Вишня на торті• 13 января 2024

Досвід життя в Канаді

Всім доброго вечора!Прошу поділитися досвідом проживання і роботи в Канаді.Як хто зачепився там?Яку провінцію обрали?
Якщо не прижилися, то яка причина?Якщо з візою і не летите, чи шкодуєте що не спробуєте?
Дякую за відгуки)
автор Вишня на торті • 14 января 2024
Ответ дляНамакушка
дякую! тепер бачу
Будь ласка)
VitalinkaGL• 16 января 2024
Я и семья с визами.Не летим.Не жалеем.Пожили в Англии,сравнили(есть много.знакомых,кто в Канаду рванул).Выбрали Англию.
Англию,если что,поменяем только на Сша(у мужа вся семья там).
автор Вишня на торті • 16 января 2024
Ответ дляVitalinkaGL
Чому не хочете в Канаду?
автор Вишня на торті • 16 января 2024
Ответ дляVitalinkaGL
Знайомі зачепилися там?