Вишня на торті• 13 января 2024
Досвід життя в Канаді
Всім доброго вечора!Прошу поділитися досвідом проживання і роботи в Канаді.Як хто зачепився там?Яку провінцію обрали?
Якщо не прижилися, то яка причина?Якщо з візою і не летите, чи шкодуєте що не спробуєте?
Дякую за відгуки)
Вишня на торті
• 13 января 2024
Ответ дляБілка в колесі
Менять легко. Главное не шило на мыло поменять. Моя тётя жила Украина-Израиль-Канада-Мексика.
Переезжают в латинскую Америку потихоньку. Сестра пока там - хочет в Литву переводиться по работе. А после окончания войны - в Украину.
Чего вы о канады хотите?
Хочу зрозуміти чи вистачить сил вийти хоч на мінімальний рівень життя в Канаді.З теперішнім розкладом там.
Встидаюся запитать• 13 января 2024
Ответ дляХочу барабульки
Дякую, що поділились.
Мені подобається, що всі знаходять роботу. Навіть без мови.
В нас в Фінляндії, ну все чудово! Супер країна. Неймовірна.
Знайти роботу, щось із фантастики (((
Через це, мабуть, переїдемо.
Знайти роботу, щось із фантастики (((
Через це, мабуть, переїдемо.
Важко знайти не фінам, чи без знання фінської ? Невже немає варіантів некваліфікованої праці ?
До слова, у колеги сусідка в Ісландії, працюють обоє з чоловіком на автомийці, вже в кожного по машині, бо без машини ніяк, дитина в садочку, житло \ окреме, досить просторе, одна зарплата на поточні витрати, іншу відкладають, відпускні на руки не дають але оплачують відпустку на Тенеріфе. Приїздила в грудні ставить тут імпланти, то сказала, що в України холодніше. Це вже геть мене здивувало, бо в грудні у нас була ’єврозима’.
Білка в колесі• 13 января 2024
Ответ дляВишня на торті
Если у вас есть маленькие дети или дети, которым вы хотите дать во - то не хватит
Встидаюся запитать• 13 января 2024
Ответ дляНадежда наш компас
100%
ось сьогодні, прекрасний сонячний день
на градуснику -34 С
ось сьогодні, прекрасний сонячний день
на градуснику -34 С
А по відчуттям теж -34? У нас в Києві нещодавно було -14, то скажу, що відвикли ми від холодів, перебіжками. Навіть не уявляю, як воно в -34, брррр.
Вишня на торті
• 13 января 2024
Ответ дляБілка в колесі
Дитина є.Навчання там дуже дороге?
Надежда наш компас• 13 января 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
по відчуттях десь -15-20 С , тихо без вітру
як на сонце вийти - то -10-15С якось так
нормальний одяг і взуття = обовязково ! тільки місцевого виробництва,
все що люди попривозили з України чи з Європи - тут викинути одразу можна ))
Білка в колесі• 13 января 2024
Ответ дляВишня на торті
Дитина є.Навчання там дуже дороге?
Моя сестра там училась по студ визе. Т е не имея внж. Да, было дорого. Но имея внж будет дешевле. Но дело не только в оплате обучения. Вам придётся содержать несколько лет взрослого человека. Там это только для богатых людей вариант
Хочу барабульки• 13 января 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Без фінської мови.
Я прямо зовсім некваліфіковану не шукала, чесно кажучи.
Шукала типу комірника (це з простого), маркетолог (це я в Україні). На вакансії усіляких там помічників відправляла.
Ми в Гельсінкі живемо, тут машина не потрібна, бо дуже гарний громадський транспорт. І країна дуже крута, в плані соціальної підтримки.
Все добре! Якби не фінська мова))) А через неї відсутність роботи.
А англійську я знаю. І ми всією сім´єю, і син підліток. То, може, нам буде краще в Канаді.
Оце фіфа• 13 января 2024
Ответ дляБілка в колесі
Так в канаде никакого лечения ребёнку не будет, если она там ’обычный ребенок’.
Там в принципе никому никакого лечения и нет. Бог дал - Бог взял.
Мою сестру после удаления камней из желчного выписали через 30 минут после того, как от наркоза отошла. Какие рекомендации на послеоперационный период? А никаких)
Тиждень тому маму після загального наркозу ( видалення жовчного гнійного) 76 років ( з мерцательною аритмією,був інсульт і інфаркт раніше) виписували на другий день, з трубками ,що торчать з живота. Ледь вмовила три дні потримати в стаціонарі.
Білка в колесі• 13 января 2024
Ответ дляОце фіфа
Уговорили же
Там не получится ’уговорит’.
Мой кум сейчас после удаления аппендицита лежит в больнице - гнойный - сказали 10-12 дней минимум будет лежать
Там не получится ’уговорит’.
Хочу барабульки• 13 января 2024
Ответ дляБілка в колесі
В мене один із факторів переїзду до Канади, дати там сину ВО.
То це дорого там??
Білка в колесі• 13 января 2024
Ответ дляХочу барабульки
То це дорого там??
О Боги. За во точно не в канаду и сша). Там это дорого
Хочу барабульки• 13 января 2024
Ответ дляБілка в колесі
Ух ти! Дякую, що написали.
В Фінляндії безкоштовно, але ж на фінській
Встидаюся запитать• 13 января 2024
Ответ дляХочу барабульки
Без фінської мови.
А відсутність сонця Вас не напрягає? Кажуть в Фінляндії з ним проблемно. Невже немає ніяких великих корпорацій, де б з англійською можна було працювати хоч на якійсь офісній роботі? Якщо Вам все подобається і обжилися, шкода знову ’зриватися’.
Встидаюся запитать• 13 января 2024
Ответ дляХочу барабульки
Ух ти! Дякую, що написали.
То у вас там Литва-Латвія поряд, англійською досить недорого можна отримати ВО.
Білка в колесі• 13 января 2024
Ответ дляХочу барабульки
Ух ти! Дякую, що написали.
Я не хочу вас пугать цифрами, но обучение моей сестры стоило родителям около 100 тыс$. Американских. Но она не имела внж на тот момент. С внж будет дешевле. Насколько - не знаю. Но дёшево или бесплатно - не будет точно
Танцепесенная• 13 января 2024
В куми живуть батьки в Канаді. Кума з дітьми в Києві. Мати лікуватися приїжджає в Київ. Там до лікаря добитися неможливо. Маммографію, рентген треба чекати по 8 міс. Потрапити до гінеколога теж важко. Стоматолог теж дуже дорого і дуже велика розкіш. Терміново пролікують якщо вмираєш. Якщо ні- чекай по півроку. Якщо хворий з температурою, то потрапити по скорій швидко не вийде. Треба чергу відсидіти по 6-7 год.
Саме через це кума туди не їде жити. В неї діти хворіють часто. А там треба бути здоровим.
Вишня на торті
• 13 января 2024
Ответ дляХочу барабульки
Ух ти! Дякую, що написали.
По програмі куает ціни на навчання мають бути як для канадійців.
Встидаюся запитать• 13 января 2024
Ответ дляБілка в колесі
Вагома мотивація на користь фінської! Знайома з донькою у Швеції, дівчинка в 5-му класі, вчить швецьку. Мабуть таки фінська знатно складніша але якщо дитина в середній школі,то може варто спробувати вивчити.
Хочу барабульки• 13 января 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Є корпорації. Тут взагалі багато відомих брендів, як на країну в якій лише 5млн людей. Наприклад чисто фінські : Nokia, Reima, Lumine, Nokian, SuperSell. Там всі на англійській розмовляють, але конкурс щоб влаштуватись нереальний.
А в компанії попростіше треба фінська.
Лишилось прибирання і ферми. Туди не пробувала))
Сонця дійсно мало. Але мені норм. Компенсується тим, що в країні багато гарного. Чисто, безпечно, жодних бомжів.
А в компанії попростіше треба фінська.
Оце фіфа• 13 января 2024
Ответ дляБілка в колесі
Уговорили же
Там не получится ’уговорит’.
Умовила, додала певну суму до ’ операційної’. Але людину в такому стані через добу після загального наркозу і операції збиралися виписати(( ну а через 3 дні ( що теж мало) таки й виписали
Вишня на торті
• 13 января 2024
Ответ дляТанцепесенная
Це страшно.То як же ж там з ковідом справлялися, якщо такі черги.
Встидаюся запитать• 13 января 2024
Ответ дляХочу барабульки
А в компанії попростіше треба фінська.
А щось типу складів одягу, фасування, бо ферма то таки треба мати хвацьке здоров´я.
Танцепесенная• 13 января 2024
Ответ дляВишня на торті
Дитина є.Навчання там дуже дороге?
Навчання там безумно дорого. І в 2 р дорожсе для іноземців. Це питання задавала кумі. Там на навчання беруть кредити які в Англії іпотім по 15 р віддають звідсотками
Вишня на торті
• 13 января 2024
Ответ дляХочу барабульки
А в компанії попростіше треба фінська.
О, в Канаді ви точно побачите багато бомжів)
Білка в колесі• 13 января 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Я, например, считаю Финляндию одной из самых привлекательных для жизни стран. И ребенку учить это язык стоит.
Встидаюся запитать• 13 января 2024
Навчання в університеті Литва-Латвія-Естонія від 2500 євро рік/англійською, можна кредит теж отримати , то може не варто в Канаду ?
Танцепесенная• 13 января 2024
Ответ дляВишня на торті
Вдома лежали. Хто при смерті- госпіталізувпли. Хто ні- вдома. Саме тому мені Європа страшна через відсутність можливості швидко дістатися до лікаря. Їх там просто нема. Їх мало. Таке саме в Англіїї .в Германії. Краща ситуація в Латвії.Литві.Чехії.
Вишня на торті
• 13 января 2024
В Канаді виходив закон що по програмі куает ціни на навчання для українців, такі ж як для канадійців.Але скільки що коштує, мабуть теж дорого.
Білка в колесі• 13 января 2024
Ответ дляВишня на торті
Так для канадцев тоже дорого). Местные до рождения детей откладывают на детей, а после - сразу начинают откладывать на их во). Те, кому есть с чего откладывать. А эта возможность есть далеко не у всех.
У моей сестры зп 3800 и у мужа её 3800. Они вообще ничего не откладывают