Я б такое не носила, но продаю• Изменено 12 января 2024
в кого діти нещодавно хворіли ковідом?
які були симптоми? який перебіг хвороби був? що робили?
у дитини (вік майже 4 роки) ймовірно ковід, але були сьогодні у лікаря робили тест і він негативний (2 день хвороби).
симптоми нетипові для звичайного грві - нежитю немає, але затікає по задній стінці, горло ледь червоне, температура піднімається до 39 і при такий температурі зовсім млявий, два рази був рідкий стілець. температура гарно збивається (до 37.5) але стрімко піднімається знову. це ковід?
зараз піднялась 38.5, дала панадол по вазі. але каже шо важко дихати. це через температуру?
зазвичай під час грві навіть при високій температурі більш менш норм себе почувався і був активний. а це мене насторожує шо важко дихати, і зараз збираємось вкладатись спати, бо втомлений.
шо робити? заспокойте чи шо… бо вже місця собі не знаходжу.
Я б такое не носила, но продаю
• 12 января 2024
додам що рясно пою водою, пісяє багато, промиваю ніс. жарознижуюче за потребою
ох, весела ніч буде сьогодні 🫠
Я б такое не носила, но продаю
• 12 января 2024
блін, ще забула уточнити - нежитю немає, але за тікає слиз по задній стінці і дитина кашляє, там аж булькає. прошу від кашляти, каже шо боляче
Я б такое не носила, но продаю
• 12 января 2024
Ответ дляИз Кукуева я
І чого ви досі не працюєте сімейним лікарем...
в плані?
ДелиВерка• 12 января 2024
Смотрите внимательно ((
У знакомых так пропустили пневмонию и ребенок умер ((
Я б такое не носила, но продаю
• 12 января 2024
Ответ дляДелиВерка
Смотрите внимательно ((
о боже… я й так місця собі не знаходжу. а як пропустили? ми були сьогодні у лікаря і лікар слухала
ДелиВерка• 12 января 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
И они были и слушали и не один врач и говорили чисто ((
Когда мой ребенок во время болезни стал аппатичным, то была обнаружена пневмония((
Лучше перебдеть и сделать снимок, а не полагаться на слух врачей.
Я б такое не носила, но продаю
• 12 января 2024
Ответ дляДелиВерка
дякую за відповідь.
в нас другий день хвороби. завтра ще не пізно знімок робити? я вже навряд чи ляжу спати… я б вже і зараз кудись поїхала…
Локшина на вухах• 12 января 2024
Ответ дляДелиВерка
Смотрите внимательно ((
Вы не из Одессы, случайно?
ДелиВерка• 12 января 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
дякую за відповідь.
Та ще не пізно, але, якщо гірше буде, то краще визвати швидку.
Я б такое не носила, но продаю
• 12 января 2024
Ответ дляДелиВерка
дякую ❤️
Слухи-руки не распускаю• 12 января 2024
Ответ дляДелиВерка
у меня такая же ситуевина была. несколько врачей слушало.
я бы сказала, что стоит у педиатра стребовать направления на рентген и не ждать когда рентген-кабинет будет работать в поликлинике (там не каждый день он), а пойти цифровой в частной сделать с расшифровкой.
и если что - бежать за направлением на госпитализацию.
Я б такое не носила, но продаю
• 12 января 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
списалась вже з нашим педіатром (сьогодні до іншого ходили), сказала зробити узд легень, на завтра зранку записалась. це ж теж інформативно? не тільки рентген?
Слухи-руки не распускаю• 12 января 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
ой, не скажу. я про узи легких впервые слышу
Я б такое не носила, но продаю
• 12 января 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
я теж