Вишня на торті• 13 января 2024

Досвід життя в Канаді

Всім доброго вечора!Прошу поділитися досвідом проживання і роботи в Канаді.Як хто зачепився там?Яку провінцію обрали?
Якщо не прижилися, то яка причина?Якщо з візою і не летите, чи шкодуєте що не спробуєте?
Дякую за відгуки)
Хочу барабульки• 13 января 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Вагома мотивація на користь фінської! Знайома з донькою у Швеції, дівчинка в 5-му класі, вчить швецьку. Мабуть таки фінська знатно складніша але якщо дитина в середній школі,то може варто спробувати вивчити.
Сину 14. І йому дуже подобається в Фінляндії.
Але якщо ми не знайдемо, тут роботу, то нас після війни відправлять в Україну. Я Україну дуже люблю, але через русню, думаю там проблемы надовго. Треба десь зачепитися.
Закінчила інтеграційні курси фінської мови. Але це на рівні : ’Як справи? Сьогодні гарна погода’
Ну, із Фінляндії до України дві години літаком. Це якось гріє душу. А Канада наче інша планета і квитки дорогі.
автор Вишня на торті • 13 января 2024
Ответ дляТанцепесенная
Вдома лежали. Хто при смерті- госпіталізувпли. Хто ні- вдома. Саме тому мені Європа страшна через відсутність можливості швидко дістатися до лікаря. Їх там просто нема. Їх мало. Таке саме в Англіїї .в Германії. Краща ситуація в Латвії.Литві.Чехії.
А в Україні?
Встидаюся запитать• 13 января 2024
Наче ми завжди мали проблеми в українській медицині, але зараз бачу по знайомих, наскільки недооцінювали. Сусідка в Німеччині на виплатах, сюди приїздить одразу все розписано гінеколог-стоматолог/імпланти-косметолог, колеги знайома з Ісландії прилітала, щоб імпланти зробити.
Білка в колесі• 13 января 2024
Ответ дляОце фіфа
Умовила, додала певну суму до ’ операційної’. Але людину в такому стані через добу після загального наркозу і операції збиралися виписати(( ну а через 3 дні ( що теж мало) таки й виписали
Вы понимаете, что там варианта добавить нет вообще? И частной медицины нет вообще.
Оце фіфа• 13 января 2024
Ответ дляБілка в колесі
Розумію. Але я про те,що й у нас вже так роблять ( я писала про строки виписки після операції).
автор Вишня на торті • 13 января 2024
Ответ дляБілка в колесі
Чомусь мені наша українська медицина здається хорошою.Ми дійсно її недооцінюємо.І спеціалісти є гарні
Танцепесенная• 13 января 2024
Ответ дляВишня на торті
В Канаді виходив закон що по програмі куает ціни на навчання для українців, такі ж як для канадійців.Але скільки що коштує, мабуть теж дорого.
І в Англії так. Але ціни від 5тис фунті на рік. В Англії. Тут дівчина писала. Всі беруть кредити на навчання.
Білка в колесі• 13 января 2024
Ответ дляОце фіфа
У нас тоже медицина и образование катятся в пропасть. Но до канадской пропасти им ещё далеко
Танцепесенная• 13 января 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Бо там це неможливо. В мене однокласниця живе в Бостоні Америка. Раз на рік прилітає зуби лікувати в Київ
Хочу барабульки• 13 января 2024
Ответ дляБілка в колесі
Я, например, считаю Финляндию одной из самых привлекательных для жизни стран. И ребенку учить это язык стоит.
Вона така і є!
Я окрім того, що сонця замало, навіть, не знаю, які ще мінуси є.
Якщо ты громадянин, то така соціальна підтримка, що голодний і без житла ти не залишився точно. Тому і бомжів немає. У них у всіх є житло. А жити на вулиці в умовній коробці тут не можна. Поліція не дозволить.

Ну, ми в Канаду злітаємо. Отримаємо Ворк перміт. Подивимось що до чого, а далі видно буде
автор Вишня на торті • 13 января 2024
Ответ дляБілка в колесі
Так для канадцев тоже дорого). Местные до рождения детей откладывают на детей, а после - сразу начинают откладывать на их во). Те, кому есть с чего откладывать. А эта возможность есть далеко не у всех.
У моей сестры зп 3800 и у мужа её 3800. Они вообще ничего не откладывают
Там ще й діти виходять на роботу, щоб заробити на навчання
Білка в колесі• 13 января 2024
Ответ дляВишня на торті
Конечно. Я вам больше скажу - моя сестра ещё и подрабатывала пока училась. Это помимо 100 тыс, которые родители потратили
Встидаюся запитать• 13 января 2024
Ответ дляВишня на торті
Ну так, сьогодні шукала тату де зробити катаракту, то дівчата пишуть, що ось цей лікар дуже класний, працює в приватній, але він також працює і в державній, можна туди до нього потрапити. Якщо маєш кошти і хочеш швидко-комфортно, тоді в приватну. Один сум, що на наші пенсії тут складно не те що лікуватися, а взагалі виживати. Катаракта від 20 тисяч, заміна колінного суглоба від 70 000, а пенсія від 3000 грн.
Танцепесенная• 13 января 2024
Ответ дляВишня на торті
А в Україні?
В Україні в мене нема проблем з лікарями. Потрапити можу швидко до будь-якого лікаря. Навіть якщо припече- будь-яка клініка прийме.в Канаді цього нема
автор Вишня на торті • 13 января 2024
Ответ дляХочу барабульки
Вона така і є!

Спробуйте)А чоловік ваш ким працює?
Я от думаю що треба хоча б рік прожити, щоб щось зрозуміти.А то й більше.
Встидаюся запитать• 13 января 2024
Ответ дляТанцепесенная
Уявляєте,людині дешевше пролетіти туди-сюди через океан, щоб в Україні зуби пролікувати. До мого стоматолога була черга ’з усієї географії’, розповідав, що тут під мікроскопом канали лікують а в США ніхто тим не бавиться, видрали зуб і імплантат вставили, але ж це вже зовсім інша історія.
Танцепесенная• 13 января 2024
Ответ дляВишня на торті
Саме так. Наші лори.невропатологи. окулісти- найліпші. Там дитина хрипить і кашляє.а їй виписують парацетамол і все. А в неїбронхіт ітреба аб.лікарі дуже слабенькі .саме вузькі спеціалісти. Щостосується операцій- зроблять. Якщо дрчекаєшся.все круто і на сучасному ріані
автор Вишня на торті • 13 января 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Ціни дійсно кусючі, а от черг нема)
Танцепесенная• 13 января 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Саме так.там ніхто зуби не рятує. Мені мій стоматолог зуби всі врятувала. Закордоном їх рвуть і все. А тут з каналами ходиш по 3-4р.до лікаря. Лікують їх то тим то сим
Злюка бобер• 13 января 2024
Ответ дляВишня на торті
Такого закону не має,але якщо отримаєте ПР ,то дешевше чим іноземцям.
Хочу барабульки• 13 января 2024
Ответ дляБілка в колесі
А ще ж і нерухомість неймовірно дорога.
Я навіть не уявляю чи її там взагалі реально купити. Тобто, відкладати треба не тільки на ВО, а ще і іпотеку платити
Оце фіфа• 13 января 2024
Ответ дляТанцепесенная
Порадьте,будь ласка,вашого стоматолога якщо Київ
Танцепесенная• 13 января 2024
Ответ дляОце фіфа
Вул.Миколи Голего 7Б.Клініка стоматологічна. Врач Попова Анна
Оце фіфа• 13 января 2024
Ответ дляТанцепесенная
Дякую!
Королева ганделику• 13 января 2024
Ответ дляХочу барабульки
В мене один із факторів переїзду до Канади, дати там сину ВО.
То це дорого там??
Если у вас будет ВНЖ, а потом гражданство, то уже дешевле. А так, конечно, там платное образование. У вас какой уровень английского?
Королева ганделику• 13 января 2024
Ответ дляБілка в колесі
Я не хочу вас пугать цифрами, но обучение моей сестры стоило родителям около 100 тыс$. Американских. Но она не имела внж на тот момент. С внж будет дешевле. Насколько - не знаю. Но дёшево или бесплатно - не будет точно
Минимум вдвое дешевле, ага.
Королева ганделику• 13 января 2024
Ответ дляВишня на торті
По програмі куает ціни на навчання мають бути як для канадійців.
После того как вы получите ВНЖ, а не по программе куает)
Хочу барабульки• 14 января 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Я думаю, В2.
Якщо поживу в англомовному середовищі, десь через пів року можу на С вийти . Просто практика треба.

Я ще собі думаю. Це ж не тільки на ВО треба гроші, а ще і на житло. В нас є в Києві гарна нерухомість, але її не вистачить, щоб купити щось у Канаді. Я як побачила там ціни на квартири, в мене око сіпатись почало))))
Королева ганделику• 14 января 2024
Ответ дляВишня на торті
Та блин, зачем гадать? Погуглите университеты по желаемой специальности, зайдите на сайт каждого университета, почитайте условия. Если не найдете условия, напишите емейл, попросите вам рассказать что и как. Что нужно ребенку сдать, каким условиям соответствовать, и сколько это будет стоить. Есть ли гранты, если есть, то на каких условиях. Источник уж точно поинформативней советчицы.
Королева ганделику• 14 января 2024
Ответ дляБілка в колесі
чем они занимаются оба?