Оце так цабе• 13 января 2024
Увольнение военного по семейным обстоятельствам, ваш опыт
Девочки,какие у ваших мужчин были сложности с увольнением?насколько долго по времени?реально ли..чтобы не обращаться к адвокатам/юристам?
Котомафия• 13 января 2024
Сейчас УЖЕ нереально! Какие семейные обстоятельства? 🤣🤣
Инвалиды уже воюют, у вас «семейные обстоятельства»🤣🤣
Білий Лосик• 13 января 2024
Чоловік не міг звільнитися дуже довго. І це було давненько вже. Тягнулося роками. В фіналі просто якби звільнили за не виконання обовʼязків, за запізнення на роботу і таке всяке (таку зробили причину, чоловіку було все одно).
Оце так цабе
• 13 января 2024
Ответ дляБілий Лосик
Чоловік на контракті чи мобілізований?
Ворожу на каві• 13 января 2024
Ответ дляОце так цабе
Чоловік на контракті чи мобілізований?
А Ваш? І що важливо - які саме сімейні обставини…
Оце так цабе
• 13 января 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
А чем вам адвоаат поможет?
Смотрю много историй,где обращаются к адвокатам,чтобы реагировали,не затягивали процесс специально
Міряно-переміряно• 13 января 2024
Ответ дляОце так цабе
Так если нельзя уволиться, то хоть затягивай хоть нет...
Спілий баклажан• 13 января 2024
Ответ дляОце так цабе
А какое у Вашего мужа основание для увольнения по семейным обстоятельствам?
Оце так цабе
• 13 января 2024
Ответ дляВорожу на каві
Мобілізований. Обставини наявність дружини з інвалідністю.
Ворожу на каві• 13 января 2024
Поки війна, він не звільниться , крім виключень (здоровʼя, по віку, опіка над інвалідами, якщо більше нікому)
Снежнакомка• 13 января 2024
Ответ дляОце так цабе
сталкиваюсь с адвокатами...выкачка денег, просто выкачиваютт с простого народа и нихера не делают. Запросики пишут и то....чеез жопу для видимости большой работы. Можжет по военным делам они совесливые, но слабо верю, но суммы наверное еще больше
Ворожу на каві• 13 января 2024
Ответ дляОце так цабе
Яка група? Хто ще є у дружини (батьки)? Коли мобілізували, інвалідності не було?
Оце так цабе
• 13 января 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
Как нельзя?если есть на то законные основания
Ку-кусик• 13 января 2024
Ответ дляОце так цабе
Чому взагалі при наявності обставин його мобілізували?
Ms. Откровенность• 13 января 2024
Бувший колега мобілізувався по інвалідності матері, точно не згадаю, але мабуть початок літа.
Ворожу на каві• 13 января 2024
Ответ дляОце так цабе
Якщо мобілізували, і обставини цьому не завадили, то фактично нереально
Міряно-переміряно• 13 января 2024
Ответ дляОце так цабе
Нет сейчас никаких оснований. Доброе утро
Оце так цабе
• 13 января 2024
Ответ дляВорожу на каві
Коли мобілізували не було інвалідності. Є батьки але це для відстрочки треба доказувати,що немає інших працездатних родичів,які можуть доглядати. І до того ж,батьки за законом не зобов´язані утримувати вже дорослих дітей.
Физрукая• 13 января 2024
Мой одногруппник поломал ногу при обучении( штурмовве воцска) …. Его списали- неверное заростание и реально инвалид, НО ни одного его одногруппника нет в живи х😢как то так….. страшно, но ему перелом вышел удачей и сказал никогда не вернется
Оце так цабе
• 13 января 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
Дрброе)
Ворожу на каві• 13 января 2024
Ответ дляОце так цабе
Яка група?
КараПузовна• 13 января 2024
Ответ дляОце так цабе
Обращайтесь к юристу. Двоюродного брата не отпускали. Мама со 2й группой, шизофрения. Обращался к юристам. Только так. Сам вряд-ли чего-то добьётся.
Оце так цабе
• 13 января 2024
Ответ дляКараПузовна
Писец. Сколько тянулось по времени?
Ворожу на каві• 13 января 2024
Ответ дляОце так цабе
Шансів нема. Швидше за все , дружина в побуті може себе обходити
Ку-кусик• 13 января 2024
Я знаю, що буде купа капців в мій бік, але пишу те, що бачу на власні очі: ніхто з моїх знайомих військових не на фронті. Вони отримали житло безкоштовно, деякі замість житла солідну компенсацію. Вийшли на пенсію років у 45. Якось це ...дивно, коли професійні спеціалісти з багаторічним стажем сидять за спинами простих хлопців.