Обстановщица• 13 января 2024
Что означает "беспородная внешность"?
Часто вместе выгуливаем собак с парнем из соседнего дома, вроде неплохо общаемся, шутим. И недавно тема зашла про то, что внешность может быть "беспородной, неблагородной", это он рассказывал про одну из своих коллег.
На моё уточнение про такую внешность, дословно было сказано "примерно как у тебя, но чуть хуже"
Я опешила...
И что это означает?
Только, пожалуйста, без оскорблений
Я опешила...
И что это означает?
Только, пожалуйста, без оскорблений
Будьте так ласкаві• 13 января 2024
Ответ дляЛісАпетная
Удалено администрацией...
Хлопець ще акуратно сказав.
Советчица Года• 13 января 2024
Автор, не слухайте всіляких мудаків. Вони вам нарозказують такого, що виявиться що вже і жити нема нашо.
Любіть себе і дбайте про себе завжди. Ви у себе одна! І не зважайте на всілякий зброд, нехай собі далі гавкають.
Будьте так ласкаві• 13 января 2024
Ответ дляСоветчица Года
Принцип обвиняти жертву завжди найкраща стратегія, да?
Ну есть такие бабы. Они сами раскручивают разговор в определенное русло, а потом «ой, мне абиднаа». Ну смешно же. Они оба стоят друг друга.
Если фото таки автора - то эта гетто-экстравагантность совсем не благородность. Выглядит откровенно плохо. Вот это и хотел выразить парень. Сказал, как смог.
Горлаю зрання• 13 января 2024
Ответ дляЗахекалася читать
Породистый это когда не недоразвитый подбородок.
А когда подбородок норм, а мозг недоразвитый? Это породистая?
ЛісАпетная• 13 января 2024
Ответ дляСоветчица Года
мудаки, зброд - ви не виспались чи в чому причина такої агресії?
Советчица Года• 13 января 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
А є такі чоловіка що хлібом не годуй, дай зовнішність пообговорювати. І перемелять все по кісточках розберуть. Чи ж достойна такого короля чи ні. Я взагалі б як почула б таку мову від нього, швидко б закінчила цю прогулянку і більше не починала. Бо от аж в очі кидається його невихованість і неблогородність. Справжні джентельмени собі не дозволяють подібного, будь вона хоч свинею геть якоюсь.
Кофр для ноги• 13 января 2024
Якщо Ви вже наважились виставити тут своє фото, то я напишу що до вашої зовнішності і про моє розуміння породи.
Породиста зовнішність, на мою думку, це не намагання виглядати занадто яскраво та неприродньо. У Вас неприродній колір волосся, занадто широкі та чорні брови, нарощені вії. Це все здешевлює те як Ви виглядаєте. Ви занадто викликаюче намагаєтесь привернути увагу до свого обличчя. З фігурою все супер, тут без питань. Плаття підходить до образу якщо Ви збираєтесь на якесь святкування. Але якщо ви з собакою, то це як на звичайну прогулянку. І тут питання... Ви так гуляєте з собакою? Якщо ви занадто яскраво одягаєтесь в щоденному житті то це також ’здешевлює’ Вашу зовнішність.
Породистість, на мою думку, це вміння виглядати так, щоб виділятись із загальної маси людей, але при цьому притягувати погляд постаттю, природньо красивим та доглянутим волоссям, рисами обличчя без широченних чорних брів, нарощених вій та шаром тонального крему.
Макіяж має бути присутнім, але не викликаючим, руки з манікюром, але без яскравого покриття, постать з рівною спиною, піднятим підборіддям.
Одяг не занадто яскравим, але ретельно підібраним і речі мають гормонійно поєднуватись по кольорах і стилю між собою.
Советчица Года• 13 января 2024
Ответ дляЛісАпетная
У аресії індивідумів із подібною поведінкою
Будьте так ласкаві• 13 января 2024
Ответ дляСоветчица Года
Формат их общения вполне допустил такой разговор. Автор сама задала вопрос и услышала не очень удобный ответ. Одного уровня они - chavs.
Леди_на_драндулете• 13 января 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Ни один формат общения не должен допускать унижения, у парня ноль уважения к девушке
дама_из_декрета• 13 января 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
От тільки проблема в тому, що автор не питала його думку щодо своєї зовнішності. А він вирішив нею поділитися.
Хлопець ідіот. А автор може виглядати як їй заманеться. То тільки її власна справа
Советчица Года• 13 января 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
А ха-ха мені це нагадало розмову двох джентельменів:
- Ти танцюєш із єдиною гарною дівчиною в цьому залі.
- Але у неї є гарна сестра!
- Ота? Вона нічогенька, але недостатньо гарна аби танцювати зі мною.
- Але у неї є гарна сестра!
Будьте так ласкаві• 13 января 2024
Ответ длядама_из_декрета
Досить вже хейтіть хлопця. Автору його думка тільки на користь. Виглядає вона погано - і тут всі це розуміють.
І авторка сама не далеко від ідіота. Хай робить висновки, якось розвивається чи щось.
Леди_на_драндулете• 13 января 2024
Ответ дляD_A_V
а, это манипуляция привлечения внимания,
по- видимому насмотрелся советов про развод на эмоции и т.п. к быстрому сексу.
а фраза подобрана, потому что собак выгуливаете и там есть породы и метисс( без породы- уличные, дворовые)
А зачем привлекать внимание в негативном ключе? Как это должно помочь быстрому сексу?
дама_из_декрета• 13 января 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Досить розповідати іншим що їм робити.
Думка піде на користь коли про неї питали, а не коли виказали аби принизити співрозмовника.
Сподваюся автор зробить висновки і з такими токсиками спілкуватися перестановки. А її зовнішність - виключно її справа, оточуючим її брови чи волосся проблем не завдають. Тому і коментувати зовнішність можна лише коли запитають, це елементарна ввічливість
Бриджит_Фрикандо• 13 января 2024
Ответ дляМушля з Криму
Породистая внешность - это обычно тонкий прямой нос, брови правильной формы, длинная шея, тонкие длинные пальцы.
Вы симпатичная , но явно не породистая
Давно ви аристократію в Україні бачили?
Будьте так ласкаві• 13 января 2024
Ответ длядама_из_декрета
Досить розповідати іншим що їм робити.
Висновки можна робити тільки з себе. Так, зовнішність суто її справа, але й не треба «прям опешивать», коли правда лунає.
Будьте так ласкаві• 13 января 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Где вы все видите унижение?
Леди_на_драндулете• 13 января 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Где вы все видите унижение?
А вы представьте что вам скажут что у вас беспородная внешность? Вам приятно? Это ж предполагает неудачную некрасивую внешность и вам это все в лицо вывалили. Не,ну может вам и ок, мне б нет.
Леди_на_драндулете• 13 января 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Какая правда? А тот парень наверно аристократ, во фраке ходит, часы картье и золотые запонки🤦 нет, блин, он просто с собачкой гуляет, он сам по себе скорее всего лошпет какой то,так нет же, ему породистая внешность нужна, а сам Вася сантехник
Ответ дляЛеди_на_драндулете
князь
Захекалася читать• 13 января 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Речь же про внешность. Пофиг на мозг.
курасаны• 13 января 2024
Ответ дляМушля з Криму
Вы симпатичная , но явно не породистая
Виндзоры прям супер породистые по внешности
Горлаю зрання• 13 января 2024
Ответ дляЗахекалася читать
Речь же про внешность. Пофиг на мозг.
Если на мозг пофиг, то никакая порода не спасёт)))
Захекалася читать• 13 января 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Ну явно мужчина не большого ума автору высказался, я не знаю какой у него там взгляд на ум, внешность, воспитание и прочее.
Файна пані• 13 января 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Я підтримую хлопця. Вам треба до нього прислухатись. Він навіть по-своєму комплімент вам відвісив - ви ж таки трохи краща за колегу!
Просто в нього манера спілкування така.
Тобто, вам би було приємно, аби вам сказати, що та тітка страшна, майже як ти, але страшніша?