Добрая свекровь• 13 января 2024

Дівчата, порадьте якісну та не дуже дорогу сушарку для одягу

Морс Кая• 13 января 2024
Найкраща моя покупка за багато років 🥰
Брала Бош, всі моделі хороші.
Чи ви про балконну чи підлогову?
Звоночек• 13 января 2024
Веко узкая у меня
алергирина• 13 января 2024
Ответ дляМорс Кая
Найкраща моя покупка за багато років 🥰
Брала Бош, всі моделі хороші.
Чи ви про балконну чи підлогову?
Це яка? Фото можна
автор Добрая свекровь • 13 января 2024
Ой, ні, мабуть, не так написала.
Підлогова.
Не знаю, яку краще, вертикальну чи горизонтальну.
А ще матеріал є різний.
Хочу купити сьогодні, не знаю, в який бік дивитися)
Инфотуфелька• 13 января 2024
Ответ дляМорс Кая
Найкраща моя покупка за багато років 🥰
Брала Бош, всі моделі хороші.
Чи ви про балконну чи підлогову?
Справді? Ми зараз з чоловіком обговорюємо доцільність сушильної машини. Мені здається,що це не надто важлива річ..речі можуть сохнути і на балконі. А його бісить розвішувати та знімати ті речі, тому він сильно прям наполягає на сушарці.
Ви всі речі в ній сушите? Там же багато чого не можна наче...
Инфотуфелька• 13 января 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Ой, ні, мабуть, не так написала.
Підлогова.
А ще матеріал є різний.
У нас зараз стельова на балконі - дуже зручно.
І речі сохуть собі, і не видно їх.
Даха-сваха• 13 января 2024
Ответ дляИнфотуфелька
у нас зимой часто дожди. в домах нет отопления. поэтому в квартире оно просто задохнется, на балконе сгниет. сушилка - спасение.
mikshyta• 13 января 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Ви дуже помиляєтесь, це мега крута штука. Якщо є можливість купуйте, жодного разу не пожалкуєте
Инфотуфелька• 13 января 2024
Ответ дляДаха-сваха
Так, погоджуюсь - у вашему випадку це обов´язкова річ
Инфотуфелька• 13 января 2024
Ответ дляmikshyta
Можливість є
Питання стоїть ще в тому, де її ставити. Бо одразу не спланували, а зараз будемо ліпити чи в кладовці, чи на балконі..
автор Добрая свекровь • 13 января 2024
Балкона немає. Переїхали на квартиру, тут немає де сушити. Хочу у ванній поставити підлогову
mikshyta• 13 января 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Можливість є
Колоною над пралкою, у мене так стоїть
А що таке?• 13 января 2024
Ответ дляИнфотуфелька
не уявляю вже життя без неї , дуже зручно , нічого ніде не висить , речі м´які , верхній одяг сушити то кайф , одні плюси, буває щось підсяде , але мене це не паре )
Гарантую неперелевки• 13 января 2024
В мене сушилка це друга важлива річ після плити, навіть пральна не так важлива. Приватний будинок, на вулиці не сохне, в будинку вологість підвищувати не хочеться. Закинула і дістала сухеньке і тепленьке. Можна сушити все, програми і для шовку, і для рушників.
Инфотуфелька• 13 января 2024
Ответ дляmikshyta
Колоною над пралкою, у мене так стоїть
Там шафка висить, потрібно буде демонтувати її, та шукати місце всім моїм баночкам😥
А що таке?• 13 января 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Можливість є
можна де завгодно , у нас на пральній машині , але ми продумували заздалегідь
ЛісАпетная• 13 января 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Ой, ні, мабуть, не так написала.
Підлогова.
А ще матеріал є різний.
В мене звичайна підлогова розкладна з дешевих. Колись читала відгуки що вертикальні не для великих речей, максимум рушники. Я вам раджу почитати відгуки на розетці під товаром, що люди пишуть. Може допоможе в прийнятті рішення. Я на підлоговій постіль не сушу, розвішую його у ванній, там є стельова сушарка.
Атятя_тётя• 13 января 2024
Ответ дляДобрая свекровь
В мене така тільки без колес. Дуже задоволена.
Атятя_тётя• 13 января 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Можливість є
Сушарка дуже потрібна річ (якщо дозволяють фінанси).
Диви яка я пава!• 13 января 2024
А я хочу купить стиралку сразу с функцией сушилки, недавно пробовала на отдыхе и себе загорелась. Не скажу что идеально высушивает все, джинсы нужно досушивать немного и кофты, но футболки, белье, все сразу сухое. Красота и места много не занимает!
Хата на мати• 13 января 2024
Ответ дляИнфотуфелька
З тепловим насосом дивіться. Економічна і сушити можна майже все
Хата на мати• 13 января 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Можливість є
У мене на балконі стоїть. Нормально)
Хата на мати• 13 января 2024
До того, як купили машину, була така сушарка. Міцна, можна розсувати не повністю, коли мало речей
Инфотуфелька• 13 января 2024
Ответ дляХата на мати
Дякую
Виправлялочка• 13 января 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Важлива, коли спробуєте. Взимку просто супер! Нічого ніде тижнями не сохне. Пуховики, рушники дуже класно в ній сушити. Користуюся постійно
Ms. Сама прямота• 13 января 2024
15 лет уже пользуюсь, все целое, советую. Да и цена сейчас хорошая.
Пес Патрон• 13 января 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Річ дуже класна. Літом коли сонячно так, можна вивісити. Але не настільки багато сонячних днів. За 2 години все сухе.
Пес Патрон• 13 января 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Наскільки я знаю пральні машинки при сушінні використовують багато води. Перевірте це перед купівлею.
Женщинас• 13 января 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Я всі підряд сушу.
Деякі виймаю раніше, щоб просто прибрати зайву вологу.
Купила перед початком війни, з тих пір не розвішую на вулиці нічого))
Головний кошак• 13 января 2024
Я на батареях сушу за 2 часа все.
Вот разве что полотенца жесткие из-за воды(
Но ради них покупать ли сушку..