Карапулька• 12 января 2024
Що робити з зубами доньки підлітка?
Доброго вечора! Дівчата, можливо серед нас є стоматологи або ж можливо хтось стикався з такою ж проблемою. У доньки (14 років) 2 передніх зуба зчесані внаслідок того, що у дитинстві гризла олівці, ручки, нігті і зовсім не хотіла слухати коли я її просила цього не робити. Я їй і лак спеціальний купувала для нігтів, він має гіркий присмак, але нічого не допомогло. У дитячого психолога та невролога також
тоді були на прийомі. Знайома мені взагалі сказала, що це може бути ще й від не правильного прикусу, але стоматологи, ортодонти, гнатологи не бачить проблем з прикусом у доньки. Брикети також нам не рекомендують. У доньки зараз підлітковий вік і вона почала дуже комплектуватися із-за цього, подружки постійно їй говорять, що неї некрасиві зуби. Стоматолог каже, що в класі 11 можна буде їх підпиляти або ж зробити реставрацію (наростити), що не потрібно поспішати, але ж донька зараз лише у 8 класі і до 11 ще далеко. Дівчатонька, що порадите? Заздалегідь вдячна всім за рекомендації! Гарного вечора!
Тріль підпільний• 12 января 2024
Ответ дляПускаю бісики
не совпадает центр зубов и перекрытие...
ищите еще
Да, я в шоке, что за ортодонты, тут просто так видно, я сейчас в 44 хожу вместе с дочкой с брекетами, так как нужен правильный прикус)
Ответ дляПускаю бісики
ну что вы советуете? кого подпилять? что бы первые резцы были короче остальных зубов?
Лично я посоветую. Пока их не трогать вообще. Не так уже плохо всё выглядит. Много людей с такой проблемой, на их проблемы никто не обращает внимание, пока они сами не сконцентрируют внимание на своей проблеме.
Забрызжу ядом• 12 января 2024
Думаю надо нарастить зубы, среди детей часто кусочек переднего зуба отваливается и его наращивают
Пускаю бісики• 12 января 2024
Ответ дляlisa2101
проблема есть и ее надо решать
а вы свои можете не трогать, имеете право
СкрипяСердцем• 12 января 2024
Ответ дляКарапулька
В квітні місяці 2023 року у гнатолога, а в травні-червні відвідували декількох ’іменитих’ ортодонтів вмнашому місті.
Они просто смотрели или вы все снимки и диски необходимые делали?
Карамбулкул• 12 января 2024
Ответ дляПланшетница
Когда подрастет тогда и исправлять - наращивать или что там рекомендуют.
8 класс рано еще
Та годі вам! Мені ще в першому класі бормашиною такого наробили в роті, кричала на всю школу...тоді батьків ніхто не питав. Прийшли весь клас перевірили, записали прізвище в лікували. То у мене зараз тупо все пломби та реставрація.
За зубами дітей теперь пильно дивлюся!!!
А зараз стоматологія інша. То зовсім не рано.
Мене батьки не лікували...усе життя проблеми із зубами були і комплекси(((
Ответ дляКарамбулкул
Только я Вас могу понять. То же самое.
СкрипяСердцем• 12 января 2024
Ответ дляТріль підпільний
Да, часто нужен комплексный подход. Моей и станок (танцы) и следить за мимикой назначили. Там все влияет.
Тріль підпільний• 12 января 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Как это просто смотрели? Нам сразу кт на приеме сделали, а потом рассказывали как надо, где приходила и сразу идите на снимок и брекеты , там сразу убегала
Не вмію заміряти• 12 января 2024
Ответ дляДуша компанії
В мене набагато гірші проблеми з зубами. Комплексів ніяких не було і немає.
От добре, що не будо, а в когось є. Всі люди різні, ви не знали??
Ухахайкина• 12 января 2024
Зачем ждать? Зубы то не отрастут. Такой возраст сложный. Реставрацию бы сделала. У меня у самой передний зуб был неочень, правда скол. Нарастили и все выглядит очень даже симпатично и незаметно. Так это было 23 года назад. Сейчас может, что новое придумали. Я бы не ждала, нет смысла.
Планшетница• 12 января 2024
Ответ дляКарамбулкул
Я без понятия. Лечение - это одно. Реставрация - другое. Врачам виднее. Моей тоже не рекомендуют сейчас, например, подождать еще пару лет. Правда только 7 класс. Говорят еще не до конца выросла челюсть, еще прикус поменяется и т.д.
Но тут родителям решать конечно же...
Пускаю бісики• 12 января 2024
Ответ дляКарамбулкул
если у вас проблемные зубы - почему виноваты родители?
Істеріомама• 12 января 2024
Гарні зуби. Дефект виправить естетична реставрація. Нормально там все в такому віці пломбують. Якщо б був карієс чи відколовся шматочок - ніхто б не казав чекати 11кл.
Вона ж перестала все гризти?
Тріль підпільний• 12 января 2024
Ответ дляКарамбулкул
Стоматология конечно вообще другая и пломбы уже как реальные зубы, а не просто гладкая пломба, но существует еще качество зубов, у старшей хорошие зубы , а у младшей с раннего детства отвратительное качество зубов, дождались 14 лет, чтоб брекеты ставить, чтоб более сознательная в гигиене была
СкрипяСердцем• 12 января 2024
Ответ дляТріль підпільний
Я не увидела у автора что делали кт.
Витворунка• 12 января 2024
Ответ дляПланшетница
8 класс рано еще
Кто установил рамки? Мой младший с 2 до 5 ходил с насыщенным передним зубом
Карамбулкул• 12 января 2024
Ответ дляПускаю бісики
Тому що не лікували!!!!!!
У мене всі зуби в дірах були!!! Розумієте??? Зараз у мене може два моїх зуби. А то все пломби і реставрації.
Я ходила у школу з дірами у передніх зубах. Дуже довго мене не лікували, поки карієс не здер пів зуба і мені боліло дуже, лише тоді вели до лікаря.
А я бачу крапочку у дитини і одразу веду!
А хто винен?
Планшетница• 12 января 2024
Ответ дляВитворунка
Может врач? Я без понятия
Пускаю бісики• 12 января 2024
Ответ дляКарамбулкул
Тому що не лікували!!!!!!
А хто винен?
поняла вас
Витворунка• 12 января 2024
Ответ дляПланшетница
Может врач? Я без понятия
Так вы же констатировали что рано ещё
Планшетница• 12 января 2024
Ответ дляВитворунка
Так вы же констатировали что рано ещё
’Стоматолог каже, що в класі 11 можна буде їх підпиляти або ж зробити реставрацію (наростити)..’ (с)
Бідося• 12 января 2024
Авторе, не знаю у якого лікаря-стоматолога Ви були, але бачу, що у дитини дуже зажата щелепа,нижні зуби стерають верхні , прикус тут нідо чого. У мене також у сні зажимається щелепа і є стертість бічних зубів. Мені лікар говорив, що нарощування не допоможе, бо це проходить у сні мимоволі. єдине, що порадив одягати наніч спеціально зроблену капу, щоб піднімати зуби.
Тому ідіть ще до лікарів на консультації.
А_я_ЛОЖУ!• 12 января 2024
Мені реставрували зуби в середині 10 класу, можна було і раніше, але не могли знайти стоматолога, який би це добре зробив, бо було це 27 років тому. Робіть реставрацію, це моя думка, але я не стоматолог звичайно. І до речі, в мене зуби були дуже погані, на багатьох була частково відсутня емаль, тому консультацій я мала безліч у різних стоматологів. 4 різних стоматолога розказували, коли мені було 15, що на всі 4 шістки треба поставити металеві коронки, інакше за пів року вони розсипляться і прийдеться вирвати їх. Потім лікар, який робив реставрацію інших зубів, сказав їх не чіпати, просто полікував. Наразі через 27 років на 3-х шістках я маю коронки(років 7 як), одну втратила, бо не лікувала(сама винна). Але 3 шістки є і не розсипалися через пів року. Тому шукайте свого стоматолога.
Я супер-пупер• 12 января 2024
Обратитесь к нормальному ортодонту.
Ручками и карандашами она так спилить зубы не могла.
Патриоточка• 12 января 2024
Ответ дляПускаю бісики
вы точно были у ортодонта? у нее не правильный прикус
Вы точно знаете что то о неправильном прикусе?