Всех анонимов аноним• 12 января 2024

Как выйти из депрессии самостоятельно?

У кого то есть опыт?
Забагаловка• 12 января 2024
Депрессия -это болезнь. Вы же зубы сами себе не лечите. Тут тоже нужен доктор
интайм_не_предлагать• 12 января 2024
у мене є досвід - з психотерапевтом, антидепресанти
ГендиреХтор• 12 января 2024
Думаю ніяк, тут тільки лікар потрібен і толковий, ми мамі трьох змінили, поки допомагати почало.
Валентина Як• 12 января 2024
Ва зачем самой.
Как «удалить себе аппендицит самой?»
В истории есть случаи, но зачем. Если вы в европейской стране, где психиатра не сыскать, то попробуйте искать информацию в интернете. Полно роликов от которых становится лучше.
Злюсь до кипіння• 12 января 2024
Саме цікавлюсь цим питанням.
Передивилась багато відео - головне, що для себе відкрила, що це хвороба, яка часто має органічну складову, тобто це збій в хімічних процесах організму людини, а не лише психологічна проблема.

Теж маю легку форму депресії (сама собі встановила цей діагноз)
Зараз активно приймаю різні вітаміни, і маю потихеньку покращення
Приймаю вітамін Д, рибʼячий жир, магній, залізо і т.д
На границе• 12 января 2024
Подруга сегодня наконец то пошла к неврологу, записалась в гос.больницу к бесплатному, ждала очередь 2 недели. Очень довольна приемом, разговором. Выписали препараты длительного приема. Надеемся поможет, так как самостоятельно только хуже было...
Valechka-mk• 12 января 2024
Никак. Если мы говорим про депрессию, а не просто по унылое настроение
Фляшунька• 12 января 2024
Диагноз врач поставил или вы сами?

Если сами, запишитесь к врачу, а пока выходите чаще на прогулки, особенно если солнечно.
Если диагноз, то не занимайтесь самолечением.
Само_достаточная• 12 января 2024
Ответ дляНа границе
неврологи не имеют никакого отношения к ментальному здоровью и браться за это права не имеют, только психиатры. Но неврологи в поликлиниках направлять к коллегам не умеют до сих пор, совок неистребим
Сало не люблю• 12 января 2024
По своєму досвіду- без антидепресантів ніяк, якщо це дійсно серйзно.
Б´ю байдики• 12 января 2024
Я медсестра на швидкій, намагалась впоратись сама, були періодичні полегшення від медикаментів, які можна купити в аптеці без рецепта, але не на довго. Пішла до спеціаліста, і маю результат. Приймаю 1 таб на добу, яка лікує депресію а не знімає симптоми. Порада- не гайте час, йдіть до фахового лікаря
Ряженка• 12 января 2024
Если у вас реально депрессия, а не просто зимняя хандра, то самой никак . Идите к врачам и лечитесь нормально.
Невісточка ж• 12 января 2024
Можна подолати депресію самостійно, якщо це ще легка депресія.
Але треба знати, що робити і з якою метою це необхідно.
Також потрібен хтось, хто буде вас мотивувати.
Перший етап в протоколі терапії депресії - поведінкова активація.
І це досить скдадно, тому що доведеться робити те, що не хочеться і на що і так не вистачає сил.
Працюю з депресивними розладами останні 3 роки. Якщо є питання, задавайте.
Невісточка ж• 12 января 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Саме цікавлюсь цим питанням.

всі психічні захворювання, навіть шизоафективний розлад - це взаємовплив біологічних чинників, психологічних і соціальних.
Якщо людина має схильність до депресивних чи тривожних розладів, вона більш вразлива до стресових факторів. У неї набагато швидше зменшується концентрація речовин в головному мозку, які регуляюють настрій. Тобто їй треба набагато менший подразник, щоб спровокувати депресивний стан, а там вже і до депресії недовго.
gaga77329• 17 января 2024
Можу порекомендувати лікаря-психолога Анну Яцушко. Працює в методі КПТ. Допомогла подолати депресію, коли зневірилась у дії антидепресантів
динарка• 12 февраля 2024
Ну особисто я до лікаря не наважилася йти, чомусь мені здається, мені здається всім призначають вдразу важкі препарати по протоколу, хоча мій стан просто депресивний, коли просто нічого не хочеться. Звичайно, що таке буапло і раніше, но от восени склалися так події, що просто зрозуміла, що не витягну самостійно. Свекруха дуже допомагала з дітьми в цей час і крім цього порадила спробувати препарати ХОМВIОРА https://homviora.ua/ua/preparati-homviora/ , бо вона сама регулярно приймає їхній Реман. А я взала Нервін.і ви знаєте помогло. склад: амбра, сепія, ігнація.Я погугліла, ці складові працюють саме для жінок Не ковтати, не запивати, а розсмоктувати, за кермо можна, а стан реально покращився.
Наполеон Бонапарт• 19 февраля 2024
Пью триптофан и шафран. Стало легче. Лучше сон и меньше мрачных мыслей. Благодаря им смогла начать физ активность, легче стало работать. По шкале Бека было 28-35. Все симптомы не буду описывать. Годами они были. Есть и сейчас, но на 50-60% меньше. Вобщем мое мнение, что в любом случае, сначала препараты, а потом остальное (, психотерапия, спорт и тп).
люблю_тортики• 11 марта 2024
Если реальная депрессия, а не просто грустненько или дефицит витаминов, то никак. Топайте к психиатру. Это не страшно и не дорого.
Таракашечка• 11 марта 2024
Старший Син зараз на Золофті, сказав, що дуже жалкує, що не наважився раніше. Але діагноз ставив психіатр, також проходить кпт терапію, спілкується з психотерапевтом. Якщо цікавить, можу у приватні повідомлення порекомендувати психіатра, адекватна ціна, ’доказовий принцип лікування’, молодий та прогресивний. Моєму синові він більше всього сподобався
тяжкаялюдина• 15 марта 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Не пишите глупости
тяжкаялюдина• 15 марта 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Мнение врачей: препараты + психотерапия. И не заниматься самолечением. Спорт при разных формах и стадиях депресии противопоказан.
Само_достаточная• 15 марта 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Не пишите глупости
Получите элементарное понятие чем занимается наука неврология и чем психиатрия
Само_достаточная• 15 марта 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Не пишите глупости
тяжкаялюдина• 15 марта 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Не пишите глупости
Возвращаю комплимент. Я врач.
Наполеон Бонапарт• 15 марта 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Действительно. Зачем форум и чужой опыт? Надо всем тут одно и то же автору отвечать - иди к врачу
тяжкаялюдина• 15 марта 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Действительно, зачем врачи, на форуме ж полечиться можно.
Наполеон Бонапарт• 15 марта 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Кому надо и кто готов, тот и так к врачу ходит. Но мнение зала, или помощь друга, тоже хочется получить
Перша на селі• 01 апреля 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Возвращаю комплимент. Я врач.
Есть возможность самостоятельно диагностировать депрессию?
тяжкаялюдина• 02 апреля 2024
Ответ дляПерша на селі
Заподозрить можно самостоятельно, но не больше
КукухаСлетела• 13 апреля 2024
Водка