Щедрик ведрик• 13 января 2024

Що б ви подарували на 60 років?

Не можу придумати подарунок татові, ніяких особливих інтересів нема- робота, дім
Телепузик• 13 января 2024
теплий якісний спортивний костюм і взуття трекінгове тепле

автор Щедрик ведрик • 13 января 2024
Ответ дляТелепузик
В нього купа одягу , ще більший шопоголік, ніж я
Муууумие• 13 января 2024
Поїздку кудись.
автор Щедрик ведрик • 13 января 2024
Ответ дляМуууумие
Поїздку кудись.
Їздить часто , під його роботу важко щось наперед підібрати, от реально людині нічого не потрібно
сама себе прекрасная• 13 января 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Тоді гроші в конверті.
Кредитная• 13 января 2024
Подаруйте козу, матимете молоко, а татко клопоти....
автор Щедрик ведрик • 13 января 2024
Ответ длясама себе прекрасная
Тоді гроші в конверті.
Добре заробляє, це не подарунок
пицунда• 13 января 2024
смотря где вы живете и что у него по здоровью... курс массажа курс бубновского по вытяжке позвоночника... поплавать может ...какое у него хобби. может спиннинг или ружье...я своему брату подарила оберег золотой на цепочку...часы купите приличные будет память
Може ще третю?• 13 января 2024
Сумку, рюкзак
Телефон
Браслет шкіряний з елементом золота
Квитки на концерт
Окуляри

Метелик• 13 января 2024
Я своєму татові на 60 пекла сама торт і дарувала меблі для саду, але я знала, що він це оцінить. Зараз би багато що подарувала, але вже не маю кому, 60 - це був його останній ювілей😔 Автор, подумайте добре про подарунок, можливо якась подорож разом з сімʼєю, можливо сімейна фотосесія з усіма дітьми, внуками, бо як виявилось емоції і спогади найцінніше…
Розумна Губка• 13 января 2024
Диван купили
Библиотекарь• 13 января 2024
Годинник, термогорнятко