтересная и не о чем поговорить.Зафиксируйтесь на этом и обязательно сходите к психологу.Люди считывают эту проблему и будут лепиться к Вам абьюзер.По его поведению мне понятно:это быдломан,он пришел,увидел внешне не зацепившую его женщину и начал Вас сливать,обесценивать,в надежде,что Вы сразу отцепитесь и пойти по своим делам.Но Вы настойчиво продолжали,он злился,и поэтому дальше так и пошла ситуация
Неместная Я• 12 января 2024
Ответ дляМайструю крила
Хочете, я вам поясню за нього. Він побачив вас вживу, не сподобалися. Він розстроївся чи розізлився, що ви вживу така страшна, і став агресувати. Чого не пішов геть відразу - хз. Ішов уже в своїх думках, картаючи себе подумки що попкрся на зустріч. Якось так. Думаю, від того й така неадекватна агресія, і оте про шлюху - визвірився на вас.
Либо автор оказалась слишком хороша для него. Он понял, что не дотягивает, не получится рядом с ней показать какой он классный)) Гулять в мороз по улице и даже в кофейню не зайти, что за жлоб
Пишущаяся• 12 января 2024
Ответ дляНовопоштинская
Автор объективно Вы себя как внешне оцениваете? Фото соответствуют ожидание/ реальность? Странное поведение человека если Вы 100% копия своих фото.
А якщо не копія, то ок, можна і шл@хою обізвати?
Сіточка• 12 января 2024
Я сижу в шоці від того, що я прочитала))))
НашлаПерепискуМужа• 12 января 2024
Ответ дляПишущаяся
Парень увидел (возможно) что автор не похожа на ту что на фото сз и уже был расстроен и начал агрессировать, а после попытки автором надавить на него про ’джентельменов’ он включил защиту ’отвали шлюха’ мол обманула с фото, а тут еще хочешь от меня кофе, фиг тебе. Скорей бы уже домой свалить.
Совет: Если не хотите попадать в такую ситуацию, созвонитесь по видео с парнем и проясните куда идем и что делаем, кто угощает.
#Пойду_кгадалке• 12 января 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Я б ще на етапі його мовчання вирішила, що нафігавономенінада))) я не циркова мавпочка, щоб розважати когось, і зимою просто так по вулиці гуляти не дуже приємно)) хоч і вік уже не шлюшачий, але краще в теплій кав´ярні посидіти, ніж на холоді терпіти це нудотіще))

Как_б_не_так• 12 января 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
так что же Вы молчала продолжали идти... нужно было уронить его на землю и коленом на горло надавить. Может попросил бы...
ЯспАкойнаЯ• 12 января 2024
Ответ дляD_A_V
когда много яда принимаешь регулярно- перестает действовать - так с юности разных царей ядами кормили, чтоб не траванули 😉😁🤫🙄
Ну нарешті зрозуміло- ви цар😂
А хто там ще з вами в палаті- пара римський, Альберт Ейнштейн? Є хтось цікавий?
Красота неземная• 12 января 2024
После его ответа по поводу ’ кави’, я бы максимально опустила красивым текстом чувака и ,не прощаясь, ушла. Как вы ( очень многие девушки и женщины) это терпите, отмалчиваетесь и продолжаете прогулки, свидания, отношения? Даде, емли люди друг другу не нравятся с первого взгляда, это можно прочувствовать, перевести в дружеский формат и расстаться на позитивной и приятной ноте, но не приучено наше общество ни мужчин ни женщин к этому.
D_A_V• 12 января 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Ну нарешті зрозуміло- ви цар😂
нарешті жарти за 💯 😁
А у нас макарошки• 12 января 2024
Вы на приколе? Или тролляка? Как можно не уйти после оскорблений
ПП-шница• 12 января 2024
Ответ дляnahaka
Щоб не образити?
Краще нехай жінка змерзне ніж почує що некрасива
Донька подруги• 12 января 2024
Скільки йому і вас років?
Донька подруги• 12 января 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Ми гуляли години 2
Ви себе зовсім не поважаєте?
Донька подруги• 12 января 2024
Ответ дляПП-шница
Ви йому одразу не сподобалися, Авторка
Він не знав як від вас здихатися, щоб не образити
Що заважала піди відразу йому,раз вона не сподобалась?
Маня_53• 12 января 2024
Якщо мені відразу не пропонують кудись піди/зайти я навіть і не чекаю, відразу іду,мені все ясно з такими.
ПП-шница• 12 января 2024
Ответ дляДонька подруги
Може хотів провчити

На фото була піонерка а прийшла пенсіонерка