Та легко!• 13 января 2024

По следам темы... Что скажите об квартире по фото? Я тоже хочу)

чья комната, уровень жизни, сколько лет ремонту и т.д
Міряю від одиниці• 13 января 2024
У мене депресивні думки після перегляду або відвідування таких квартир. Там наче час зупинився, ніякого розвитку,люди нічого не хочуть і нічим не цікавляться.

Борець за гаманець• 13 января 2024
Ответ дляКарамелька
А можна і я примажуся, щоб теми не плодить?
Мені адреналіну сьодні не вистачає)))
Этому фото лет 15-20 минимум. Там еще диски лежат и «видеомагнитофон». Или как там его. Плеер
А_я_ЛОЖУ!• 13 января 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
А мене точно така квартира в подруги. Зараз Син приїхав живе в квартирі тимчасово. То мамина кімната точно така як на фото. Гроші є. Син має свою справу, заробляв добре, мамі завжди допомагав грошима і як міг. Але але... Мама до речі не забита старушка, з сином і його сім´єю їздила і в Іспанію і в Турцію, з донькою по Україні подорожувала. Але її все влаштовує, як вона каже, краще враження.
А_я_ЛОЖУ!• 13 января 2024
Мама їхня класний співрозмовник і хороша людина. Люблю з нею поговорити, але не в неї дома))) іноді пересікаємось в подруги.
JannyMoney• 13 января 2024
Ответ дляКарамелька
Мені адреналіну сьодні не вистачає)))
кто то клеил, клеил обои, а потом такой: да ну его, пойду лучше кофе пить И бросил на середине.

со шторами тоже интересная история) Вы их коллекционируете?
КротоТо• 13 января 2024
Яка різниця коли був ремонт, якщо ви не стусні зробити затишок вдома.
Воленс-неволенс• 13 января 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
У меня тоже.Это по фен-шую
Не працює фен-шуй судячи з фото)
КоролеВешна• 13 января 2024
Мрачно очень... Как-то темно, неуютно, брр... Там только лежать и плакать.
Сорри, такое впечатление по фото)
Анонимус Я• 13 января 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
В селі в дитинстві у бабусі так було
у моей не так... у нее между рамами лежала вата, а на ней игрушки елочные. Окна маленькие, низкие. Я всего 2 раза зимой у этой бабушки была. Больше нигде такого не видела, если бы сейчас увидела - тоже сердце не спокойно было бы, но по другому...

Анонимус Я• 13 января 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
У меня тоже.Это по фен-шую
серьезно?? а что в этом по нему?))
Оч@ров@Шк@• 13 января 2024
Дівчат порадьте де поставити шафу.Хочу зліва від тв по тій стороні де вікно.Чоловік вперся хоче зліва і справа від тв ( втопити тв ),для мене це жах.Плед з ковроліну був тимчасовий.Ніяк не переїдемо без шкафів,речей дуже багато ,а в коробках чоловік не хоче жити.
Говорилка• 13 января 2024
комната женщины лет 40, без мужчины которая живёт.
КротоТо• 13 января 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Як на мене краще ваш варіант.
Говорилка• 13 января 2024
Ответ дляКарамелька
Мені адреналіну сьодні не вистачає)))
Мужчиной тоже в квартире не пахнет )
Говорилка• 13 января 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Я тоже за 2 шкафа справа и слева от ТВ. Но чтоб под ТВ и над ним не было шкафа, а под ТВ лучше что-то вроде тумбы/комода сделать.
Локшина на вухах• 13 января 2024
Ответ дляТа легко!
город, областной центр, квартира 4 комнатная
А похоже на комнату в доме с печным отоплением.
Липка-прилипка• 13 января 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Вам обов’язково потрібна тумба під телевізором, щоб сховати провода, роутери та ін.
Я б продумала шафу, яка переходить у тумбу.
типу такої, тільки на місці горщика висока шафа під стелю
А ще у вас дуже високо висить ТВ, центр екрану має бути на рівні очей людини. Таке положення як у вас незручне, і візуально «ріже» вам висоту стелі
Горда пташка• 13 января 2024
Ответ дляСумчатая кошка
О, всегда было интересно. В чем смысл клеить разнобойные обои? Это типа наклеил разные обои, и можно делать вид, что теперь у тебя не одна комната, а две разных? Очень сейчас это модно. Причем бывает и три, и четыре разных вида обоев. Всегда хотелось спросить у тех, кто так делает - им правда это нравится? Или, раз модно, - надо делать?
Ми купили будинок перед самою війною. Ремонт не встигли зробити. В великій кімнаті три види шпалер. Дивно, але мене не дратує. І хто буває каже що непогано виглядає. На сьогодні ремонт не планую. Вже один раз прилітало на початку війни. Вибило кілька вікон та шифер з даху. То живемо так.
Сумчатая кошка• 13 января 2024
Ответ дляГорда пташка
Одно дело, когда так уже вам досталось. А я смотрю квартиры в новостройках на продажу, и практически в КАЖДОЙ квартире такой ремонт. Вот зачем? Это красиво? Все фото из новостроек.

Оч@ров@Шк@• 13 января 2024
Ответ дляГоворилка
Вот муж так и хочет.Спасибо
Оч@ров@Шк@• 13 января 2024
Ответ дляКротоТо
Як на мене краще ваш варіант.
Спасибо .Вот вижу белый шкаф ,слева к окну с открытыми полочками закруглено.
КротоТо• 13 января 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Можна ще кутову шафу подивитися як варіант у той куток.
Міряю від одиниці• 13 января 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Якщо каже що краще враження,то на враження і на ремонт одразу не вистачає.
Горда пташка• 13 января 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Тут мені не подобається, бо тут різні текстури, для мене це все занадто.
В нас над дверима та 20 см в один бік смугасті, між ними компаньони з квітами. А одна стіна сіра. То і враження інше. А ось на ваших зразках каміння та дерево, таке поєднання дуже екстремальне для мене))
Бесконечность-не предел• 13 января 2024
Жінка 50-60років. Або кімната чоловіка з дружиною.
Оч@ров@Шк@• 13 января 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Дякую,так зверху він не планує ,знизу комод.Але треба шкаф вмісткий .
Божий одуванчик• 13 января 2024
У меня похожая, я молодая девушка. То ЗП была маленькая, не могла позволить ремонт, ну скажем он был не в приоритете, а сейчас на новой работе нормально зарабатываю, была бы рада что-то поменять, но так как война не хочу пока ничего делать.
Веккy• 13 января 2024
Такие и квартиры бывают. И их полно. Так живёт 70 % украинцев. Тут как не выставят фото, то у всех ещё ковры эти советские и хрусталь.
Карамелька• 13 января 2024
Ответ дляГоворилка
Мужчиной тоже в квартире не пахнет )
Дайте свого, хоч на півроку)
І грошей!
І можна ще мобільну пво, хоч одненьку на село.
Я обіцяю, що переробимо все як ви скажете)
Карамелька• 13 января 2024
Ответ дляJannyMoney

Я вже писала вище, - це не штори, а простині на біндерах висять, від сонця)))