Баба Йога• 14 декабря 2025

Зимове взуття для хлопців підлітків. Які купували?

Де брали взуття для своїх підлітків? Буду вдячна за поради. Дякую
маска Ілона• 14 декабря 2025
Mинулого року скечерс були, з інтертопу.
В цьому році ще не купували, ходить к кроссах.
Телефон Рубика• 14 декабря 2025
Так же как и вы - в интертопе. Рикеры выбрал рыжие
Красавица писяная• 14 декабря 2025
Хлопці підлітки восновному ходять в кросівках. Зими і морозів толком нема останні роки. Мій любить скечерс,такі черевики типу кросівок,тепліші,товсті підошва
Карма хамелеона• 14 декабря 2025
Это сколько лет? Своему купила Хелли Хансен три года назад, нога уже не растет , доволен
Магиня• 14 декабря 2025
Ответ длямаска Ілона
До 40го розміру брала суперфіт, останню майже не носив, бо підйом ноги високуватий Потім пішло взуття доросле. Цього року з Декатлона замовила, саме на його широку ногу підійшло.
Ангел-предохранитель• 14 декабря 2025
Timberland купили в интертопе. Они не прям зимние, конечно, но и зимы с морозами в Киеве практически нет
Борода• 14 декабря 2025
Скетчерс
мистерЛяпсус• 14 декабря 2025
Типу таких беремо.
https://www.google.com/search?q=merrell%2B%D1%82%D...
Пампушечка• 14 декабря 2025
13 лет ,размер 42,5
Взяли в інтертоп найки кроссовки
Если уж будут морозы и снегопады сильные ,то тогда придется купить ботинки
Но он еще неделю назад носил кроссовки в которых и летом ходил
Пампушечка• 14 декабря 2025
Вот такие купили Найк
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 14 декабря 2025
В минулому році купила каламбія.В цьому ще нормальні
ФсеСама• 14 декабря 2025
А у сына просить что он хочет - не вариант ?
Пишна молодиця• 14 декабря 2025
Сейчас superfit можно взять до 42 размера.они невысокие не на липучках.а на шнурках до 2000 на олх видела
Я супер-пупер• 14 декабря 2025
Vans утеплені, зимові. Це прям на зиму. А так кросівки+30 до -5 одні й ті ж можуть бути. Як вони так ходять хз. Я так не можу.
ЭмчЭндЭм• 14 декабря 2025
Ответ дляПишна молодиця
На кідстаффі теж є.
Але мій після 39 розміру їх носити перестав.
Минулого року у Атлетиксі якісь купили здається, outventure, цього року Саломон з сайту.
Вже нога майже не росте у старшого, 15 років.
рукиЖимолости• 14 декабря 2025
Взяла такие, очень тёплые, то пока ходит в кроссовках.
Дикая Роза• 14 декабря 2025
Ответ дляФсеСама
Зачем, пусть мучается в том, что мама выбрала.
ФсеСама• 14 декабря 2025
Ответ дляДикая Роза
💯 😂😂😂👍