Мрію про космос• 12 января 2024
Фільм "Соціальна дилема", хто дивився?
Я просто поговорити про це. Про вплив соцмереж на нас та наших дітей. Щойно додивилась, враження неоднозначні - здебільшого страх, якщо чесно
Мрію про космос
• 12 января 2024
Ответ дляБабця в мештах
не дивилась, Але цікаво
подивлюсь
в ютубі є?
подивлюсь
в ютубі є?
Є на юакіноклаб з укр.багатоголосим перекладом
Кишмишная Мая• 12 января 2024
лучше работать со своим страхом, чем пытаться идти против всего мира)
Мрію про космос
• 12 января 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Ви дивились?
Кишмишная Мая• 12 января 2024
Ответ дляМрію про космос
Ви дивились?
нет) зачем? мысль понятна - соц сети влияют на детей, страшно. Вот я и говорю, нужно работать со своим страхом.
Мрію про космос
• 12 января 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Не знаєте про що мова, але все одно засуджуєте. Вам в наступну тему
Кишмишная Мая• 12 января 2024
Ответ дляМрію про космос
я не говорила про осуждение, я говорила про работу со своим страхом
Вельми шановна• 12 января 2024
Ответ дляКишмишная Мая
тут не тільки треба працювати зі страхом, але і також можна працювати з кількістю часу у соц.мережах, особливо батьки можуть показувати приклад своїм дітям, а не пускати це на самотік
Кишмишная Мая• 12 января 2024
Ответ дляВельми шановна
а это не очевидно в принципе?) мне для этого специальный фильм смотреть не надо, например.)
Вельми шановна• 12 января 2024
Насамперед, я на цю тему можу багато говорити, читала і дослідження психологів\психіатрів закордонних, все це дійсно збільшує психічні проблеми не тільки у дітей, але і у всіх людей
багато самогубств через це, рхп, анорексії, булімії, косметологія, пластика- це все наслідки соц.мереж і вони будуть тільки розширюватись, а ще постійна гонка за грошима, успіхами, булінг - там дуже багато усього, уникнути цього буде неможливо, бо не всі батьки зацікавлені чим займаються їх діти
Мрію про космос
• 12 января 2024
Ответ дляВельми шановна
Проблема не тільки в дітях, проблема ще й в нас самих, на жаль
У моєму оточенні є досить багато й дорослих успішних людей, які мають залежність від соцмереж. І мені важко іноді з ними спілкуватись, бо я користуюсь, але перед сном обираю все ж таки добру книжку. Поки що))
Мрію про космос
• 12 января 2024
Ответ дляКишмишная Мая
А ви все ж таки гляньте. Там не тільки про соцмережі. Там і про вас трішки є)
Кишмишная Мая• 12 января 2024
Ответ дляМрію про космос
та не, спасибо))
Бабця в мештах• 12 января 2024
Ответ дляМрію про космос
ви молодець. Мені раніше приходили такі думки, що соц мережі дійсно роблять усе, щоб люди проводили в них якнайбільше часу. Неважливо, що людина дивиться, котиків чи новини, чи ще щось, головне щоб не виходила. Тому в ютубі і тиктоку наприклад є відео на будь які теми. Я навіть за собою почала помічати, що лізу в інтернет коли мені нудно
Мрію про космос
• 12 января 2024
Ответ дляБабця в мештах
Фішка в тому (для мене, це скоріш мишоловка з ’безкоштовним сиром’), що у мене там своя бульбашка, від якої я не можу відмовитись. Наприклад, крутезна україномовна група для читаючих людей на фб. Проблеми типу - а що почитати- відпадають. Також там є відгуки на якісне кіно. Цим і тримають на гачку, бо інакше вже давно б видалилась
Бабця в мештах• 12 января 2024
Ответ дляМрію про космос
я фільм ввечері подивлюсь, напишу свої враження)
по темі, по темі я в соцмережах ніколи не була зареєстрована, у 2017 створила профіль в фб, щоб притулку для тварин перераховувати кошти, нікого не додавала в друзі
ось пару років тут і відчуваю залежність