Дуже чужа• сегодня в 08:38
Болгарія. Черги на кордоні
Дівчата, що там зараз на кордонах? Трохи легше, ніж на початку літа? Хочу відправити дітей в табір в Болгарію. Дякую.
Кудрі кручу сама• сегодня в 08:41
Як можна спрогнозувати ситуацію на кордоні наперед? І навіть ,не знаючи, коли ви плануєте відправити і яким саме шляхом
Дуже чужа
• сегодня в 08:42
Ответ дляКудрі кручу сама
Я питаю, яка ситуація на зараз
Кудрі кручу сама• сегодня в 08:43
Ответ дляДуже чужа
Я питаю, яка ситуація на зараз
У вас є право вибору якою дорогою відправляти?
Дуже чужа
• сегодня в 08:44
Ответ дляКудрі кручу сама
Є. Ви їздили останнім часом в Болгарію, чи вам просто нудно?
Кудрі кручу сама• сегодня в 08:47
Ответ дляДуже чужа
Ви створили тему щоб що? Просто описати вам всі пункти пропуску?
Ви не розумієте, що є різні варіанти. Що буває організований виїзд дитячих груп і там обрати варіантів немає.
Ви ж не розказали ,що означає у вашому випадку ’ хочу відправити’ - самих, групою, з бабусею, новою поштою....
Удачі вам.
Ждушечка• сегодня в 08:48
Ответ дляКудрі кручу сама
Удачі вам.
Удалено администрацией...
Кусюче сонечко• сегодня в 08:50
Ответ дляКудрі кручу сама
Удачі вам.
Удалено администрацией...
Дуже чужа
• сегодня в 08:50
Ответ дляКудрі кручу сама
Удачі вам.
Удалено администрацией...
Дуже чужа
• сегодня в 08:51
Ответ дляЖдушечка
Только вернулись, ехали через Черновцы. Туда 6 часов стояли, назад 4.
Дякую.
Колдунья-вещунья• сегодня в 08:57
Ответ дляДуже чужа
Удалено администрацией...
Для автобусів є слоти на кордоні на певний час і тоді це досить швидко.
Для авто - черги є. Але залежить від дня, часу доби, від перещиінки, як працює система чи не висить
Найменші черги під ранок і рано вранці в будні дні.
Працюю в пасажирських перевезеннях
Гомосноб• сегодня в 09:04
Ребенок ехал в воскресенье. 12 часов на границе. 36 часов вся дорога - это ужас. Каждый год было до 20 часов
Дуже чужа
• сегодня в 09:13
Ответ дляЯ таке знаю
30 годин на кордоні.От така херня малята.
Дуже чужа
• сегодня в 09:13
Ответ дляГомосноб
Жах. Це була групова поїздка?
Бубль Гум)• сегодня в 09:14
У всіх по-різному. Ми 8 стояли, хтось 10, так як за нами були ще автобуси...дивне питання
Гомосноб• сегодня в 09:14
Ответ дляДуже чужа
Жах. Це була групова поїздка?
Да. Автобус с детьми и сопровождающими.
Дуже чужа
• сегодня в 09:19
Ответ дляБубль Гум)
В чому дивність? Я ж не питаю, скільки я стоятиму. Я питаю, скільки стояли ви. 8 годин, дякую за відповідь.
Бубль Гум)• сегодня в 09:33
Ответ дляДуже чужа
Що Вам це допоможе? І на кожному пункті різна ситуація
БлинчикБезСметанки• сегодня в 09:48
Ответ дляЖдушечка
Капец. Мало того что дорога сутки и стоять столько
Броніки для Моніки• сегодня в 09:50
Мой сын ездил с группой с 8 по 19 с группой. Солнечный берег. Туда 33 часа дороги, назад 31. На границе туда стояли 7 часов, назад 6. Ехали через Черновцы. В обе стороны проверяли биометрику
Мамин тріль• сегодня в 09:57
2 дні тому їхали діти в Болгарію через Чернівці, 2 години на укр кордоні і 4 на румунському, вважаю це досить швидко, бо ми місяць тому там 12 годин стояли
ПироженкА• сегодня в 11:58
Ответ дляДуже чужа
Я їздила, ми весь кордон пройшли за 2 години 20 хвилин, а інший автобус в той самй день стояв 14 годин. Буду рада, якщо вам ця інформація допомогла.
ПироженкА• сегодня в 12:00
Ответ дляКолдунья-вещунья
Працюю в пасажирських перевезеннях
Все вірно, але у автора не буде можливості прийняти рішення коли саме їхати автобусу. на який кордон, і т.п. Тому в принципі. як і більшість рахую ці питання безглуздими. Про свій досвід відповіла їй вище.
І ще, авторе теми, є група в телеграм Черги на кордоні - слідкуйте, питайте там.
Дуже чужа
• сегодня в 12:42
Ответ дляПироженкА
Автор планує їхати своїм авто, тому має можливість приймати рішення через який ПП їхати.
ПироженкА• сегодня в 13:08
Ответ дляДуже чужа
Чому не сформували тоді конкретно свій запит? Чи ви вперше в житті кордон перетинатимите? Тоді зрозумію. В любому випадку, де дивитися, я вам написала, але це просто інформаційно, ніякого значення не буде мати для вас. Проте нехай щастить.)
Дуже чужа
• сегодня в 14:29
Ответ дляПироженкА
Божжже, просто спитала, чи змінилася ситуація, яка була в червні, бо тоді стояли майже добу. Яке вам діло, матиме це для мене значення, чи ні. Я вас поради питала? Є питання-скільки годин стояли. Пишете: я 6, я 10, я 15.. Все просто. Нє, набігли вумніци і давай принижувати одна поперед одної.
Про щастить-вам хай вдвічі так щастить))