Крошка Енот• 13 января 2024
У кого таке було, що попутано день і ніч при тривожному розладі?
Депресія, тривожність, невроз.
Вночі активність, спати не можу.
А вдень сплю.
Антидепресанти не діють...
Можливо треба сказати психіатру, щоб ще щось додав? Бо вдень страшенна слабкість, очі закриваються.
Вночі активність, спати не можу.
А вдень сплю.
Антидепресанти не діють...
Заела_пластинка• 13 января 2024
Автор, міасер тут вище радили, спитайте у лікаря. У мене були проблеми із сном, взагалі вже стала спати по 3 години під ранок, і не лягала вдень як тут радили, і все одно по 3 години спала. Міасер допоміг, і на перший час мені ще снодійне призначали Левана, зараз вже без неї засинаю. Ну і як частина лікування обовʼязково прогулянки довгі (10000 кроків мінімум), фізична активність, режим харчування. Розумію про що ви, теж не могла встати з кроваті, але коли вже почала лікуватись стало легше себе змушувати щось робити. Бажаю вам одужання
Невісточка ж• 13 января 2024
Ответ дляКрошка Енот
Був присутній в моєму житті і спорт, і масажі, і подружки тощо. Тут аби ногу з кроваті підняти, не те що спорт. Спочатку медикаментозно якось зняти це, щоб рухатися далі
Миасер