Якщо є на форумі ветеринари, прошу допоможіть розібратися. Два дні тому помер кіт, якого лікували від коронавірусу. Чи може лікар на око поставити діагноз коронавірусу і чи лікується коронавірус антибіотиком?
ku4eravaku4erava• 12 января 2024
Не знаю как корона, с лета птичий ГРИП ходит, очень опасен для котов, не покупали домашнюю птицу...
ku4eravaku4erava• 12 января 2024
Ответ дляk julia
Ні, він на сухому кормі був,звичайну їжу не їв.
Для себя не покупали?
МаргаритаЛьвовна• 12 января 2024
автор, сочувствую вам (((
а какие версии ваши и врача - где котик мог подцепить этот вирус?
я офигела от коммента выше насчет птичьего гриппа, не знала про его опасность.
Life is Beautiful• 12 января 2024
Ответ дляMax12
Если у вас в семье есть больные можно и без теста. Мы людей смогли откачать а за псом не уследили умер от отека сердца его добил за сутки кароновирус
Ковід у людей та кошачий короновірус - це різне. Тварини не заражаються від людини та навпаки.
Life is Beautiful• 12 января 2024
Ответ дляk julia
Всі були абсолютно здорові і зараз всі здорові. Кіт був привитий щорічною вакциною, сидів вдома, на вулицю він не ходив. Кіт став млявий зразу ж звернулися до лікаря. На третій день після звернення до лікаря кіт помер
.
В мене у кішки коронавірусна ФІП. Жива, після крапельниць і преднизалона, трошки їсть Роял. Грошей нема вже на лікуваня(
Life is Beautiful• 12 января 2024
Ответ дляmkremen
Смертность очень высокая, но вообще да, есть тесты ПЦР и ИФА.
В мене кішці зробили тест, прзитивний.
Life is Beautiful• 12 января 2024
Ответ дляk julia
Кіт був млявий і була температура 40,8, це всі симптоми. І сказали що коронавірус.
Це кошачий короновирус, 90°\, тварин носії безсимптосні. Від чого загострення бувають, я не зрозуміла(
У людей інший короновірус.
Life is Beautiful• 12 января 2024
Ответ дляElena755
Ну какой коронавирус у котов?
Кошачий, ясна річ. Ще кошачий лейкоз та кошачий ВІЧ бувають.
Таки назви, до людських хвороб відносин не мають! Людина від тварини заразитесь не може.
Life is Beautiful• 12 января 2024
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
а привит от коронавируса или от чего?
Щепленнь від короновіруса нема. Є тільки від панлейкопенії, герпесу, кальцивірозу та сказу.
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
автор, сочувствую вам (((
Дякую за співчуття. Кіт домашній, на двір не ходив, лікар сказала, що ми занесли ногами додому(((
Life is Beautiful• 12 января 2024
Ответ дляk julia
Нам лікар сказав. що вакцини для котів такої немає, саме від коронавірусу. Привий вакциною Нобівак. Мене цікавить інше, як лікар без аналізів, тестів на око вирішив, що це саме коронавірус. Аналіз крові зробили тільки на третій день, коли кіт почав важко дихати. Через годину, як повернулися з лікарні кіт помер
В моїй кішки діагноз на основі теста та анализа крові. Сухий короновирусний ФІП(
Life is Beautiful• 12 января 2024
Ответ дляДресса
Чому немає? Нам робили аналізи методом ПЦР.
Був коронавірус в ранньому віці. Врятували...
Є короновірусний ентеріт, він лікується крапельницями, тварини виздоровлюють. І мутований короновірусний ФІП, лікувати важко дуже(
Life is Beautiful• 12 января 2024
Ответ дляk julia
Дякую за співчуття. Рідини не було, зовні він був абсолютно нормальний, без змін. Була млявість і потім в лікарні виміряли температуру, була 40,8. Це всі симптоми по яким нам поставили такий діагноз. Аналіз крові зробили тільки на третій день, коли ми звернулися, бо кіт почав важко дихати.
На майбутне - тести роблять. І крапельниці повинні були пропонувати.
Співчуваю( В мене зараз кішка хворіє, стабілізували трошки, але чи виживе, невідомо(
Life is Beautiful• 12 января 2024
Ответ дляk julia
А з якими симптомами ви звернулися до лікарні?
Відмова від їжі та води, втрата ваги. Слабкість, температура знижена.
Зараз їсть, но тільки Роял гастроінтестирал трошки. Раніше все їла.
Лікувати зможу дешевими ліками, мабуть. 10 тис. на кішку в місяць не можу собі дозволити, та вона і не одна в мене(
Ответ дляLife is Beautiful
Про вич, точнее вик, и лейкоз слышала, но что коты уже коронавирусом болеют - впервые. У меня тоже кошка, я уже раз пять за все это время короной переболела, она ни разу, тьху-тьху-тьху, конечно.
Life is Beautiful• 12 января 2024
Ответ дляElena755
Так, ВІК.
Є корновирус, але не чоловічий, інший вид. Викликає диарею, виліковний.
В 10 °\, випадков мутує і викликає важку хворобу ФІП. Можете у Гуглі спитати, в Вікі є про це.
Ответ дляElena755
Коронавирус - новое заболевание. Погуглила, конечно. Но пока у меня много сомнений еще.
Так нове, але його діагностують і від нього помирають коти, нажаль. В мене також все життя коти, а від такого помер кіт вперше. За декілька днів кота не стало, і лікування не допомогло.