А Я Самая Самая• 12 января 2024
Сиджу, досі відходжу від шоку. Була на побаченні
Чоловік ніби цікавий, жартував. Попереписувались і пішли гуляти після роботи, обоє працюємо до 17.
Зустрілись: він постійно мовчить. Я і так, і сяк намагаюсь розмову зав‘язати - ні в яку. Нічого не питає, просто мовчить. Потім перериває мене і каже: ‚ну з тобою немає про що поговорити, ти нецікава‘.
Йдемо далі, починає валити сніг, стає холодніше, діло йде до ночі. Пропоную зайти в кав‘ярню. Ні в яку. Підходимо до будочок , там де продають каву. Беру собі питаю чи буде він щось - мовчить. Не бере. Йду, п‘ю. Кажу ‚взагалі-то дамам ніби-то каву пропонують джентельмени‘, у відповідь чую ‚а ти що, шл*ха? За щось ходиш гуляти?‘
Промовчала, йдемо, вже холодно. Потім сказала що замерзла, він промовчав і ми розійшлись по домам. Більше не пише
Шкода, по переписці був адекватним..але від нього віяло дикою агресією, ніби я його дуже дратую…і як тепер довіряти перепискам? Там прямо джентельмен був
Пишущаяся• 12 января 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
У меня сегодня другой шок был - пришла на свидание, вроде хорошо и прикольно, снимает шапку - у него серьги в двух ушах)))
І що?
Анонім Завгосп• 12 января 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Я хотіла щоб він пояснив свою думку і поведінку , вибачився
Навіщо вам це? Таке враження, що вас така поведінка не ображала, а заводила. Ви взагалі зрозуміли, що відбувалося? Дали йому себе образити і принизити як мінімум разів зо три, весь час перебували у неприємному становищі, але вам як з гуся вода. Так нормального хлопця не знайти. Не треба оту препарацію його поведінки з психоаналізом робити, треба при першому дзвіночку рубати сокирою з плеча.
Svetlana-7070• 12 января 2024
Я би десь на етапі ’‚ну з тобою немає про що поговорити, ти нецікава‘.’ уже закінчила б побачення. Ще ходити мерзнути 😂
Сусановна• 12 января 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Че вы сразу не ушли?
В точку. После фразы с тобой не о чем поговорить надо было разворачиваться и уходить
Рожева юбка• 12 января 2024
Я тоже не поняла, почему после фразы, что вы ему не интересны вы не распрощались. Чувак максимально странный, сам молчит и ждет что вы его будете развлекать.
Зараз все скажу• 12 января 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Тобто - бігли за ним ще три квартали..........
Вам подобається коли вас принижують? Чого не пішли після першого зауваження про нецікавість?
Кракадэ• 12 января 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
и что тут такого, Боже, 21 век на дворе
Tatyana_1975• 12 января 2024
Ответ дляБабка-ежика
Бо то з вами переписувалася його мама, а на побачення в мороз довелося йти синачкє. А грошей у нього лише на маршрутку. І взагалі, шо це у вас за запити такі, скромнішою треба бути.
У мене так подруга двох своїх подруг відправила на побачення. Так що ви можете бути не далеко від істини
Зараз все скажу• 12 января 2024
Ответ дляБабка-ежика
Доречі - може бути і мама. Яка дуже хоче прилаштувати синочка.
Цикавенная• 12 января 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Та воно чмо та мурло! Як воно вибачиться?
Треба було зразу йти звідти.
размахер• 12 января 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Че вы сразу не ушли?
на этом тему можно было закрыть
ШобВам_КакНам• 12 января 2024
Эта ситуация прежде всего маякует,что у Вас большая проблема с самооценкой.Как и всех,у меня первый вопрос:почему вы не ушли сразу,как он сказал,что вы неинтересная и не о чем поговорить.Зафиксируйтесь на этом и обязательно сходите к психологу.Люди считывают эту проблему и будут лепиться к Вам абьюзер.По его поведению мне понятно:это быдломан,он пришел,увидел внешне не зацепившую его женщину и начал Вас сливать,обесценивать,в надежде,что Вы сразу отцепитесь и пойти по своим делам.Но Вы настойчиво продолжали,он злился,и поэтому дальше так и пошла ситуация
Неместная Я• 12 января 2024
Ответ дляМайструю крила
Хочете, я вам поясню за нього. Він побачив вас вживу, не сподобалися. Він розстроївся чи розізлився, що ви вживу така страшна, і став агресувати. Чого не пішов геть відразу - хз. Ішов уже в своїх думках, картаючи себе подумки що попкрся на зустріч. Якось так. Думаю, від того й така неадекватна агресія, і оте про шлюху - визвірився на вас.
Либо автор оказалась слишком хороша для него. Он понял, что не дотягивает, не получится рядом с ней показать какой он классный)) Гулять в мороз по улице и даже в кофейню не зайти, что за жлоб
Пишущаяся• 12 января 2024
Ответ дляНовопоштинская
Автор объективно Вы себя как внешне оцениваете? Фото соответствуют ожидание/ реальность? Странное поведение человека если Вы 100% копия своих фото.
А якщо не копія, то ок, можна і шл@хою обізвати?
НашлаПерепискуМужа• 12 января 2024
Ответ дляПишущаяся
Парень увидел (возможно) что автор не похожа на ту что на фото сз и уже был расстроен и начал агрессировать, а после попытки автором надавить на него про ’джентельменов’ он включил защиту ’отвали шлюха’ мол обманула с фото, а тут еще хочешь от меня кофе, фиг тебе. Скорей бы уже домой свалить.
Совет: Если не хотите попадать в такую ситуацию, созвонитесь по видео с парнем и проясните куда идем и что делаем, кто угощает.
#Пойду_кгадалке• 12 января 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Я б ще на етапі його мовчання вирішила, що нафігавономенінада))) я не циркова мавпочка, щоб розважати когось, і зимою просто так по вулиці гуляти не дуже приємно)) хоч і вік уже не шлюшачий, але краще в теплій кав´ярні посидіти, ніж на холоді терпіти це нудотіще))
Как_б_не_так• 12 января 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
так что же Вы молчала продолжали идти... нужно было уронить его на землю и коленом на горло надавить. Может попросил бы...
ЯспАкойнаЯ• 12 января 2024
Ответ дляD_A_V
когда много яда принимаешь регулярно- перестает действовать - так с юности разных царей ядами кормили, чтоб не траванули 😉😁🤫🙄
Ну нарешті зрозуміло- ви цар😂
А хто там ще з вами в палаті- пара римський, Альберт Ейнштейн? Є хтось цікавий?
Красота неземная• 12 января 2024
После его ответа по поводу ’ кави’, я бы максимально опустила красивым текстом чувака и ,не прощаясь, ушла. Как вы ( очень многие девушки и женщины) это терпите, отмалчиваетесь и продолжаете прогулки, свидания, отношения? Даде, емли люди друг другу не нравятся с первого взгляда, это можно прочувствовать, перевести в дружеский формат и расстаться на позитивной и приятной ноте, но не приучено наше общество ни мужчин ни женщин к этому.
А у нас макарошки• 12 января 2024
Вы на приколе? Или тролляка? Как можно не уйти после оскорблений
ПП-шница• 12 января 2024
Ответ дляnahaka
Щоб не образити?
Краще нехай жінка змерзне ніж почує що некрасива
Донька подруги• 12 января 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Ми гуляли години 2
Ви себе зовсім не поважаєте?
Донька подруги• 12 января 2024
Ответ дляПП-шница
Ви йому одразу не сподобалися, Авторка
Він не знав як від вас здихатися, щоб не образити
Що заважала піди відразу йому,раз вона не сподобалась?
ПП-шница• 12 января 2024
Ответ дляДонька подруги
Може хотів провчити
На фото була піонерка а прийшла пенсіонерка