Карапулька• 12 января 2024

Що робити з зубами доньки підлітка?

Доброго вечора! Дівчата, можливо серед нас є стоматологи або ж можливо хтось стикався з такою ж проблемою. У доньки (14 років) 2 передніх зуба зчесані внаслідок того, що у дитинстві гризла олівці, ручки, нігті і зовсім не хотіла слухати коли я її просила цього не робити. Я їй і лак спеціальний купувала для нігтів, він має гіркий присмак, але нічого не допомогло. У дитячого психолога та невролога також
тоді були на прийомі. Знайома мені взагалі сказала, що це може бути ще й від не правильного прикусу, але стоматологи, ортодонти, гнатологи не бачить проблем з прикусом у доньки. Брикети також нам не рекомендують. У доньки зараз підлітковий вік і вона почала дуже комплектуватися із-за цього, подружки постійно їй говорять, що неї некрасиві зуби. Стоматолог каже, що в класі 11 можна буде їх підпиляти або ж зробити реставрацію (наростити), що не потрібно поспішати, але ж донька зараз лише у 8 класі і до 11 ще далеко. Дівчатонька, що порадите? Заздалегідь вдячна всім за рекомендації! Гарного вечора!
romantica• 12 января 2024
Ответ дляКарапулька
Так, є асиметрія обличчя! Але, як зказав мені гнатолог, що всі люди мають асиметричні риси обличчя і це нормально, але як на мене навіть на фото в паспорті це дуже помітно.
Вам пишут про симметрию зубов. У дочки смещена ось симметрии, которая условно проходит между первыми зубами верхнего ряда. Нижний ряд смещен у нее.
Я супер-пупер• 12 января 2024
У дочери проблема с прикусом.
Вы разве этого не видете. Оси не совпадают. Она их счесывает нижним зубами.
Пускаю бісики• 12 января 2024
Ответ дляПатриоточка
Вы точно знаете что то о неправильном прикусе?
что то знаю - куда какие зубы должны заходить, на сколько перекрытие, и центры зубов при правильном прикусе всегда совпадают - тут спорить бессмысленно
Патриоточка• 12 января 2024
Ответ дляПускаю бісики
Понятно.
Куда там ортодонта до ваших ’знаний’.
Вы же лучше знаете
Пускаю бісики• 12 января 2024
Ответ дляПатриоточка
Понятно.
Куда там ортодонта до ваших ’знаний’.
Вы же лучше знаете
вы ортодонт? или эксперД?
Патриоточка• 12 января 2024
Ответ дляПускаю бісики
вы ортодонт? или эксперД?
ЭксперД тут вы и ещё парочку ’умниц’
Пускаю бісики• 12 января 2024
Ответ дляПатриоточка
ЭксперД тут вы и ещё парочку ’умниц’
аргументируйте?
Лика-прилипка• 12 января 2024
Ваші лікарі - просто жах. Вибачте, але навіть чужій людині читати прикро, що проблеми немає..а про 11 клас взагалі на голову не налазить. Очевидна потреба у корекції прикусу, потреба у відновленні естетики, дитина страждає, а ви слухаєте.
Анонимарик• 12 января 2024
Не знаю автор, что дочь грызла. Я грызла орехи, карандаши, железную проволоку (ума конечно было)) с зубами все в порядке
Дуже дуже вумна• 12 января 2024
Реставрация не будет держаться. Нижними зубами все выбьется. Здесь нужно сначала лечение у ортодонта.
Огірок та Помідорчик• 12 января 2024
Згадався стоматолог мого дитинства, у мене флюроз, хто з Полтавської області зрозуміє цю красу 🙈, лікар мамі сказав, як заміж виходити буде зробимо реставрацію🙈🙈🙈.
На фото випускного я не посміхаюсь.
Вдячна тітці, яка ж першим літом після школи забрала мене до себе на роботу, а через місяць відвела у сучасну клініку.
Тож першу свою ЗП витратила на реставрацію.
Святатабожа• 12 января 2024
В неі не правильний привкус.
Святатабожа• 12 января 2024
Ответ дляlisa2101
Лично я посоветую. Пока их не трогать вообще. Не так уже плохо всё выглядит. Много людей с такой проблемой, на их проблемы никто не обращает внимание, пока они сами не сконцентрируют внимание на своей проблеме.
Та ну,куди,з такою проблемою треба десь іхати і шукати ради,поки можна щось зробити.І так вже все запущено.
автор Карапулька • 12 января 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Они просто смотрели или вы все снимки и диски необходимые делали?
Знімків просто купа-КТ в декількох проекціях, МРТ, ОПТГ. Консультації ортопеда, нейрохірурга, остеопата. Це ті лікарі до яких доньку направляли дитячі стоматологи та ортодонти. Шукали причину лицевої асиметрії можливо в кривошиї, сколіозі, захворювання трійничного нерва, проблеми в шийному відділі і т. д., але нічого так і не знайшли.
автор Карапулька • 12 января 2024
Ответ дляБідося
Авторе, не знаю у якого лікаря-стоматолога Ви були, але бачу, що у дитини дуже зажата щелепа,нижні зуби стерають верхні , прикус тут нідо чого. У мене також у сні зажимається щелепа і є стертість бічних зубів. Мені лікар говорив, що нарощування не допоможе, бо це проходить у сні мимоволі. єдине, що порадив одягати наніч спеціально зроблену капу, щоб піднімати зуби.
Тому ідіть ще до лікарів на консультації.
Донька носить індивідуальну виготовлену міорелаксуючу капу 4 години вдень і всю ніч спить в ній уже майже рік.
СкрипяСердцем• 12 января 2024
Ответ дляКарапулька
Ну вот что за врачи. У нас наоборот все кричат прикус неправильный, верхние сильно закрывают нижние. А почему один короче другого не знают. А прикус и у сына старшего такой же, там мне рассказывали что родовая травма, но не может же травма быть одинаковая у двоих .