Пополняю_Карму• 13 января 2024

А ви пшикаєтесь парфумами у магазинах?

Завжди так роблю)
Коли заходжу до Бракарду або інших магазинів з парфюмами тестую на собі)
Всі так роблять?)
В мене коліжанка колись розказувала що ходить в такі магазини макіяж безкоштовно робить) ну то таке
Результат:
вже голосів: 156
80 (51.28%) Тестую парфуми на собі
59 (37.82%) Тестую на стрічках паперових
17 (10.9%) Інше
Elena_Kiev_Solomenskiy• 13 января 2024
Ответ дляПтица секретарь
В Еве нет приличных Диор
как у вас со зрением и логикой?
Жена сантехника• 13 января 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Удалено администрацией...
Если прям оба срочно надо потестить, то на разные руки. Но это так себе вариант. Пшикну один, на следующий день - другой.
годовасик• 13 января 2024
Ответ дляНоу коммент
Тільки на папері. Тестування парфумів на собі для мене є жлобством найвищого рівня
Для мене теж.
Птица секретарь• 13 января 2024
Ответ дляАБВГДэшница
у меня один и то тже аромат на двух запястиях может отличатьться
Цвіпканя• 13 января 2024
Ответ дляНоу коммент
А мені смішно з таких, як ви))
Жерица ночи• 13 января 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Блин, а я думала что мне такое чудится.

У меня так же.
Птица секретарь• 13 января 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
как у вас со зрением и логикой?
С логикой как раз все ок.
Не стесняюсь• 13 января 2024
Я соромлюсь це робити бо мені здається, що в цей момент вся увага продавців на мені, треба ще вміти гарно і майстерно це відпрацювати щоб це виглядало не ’по жлобськи’, а так наче все так і задумано, я так не вмію ще)
Цвіпканя• 13 января 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Удалено администрацией...
На одну руку один, на другую другой. Или вам все, что есть в магазине нравится?
Бачу_майбутнє• 13 января 2024
Дуже люблю жадор, іноді грішу так, бо це єдина можливість кайфонуть
годовасик• 13 января 2024
Більш ніж впевнена, що ті, хто пшикає постійно на себе, нічого потім і не купує
JannyMoney• 13 января 2024
сначала на бумажках тестю, потом один, который понравился на себе.
Мейк конечно не наношу на лицо. Мало ли кто куда им мазал...
Там все розмивчато• 13 января 2024
Каждый день забегаю по пути на работу в Еву и пшикаюсь новым ароматом, коллеги думают у меня дома целая коллекция
Злива інформації• 13 января 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Удалено администрацией...
Я не на шкуре, а на коже.
Не стесняюсь• 13 января 2024
Ответ дляЦвіпканя
А мені смішно з таких, як ви))
Нічого смішного не бачу в тому коментарі.
АБВГДэшница• 13 января 2024
Ответ дляЗлива інформації
Я не на шкуре, а на коже.
Удалено администрацией...
Куплю орехи• 13 января 2024
Ответ дляНоу коммент
Бред. На коже запах по другому раскрывается
Там все розмивчато• 13 января 2024
Ответ дляНе стесняюсь
Тю, а я иду на морозе, меня уже девочки знают, говорят когда новинки подвезли, что стоит пробовать, а что вонючее
Иногда для приличия прихватываю по мелочи - прокладки, жвачки, мыло Друг
Не стесняюсь• 13 января 2024
Ответ дляТам все розмивчато
У вас легкий характер, ви відкрита і весела з чужими людьми, мабуть, я не вмію бути такою🦊)
Там все розмивчато• 13 января 2024
Ответ дляНе стесняюсь
Тренуйтеся, це весело)))
Марічка• 13 января 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Удалено администрацией...
Один на правую руку, второй на левую.
Не стесняюсь• 13 января 2024
Згадала, що була я,в Епіцентрі недавно і в їх магазині красоти, теж продаються парфуми Діор, Ланком, і т д.ну тобто люксові теж, і от підходжу я до парфумів, а звідти молодий чоловік пшик і дрись, змився, і,це виглядало наче він вкрав щось, тому так не робіть)
АБВГДэшница• 13 января 2024
Ответ дляНе стесняюсь
Удалено администрацией...
Потужна махіна• 13 января 2024
Девочки, а про броккард. Я туда последний раз заходила с дочкой, лет 5 назад. Она у меня продвинутая, разбирается в запахах, фирмах, моде и тд. Сейчас живем отдельно, я допользовала все что было, хотела зайти. Магазин огромный, стоит человек 10 продавщиц напротив входа, скучает. Покупателей нет. Я понимаю, что зайду и сразу буду в центре их внимания. А хочу просто сама погулять, понюхать (простите, послушать). Как себя вести на их навязчивость и при этом не выглядеть теткой из села, зашедшей в дорогой магазин?
Пані з калабані• 13 января 2024
Незнакомые парфюмы на блоттере, когда уже более-менее определилась, на запястье разнашиваю
Tammy21• 13 января 2024
Ответ длягодовасик
Це я) Постійно у пошуках, але з нового купую дуже мало, бо не подобається на мені. І це норм у моєму Всесвіті -- купувати лише те, що подобається)
ФФФФристайла• 13 января 2024
Ответ дляНоу коммент
Действительно.
Только бамажка поможет понять как раскрывается парфюм на коже
Пліткарка• 13 января 2024
Ответ дляНоу коммент
Чого тільки люди не видумають 😆
Сиреневая цапля• 13 января 2024
Ответ дляНоу коммент
Крайняя степень глупости и невежества тестить ароматы на бумаге. Я могу перенюхать десяток , но на запястье попробую только один, чтобы понять как на коже расскроется аромат.
Як ухурделю• 13 января 2024
Дуже рідко. Хіба планую купувати,тоді,звісно,можу і нанести аромат на себе. Але частіше за все просто на блоттер наношу і все. Мені легше купити відливант(якщо реально аромат дуже сподобався),відносити декілька мл і зрозуміти,чи варто купувати повноцінний флакон. Дуже часто разове розпилення не дасть мені повної картини. Я можу або недооцінити аромат. Або переоцінити. Це як було з одним ароматів Ван кліф. В магазині спробувала і не вразив. Відносила декілька мл,закохалась і планую купити