парИла я парИла• 13 января 2024

Мімічні зморшки навколо очей

Привіт .
Останнього часу , а саме останні півроку дуже сильно проявились зморшки навколо очей . Мені 30 років, але шкіра виглядає прямо погано на мій погляд .
Робила тейпування , допомогає , але не знаю як саме відновити шкіру , наситити її , маски дають тимчасовий ефект .

Це ще не маю дитини , боюсь уявити , що буде після безсонних ночей …
Рятуйте 🙏🏻
Указка• 13 января 2024
Ботокс, кремы с ботулоподобными пептидами, с антивозрастными пептидами, витамином С и питание

ФФФФристайла• 13 января 2024
это уже все
Прикуси Язика• 13 января 2024
мені тільки 25, а вже є такі
Блондинка в Шоколаде• 13 января 2024
До хорошого косметолога. Він і процедури підбере і догляд. Самому це як пальцем в небо.
Стан не дуже,м´яко кажучи. А чим Ви взагалі користуєтесь? Який у Вас хоч,як мінімум,догляд?
Позаземний розум• 13 января 2024
Только ботокс в помощь, я как раз в 31 колоть начала.
СhanelKa• 13 января 2024
Тут тільки кардинальне втручання до косметолога йти
Але так рано .. 30 років
Чим користувались до того ?
Чи то генетика ?
Незнакомлюся• 13 января 2024
Ботокс творит чудеса) я вот в очередей раз сделала и не нарадуюсь) морщины пропали) . Делаю не только лапки, а под всем глазом в разведении. Плюс хороший крем и боирквитализация, бланшинг если надо
автор парИла я парИла • 13 января 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Найсправді догляду багато.
До війни ходила робила пілінги та процедури для зволоження кожні півроку .

Зараз використовую крем під очі з пептидами , сироватка з вітаміном С , роблю маски з льняним насінням .
Тейпування роблю , проходила навчання .
Я весела , через це сміюсь часто , і все обличчя йде в гармошку .
автор парИла я парИла • 13 января 2024
Ответ дляПозаземний розум
Я боюсь ботокс , у меня лицо склонно к отекам, а ботокс и филеры притягивают воду , хотя может попробовать можно один раз ботокс .

автор парИла я парИла • 13 января 2024
Ответ дляСhanelKa
Але так рано .. 30 років
Чим користувались до того ?
Чи то генетика ?
Генетика (((
Я ще на стрес списую
Парасюха• 19 января 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Есть же препарат ксеомин он легче ботокса, и мезоботокс те препарат вводится не так глубоко,ща счёт этого не будет мешать лимфе работать.