Оце так цабе• 13 января 2024
Увольнение военного по семейным обстоятельствам, ваш опыт
Девочки,какие у ваших мужчин были сложности с увольнением?насколько долго по времени?реально ли..чтобы не обращаться к адвокатам/юристам?
Ворожу на каві• 13 января 2024
Ответ дляФрекен бок
Напишу про свого родича, служив доки не відправили на нуль, там побачивши увесь жах та несправедливість почав згадувати і цікавитися усіма варіантами. Звернувся до свого знайомого адвоката з яким раніше служив той порадив зібрати усі документи про батька інваліда 2 група передали і на комісії його звільнили ніби по догляду. Це було 2 тижні з моменту подачі, а може бути і місяць, автор точно подробиці не можу розповісти але якщо є інвалідність то краще звернутися до людини яка зорієнтує як правильно подавати і які документи. Не гайте часу
А яку несправедливість він на нулі побачив? Що рашисти людей ні за що вбивають?
«Ніби для догляду» звільнився? Не гидко таке писати?
Фрекен бок• 13 января 2024
Ответ дляВорожу на каві
Несправедливість та корупції від командування, те що росіяни під@раси знають усі, ви напевно часто марафон дивитися, то відкрийте очі на те що людина прийшла контужена з травмованою психікою не може без алкоголю жити і не потрібно вдавати що у нас в країні все гаразд
Ворожу на каві• 13 января 2024
Ответ дляФрекен бок
Що командування на нулі корумпувало? Контузія - це страшно. В ній теж командування винне? Чи русня?
Марафон не дивлюся.
У нас в країні страшне лихо - війна, а не все гаразд. Напали на нас.
Ваше «служив, доки не відправили на нуль» звучить дивно у військовий час
Марафон не дивлюся.
Ворожу на каві• 13 января 2024
Ответ дляФрекен бок
Удалено администрацией...
Весела моль• 13 января 2024
Ответ дляВорожу на каві
Удалено администрацией...
Не пиячив би, бо вже не було б у живих.
Ворожу на каві• 13 января 2024
Ответ дляВесела моль
Не пиячив би, бо вже не було б у живих.
Удалено администрацией...
Фрекен бок• 13 января 2024
Ответ дляВорожу на каві
Марафон не дивлюся.
Зберіться з думками, а то ви втретє виправляєте свій коментар. Я написала відповідь автору, як було у нас в родині. Якщо у вас немає, батька, чоловіка чи сина чи брата який безпосередньо приймає участь у бойових діях ніколи не зрозумієте, що там на них кажуть м´ясо і більше ніяк. У нас в містечку військові, не гинуть в частині, де служать, а їх привозять через день з нуля. Що тут не зрозуміло? Усі хлопці бояться щоб їх туди не відправляли
Ворожу на каві• 13 января 2024
Ответ дляФрекен бок
Я виправляю граматичні помилки. З думками у мене все ок
Чай не пью, только кофе• 13 января 2024
Ответ дляВорожу на каві
Удалено администрацией...
Ворожу на каві• 13 января 2024
Ответ дляФрекен бок
Така людина у мене є. Про корупцію на нулі від нього не чула. І про все, що ви тут понаписували, також
Весела моль• 13 января 2024
Ответ дляВорожу на каві
Удалено администрацией...
Багато вже загинули. Про командування та нашу владу промовчу.
Чай не пью, только кофе• 13 января 2024
Ответ дляФрекен бок
Тримайтеся
Ворожу на каві• 13 января 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Удалено администрацией...
Не треба виправдовуватися, але брехню теж писати не треба. Собі запихайте що куди хочете
Чай не пью, только кофе• 13 января 2024
Ответ дляВорожу на каві
Що для вас брехня, для інших правда. Чи ви не в курсі, що обставини різні бувають? У вас немає жодної підстави звинувачувати людину у брехні.
Фрекен бок• 13 января 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Тримайтеся
Я бажаю тільки одного щоб наші усі чоловіки були живі, нехай скалічені психічно чи фізично тільки живі.
Ворожу на каві• 13 января 2024
Ответ дляФрекен бок
Цього ми всі найбільше хочемо
МАМА НИКИТКИ-2• 13 января 2024
Ответ дляОце так цабе
Мобілізований. Обставини наявність дружини з інвалідністю.
Влітку кум звільнився. 2 місяці.
МАМА НИКИТКИ-2• 13 января 2024
Ответ дляВорожу на каві
Яка група? Хто ще є у дружини (батьки)? Коли мобілізували, інвалідності не було?
Нема різниці - чоловік має право
Ворожу на каві• 13 января 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Нема різниці - чоловік має право
Так, вже зʼясували
АБВГДэшница• 13 января 2024
Ответ дляВорожу на каві
Начинается. Люди жить хотят. И это нормально.
МАМА НИКИТКИ-2• 13 января 2024
Ответ дляКу-кусик
Я знаю, що буде купа капців в мій бік, але пишу те, що бачу на власні очі: ніхто з моїх знайомих військових не на фронті. Вони отримали житло безкоштовно, деякі замість житла солідну компенсацію. Вийшли на пенсію років у 45. Якось це ...дивно, коли професійні спеціалісти з багаторічним стажем сидять за спинами простих хлопців.
Я вас підтримаю. На початку вторгнення навіть мій сусід , десь 65-68 роках з рушницею в Тро пішов. А військові, які в будинку від МО квартири отримували справно бігали ховатись в підвал.
Шалена невинність• 13 января 2024
Ответ дляСнежнакомка
дивне у вас коло спілкування підюпників, в мене знайомі всі призвані або прийшли самі, найстаршому 68, його прийняли, бо він рідкісний спеціаліст по старезній техніці
Я тоже работала в ведомстве, куча тех кто получает пенсию хорошую плюс работает на госслужбе. Я еще почти все катались в зону АТО чтоб получить УБД. Финансовики , кадровики и тд. С нашего ведомства не воюет никто, хотя ок. 80 процентов майоры ,подполковники и полковники.
Біток чи ефір?• 13 января 2024
Муж подруги уволился летом 22 года, проблем никаких не было. Но он не был на нуле. Уволился, когда узнал, что переводят в Бахмут.
Говорил, что с фронта тяжелее уволиться
Мейк-ап форева• 13 января 2024
Ответ дляВорожу на каві
Марафон не дивлюся.
Моего родного брата мобилизовали с 3 группой инвалидности по психиатрическому заболеванию. До мобилизации он 15 лет получал пенсию по инвалидности. При чем при прохождении медицинской комиссии психиатр написал это заболевание, а глава комиссии решил, что годен. Мать ходила к главному врачу в псих. диспансер, он несколько раз писал в военкомат письма с требованием немедленно демобилизовать, брат писал рапорт. Итог- брат отслужил 11 месяцев. Все покупали за свои деньги. Когда прошлой зимой вместо зимнего обмундирования выдали ветровки, вся форма 58размера, а другого нет. Про коррупцию там не буду рассказывать, все очень печально и обидно. Брат дважды был на 0 под Бахмутом и сейчас глубокий инвалид, потерял оба глаза, полностью слепой, более десятка операций, ушла жена, попытка суицида. По больницам и госпиталям 9 месяцев и только в январе получил первую пенсию и то не в полном объёме. Более половины выплат не получил до сих пор и сказали, что получит нескоро. Хождение по мукам с нашей бюрократией- это отдельная тема. А он ходить сам не может, а матери 77 лет . И ещё . Пока брата не исключили из списков части, его лечили бесплатно. А сейчас всё за свои деньги. Человек полностью беспомощный- ни одеться сам, ни за продуктами сходить, ни приготовить еду самостоятельно не может. Социальная служба нашего государства сказала, что ему положены 2 часа в неделю приход социального работника с учётом дороги. То есть сходить в ближайший магазин и купить продукты. Абсолютная незащищенность.
Файна цьоця• 13 января 2024
Ответ дляВорожу на каві
Удалено администрацией...
Мейк-ап форева• 13 января 2024
Ответ дляФайна цьоця
Удалено администрацией...
Не нервничайте. Сытый голодному - не товарищ. Розовые очки до тех пор, пока не мобилизуют сына, мужа, брата или отца. Вот тут и риторика постов поменяется кардинально.
Завжди з рушником• 13 января 2024
Автор, по сути вопроса - да, есть ст 26 ЗУ про військовий обов´язок. Там все семейные обстоятельства. Знакомый уволился у жены 2гр инвалидности. Подал рапорт + все подтверждающие документы. Через месяц уволили. Но все зависит от командования. У него комбат был не против и сам говорил ему увольняться. Мобилизирован был с марта 2022
Кофр для ноги• 13 января 2024
Ответ дляОце так цабе
Как нельзя?если есть на то законные основания
Основания есть, законы не действуют...знаю случай военный,жена умерла,остался ребёнок-не демобилизуют, сказали,есть спец.детдом для детей военных...