Та легко!• 13 января 2024
По следам темы... Что скажите об квартире по фото? Я тоже хочу)
чья комната, уровень жизни, сколько лет ремонту и т.д
Просто звязда• 13 января 2024
Це може бути як і тимчасове житло досить заможної людини (наприклад дочка приїхала пожити до мами ).
Але все ж , в таких умовах дохід на 1 людину навряд чи сягає більше 300уе в місяць . Кімната жінки 45+, можливо опрямноі зовнішності . Печаль загалом , що тут ще сказати
Просто звязда• 13 января 2024
Ответ дляВеккy
Такие и квартиры бывают. И их полно. Так живёт 70 % украинцев. Тут как не выставят фото, то у всех ещё ковры эти советские и хрусталь.
Ой не треба тут . Так живе не більше 20% , а то і 15%
Просериарила молодость• 13 января 2024
Звичайна квартира або хата. Це тільки на порадниці всі жони айтішників та бізнесвумен. Я ходила з головою ОСББ по квартирам нашого будинку (звичайна панелька), зі 125 квартир відсотків 30 тільки мають нормальний сучасний ремонт. А ще відсотків 20 взагалі ’бабушатні’ з квадратним зеленим лінолеумом на підлозі та совковими обоями в ромбік або полосочку. І не завжди там мешкають люди похилого віку. А половина - саме такі квартири як на фото, з ремонтом 15-20 річної давнини. І це місто -мільйонник.
Святатабожа• 13 января 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Плюс много!
Сирожено_пирожено• 13 января 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Вам обов’язково потрібна тумба під телевізором, щоб сховати провода, роутери та ін.
Я б продумала шафу, яка переходить у тумбу.
типу такої, тільки на місці горщика висока шафа під стелю
А ще у вас дуже високо висить ТВ, центр екрану має бути на рівні очей людини. Таке положення як у вас незручне, і візуально «ріже» вам висоту стелі
Удалено администрацией...
ТихоЯ• 13 января 2024
Ответ дляКарамелька
А можна і я примажуся, щоб теми не плодить?
Мені адреналіну сьодні не вистачає)))
Ремонт 2000 стиля, квартира мабуть своя, дохід середній
Карамелька• 13 января 2024
Ответ дляТихоЯ
Будинок-дача.
Стиль - в кого що залишилось після ремонту, те й попривозили)))