Вишня на торті• 13 января 2024

Досвід життя в Канаді

Всім доброго вечора!Прошу поділитися досвідом проживання і роботи в Канаді.Як хто зачепився там?Яку провінцію обрали?
Якщо не прижилися, то яка причина?Якщо з візою і не летите, чи шкодуєте що не спробуєте?
Дякую за відгуки)
Королева ганделику• 14 января 2024
Ответ дляХочу барабульки
Я думаю, В2.
Якщо поживу в англомовному середовищі, десь через пів року можу на С вийти . Просто практика треба.

Я ще собі думаю. Це ж не тільки на ВО треба гроші, а ще і на житло. В нас є в Києві гарна нерухомість, але її не вистачить, щоб купити щось у Канаді. Я як побачила там ціни на квартири, в мене око сіпатись почало))))
Вы меня поражаете) Как можно собираться в страну не на эвакуационном поезде, и не знать каких-то элементарных сведений о ней? И о том как там люди живут, и о том как жилье покупают (в ипотеку, да, но там проценты не такие как в Украине), и о медицине... Может вы хотя бы в ютубе ролики поищите просто об элментарном жизненном укладе? Я в свое время и о ценах ролики находила, и вакансии мониторила, и цены на квартиры на местных сайтах.
Встидаюся запитать• 14 января 2024
Ответ дляОце фіфа
Порадьте,будь ласка,вашого стоматолога якщо Київ
Юрій Турчин, має власну практику ’клініка Турчина’, метро Героїв Дніпра, раніше довго в Медлайфі працював. Але до нього потрібно десь на місяць записуватися.
Хочу барабульки• 14 января 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Да. Ми купили квитки і забронювали житло в Калгарі на місяць через ’айр бі енд бі’ .

Планували подивитись усе, а якщо не сподобається, то повернутись туди, де зараз є)). В нас все одно в Фінляндіі оренда до кінця березня сплачена.

Тобто, головне питання чи повертатись з Канади назад, чи лишатись вже там. Я планувала все на місті взнати. Ну, ось тут потрошку взнаю)) Ще групу ’українці в Канаді’ на Фейсбуці читаю. Але там, що не запитай, то одразу срач.
автор Вишня на торті • 14 января 2024
Ответ дляКоролева ганделику
После того как вы получите ВНЖ, а не по программе куает)
Не тільки)Університет Манітоби у Вінніпегу дозволяє платити українським студентам, як і канадським.Там дедлайн по подачі заявки до 19 січня цього року.
Королева ганделику• 14 января 2024
Ответ дляХочу барабульки

Лучше подготовьтесь к поездке. За месяц вы сможете оценить понравилась вам страна или нет? Или это будет зависеть от того найдете ли вы с мужем работу? На ютубе миллион каналов с роликами о жизни в Канаде, ценах, поисках работы, и прочем. Не тяните до поездки. Так у вас будет намного больше шансов оценить плюсы и минусы, потому что вы уже будете о них знать.
Королева ганделику• 14 января 2024
Ответ дляВишня на торті
важное уточнение)
автор Вишня на торті • 14 января 2024
Ответ дляХочу барабульки

А в готель не можливо заселитися?На 2 тижні мали би поселити.
Королева ганделику• 14 января 2024
Ответ дляВишня на торті
на эйрбнби по идее дешевле.
Автор, а вы же о Манитобе думаете?
автор Вишня на торті • 14 января 2024
Ответ дляКоролева ганделику
на эйрбнби по идее дешевле.
Автор, а вы же о Манитобе думаете?
Так, думала про Манітобу.Вас мають поселити безплатно на 2 тижні,це по програмі.
Королева ганделику• 14 января 2024
Ответ дляВишня на торті
они еще это делают? круто тогда.
автор Вишня на торті • 14 января 2024
Ответ дляКоролева ганделику
они еще это делают? круто тогда.
Не впевнена чи волонтери зустрічають, а от житло ще мають вам надати.
автор Вишня на торті • 14 января 2024
Ответ дляКоролева ганделику
они еще это делают? круто тогда.
Ви в Канаді чи думаєте про переїзд?
Королева ганделику• 14 января 2024
Ответ дляВишня на торті
Ви в Канаді чи думаєте про переїзд?
Думаю, но не сейчас, к сожалению)
автор Вишня на торті • 14 января 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Думаю, но не сейчас, к сожалению)
Тобто до 31 березня не встигнете?
Королева ганделику• 14 января 2024
Ответ дляВишня на торті
Тобто до 31 березня не встигнете?
не) буду думать потом уже, если доживем)
автор Вишня на торті • 14 января 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Хай все у вас вдасться
Королева ганделику• 14 января 2024
Ответ дляВишня на торті
Хай все у вас вдасться
Дякую!
Намакушка• 14 января 2024
Ответ дляВишня на торті
В Канаді виходив закон що по програмі куает ціни на навчання для українців, такі ж як для канадійців.Але скільки що коштує, мабуть теж дорого.
дайте посилання на цей закон, будь ласка. не знаходжу
Моя улюблена страшко• 14 января 2024
Ответ дляТанцепесенная
Саме так.там ніхто зуби не рятує. Мені мій стоматолог зуби всі врятувала. Закордоном їх рвуть і все. А тут з каналами ходиш по 3-4р.до лікаря. Лікують їх то тим то сим
Отлично лечат, тоже канал в три захода лечили. Даже тот зуб который я просила удалить уговорили полечить и пока не удалять. Может рвут потому что у людей нет денег на лечение. 1400 дол. за лечения канала.
Моя улюблена страшко• 14 января 2024
Как раз со стоматологий здесь проблем нет, дорого правда. А с остальной медициной это кошмар. Срочное МРТ (человек вообще не мог ходить , отнялись ноги) надо было ждать 4 месяце. Если не срочное, то год.
У меня в мае появились проблемы с грудью, на мамограмму отказались отправлять, до 50 лет не делают. Отправили на УЗИ, ждала больше месяца, нашли уплотнение, вроде большая киста, через полгода повторное узи сказали сделать, Вариантов пойти к другому доктору проконсультироваться нет. К декабрю уже конкретное уплотнение появилось и боли. Опять отказали в мамографии, записали на УЗИ на февраль. Вот такая медицина. Местные ездят в США в частные клиники. Там делают диагностику, а лечатся уже дома. Сложные операции и лечение все на высшем уровне и бесплатно. Главное не умереть пока диагноз поставят.
Танцепесенная• 14 января 2024
Когда я попала в Англию, я поняла,почему там и вообще за границей было столько смертей от короны. Потому что там все лечат парацетамолом! Добиться помощи врача практически нереально! Я сама там чуть не умерла от...застоя в желчном. Такие дикие приступы были,когда я наконец через 3 мес попала к врачу, он сказал мне,что это...болят мышцы!!!!Даже узи не смогла выпросить. Уехала домой.
VivaForever• 14 января 2024
Ответ дляХочу барабульки
Дякую, що поділились.
Мені подобається, що всі знаходять роботу. Навіть без мови.

В нас в Фінляндії, ну все чудово! Супер країна. Неймовірна.
Знайти роботу, щось із фантастики (((

Через це, мабуть, переїдемо.
Це не правда.зараз знайти роботу важко
VivaForever• 14 января 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
А по відчуттям теж -34? У нас в Києві нещодавно було -14, то скажу, що відвикли ми від холодів, перебіжками. Навіть не уявляю, як воно в -34, брррр.
В мене брат там,каже було -42, а йому на роботу, більше ніж пів години в русі неможливо бути на вулиці,а машини немає, чекав транспорт...
VivaForever• 14 января 2024
Ответ дляХочу барабульки
В мене один із факторів переїзду до Канади, дати там сину ВО.
То це дорого там??
Доброго дуже,дешевше якщо отримаєте pr. І то сину прийдеться працювати і навчатися паралельно, одної вашої зп буде вистачати тільки на життя
VivaForever• 14 января 2024
Ответ дляВишня на торті
Після отримання pr -7000 cad
Оце фіфа• 14 января 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Дякую
Хочу барабульки• 14 января 2024
Ответ дляVivaForever
Після отримання pr -7000 cad
Це за семестр? За рік? Чи за який період?
Дякую
автор Вишня на торті • 14 января 2024
Ответ дляНамакушка
https://umanitoba.ca/registrar/documents-and-recor...
автор Вишня на торті • 14 января 2024
Ответ дляНамакушка
Треба дивитися кожен навчальний заклад в провінціях.Саскатчеван, Альберта.І чи приймають ще заявки
В Онтаріо нема таких знижок
Намакушка• 14 января 2024
Ответ дляВишня на торті
В Онтаріо нема таких знижок
дякую! тепер бачу