Баба Йога• 14 декабря 2025
Зимове взуття для хлопців підлітків. Які купували?
Де брали взуття для своїх підлітків? Буду вдячна за поради. Дякую
маска Ілона• 14 декабря 2025
Mинулого року скечерс були, з інтертопу.
В цьому році ще не купували, ходить к кроссах.
Красавица писяная• 14 декабря 2025
Хлопці підлітки восновному ходять в кросівках. Зими і морозів толком нема останні роки. Мій любить скечерс,такі черевики типу кросівок,тепліші,товсті підошва
Карма хамелеона• 14 декабря 2025
Это сколько лет? Своему купила Хелли Хансен три года назад, нога уже не растет , доволен
Магиня• 14 декабря 2025
Ответ длямаска Ілона
До 40го розміру брала суперфіт, останню майже не носив, бо підйом ноги високуватий Потім пішло взуття доросле. Цього року з Декатлона замовила, саме на його широку ногу підійшло.
Ангел-предохранитель• 14 декабря 2025
Timberland купили в интертопе. Они не прям зимние, конечно, но и зимы с морозами в Киеве практически нет
Пампушечка• 14 декабря 2025
13 лет ,размер 42,5
Взяли в інтертоп найки кроссовки
Если уж будут морозы и снегопады сильные ,то тогда придется купить ботинки
Но он еще неделю назад носил кроссовки в которых и летом ходил
Взяли в інтертоп найки кроссовки
Пишна молодиця• 14 декабря 2025
Сейчас superfit можно взять до 42 размера.они невысокие не на липучках.а на шнурках до 2000 на олх видела
Я супер-пупер• 14 декабря 2025
Vans утеплені, зимові. Це прям на зиму. А так кросівки+30 до -5 одні й ті ж можуть бути. Як вони так ходять хз. Я так не можу.
ЭмчЭндЭм• 14 декабря 2025
Ответ дляПишна молодиця
На кідстаффі теж є.
Але мій після 39 розміру їх носити перестав.
Минулого року у Атлетиксі якісь купили здається, outventure, цього року Саломон з сайту.
Вже нога майже не росте у старшого, 15 років.
Дикая Роза• 14 декабря 2025
Ответ дляФсеСама
А у сына просить что он хочет - не вариант ?
Зачем, пусть мучается в том, что мама выбрала.
ФсеСама• 14 декабря 2025
Ответ дляДикая Роза
💯 😂😂😂👍