Вишня на торті• 13 января 2024

Досвід життя в Канаді

Всім доброго вечора!Прошу поділитися досвідом проживання і роботи в Канаді.Як хто зачепився там?Яку провінцію обрали?
Якщо не прижилися, то яка причина?Якщо з візою і не летите, чи шкодуєте що не спробуєте?
Дякую за відгуки)
Бутербродница• 13 января 2024
Я в Колумбии.
Морожена_курка• 13 января 2024
З візою. Без чоловіка їхати не хочу. Знаю, що можливо втрачу шанс, бо наче до березня треба вʼїхати, але не шкодую.
Хочу барабульки• 13 января 2024
Ми через місяць летимо в Калгарі. Вирішили спробувати, поки є шанс. Не сподобається, повернемось назад
автор Вишня на торті • 13 января 2024
Ответ дляБутербродница
Я в Колумбии.
Як вам там?Роботу маєте?
Борода• 13 января 2024
Ответ дляМорожена_курка
Да, до конца марта. Вы можете поехать в Канаду получить опен ворк и прочие доки, а потом, когда откроют границы, то поехать там поработать по опену пару месяц и начать подготавливать доки для воссоединения семьи.

Автор, если по теме, то Канада не для всех. Очень сложно.
автор Вишня на торті • 13 января 2024
Ответ дляХочу барабульки
Альберта гарний вибір👍Тільки зараз там холодрига.Люди які там кажуть, нічого скоро ж літо😁
Білка в колесі• 13 января 2024
Чего вы хотите от Канады? Зажиточной жизни - её не будет. Стабильности - тоже. Там нормально только первой нации, остальные должны работать за тарелку супа и собирать деньги, чтобы родить детей) т к это дорого.
Хочу барабульки• 13 января 2024
Ответ дляВишня на торті
Так ми зараз в Фінляндії. В нас теж не Мальдіви.)))
Я б не переїджала, але з роботою тут дуже складно. Через мову.
Борода• 13 января 2024
Ответ дляВишня на торті
Да, холодно. Но это Альберта, тут так и есть. Плюс перепады темпы, для людей с сосудами слабыми не лучший выбор
автор Вишня на торті • 13 января 2024
Ответ дляБілка в колесі
Розумію..Ви там проживаєте?
Сарафанное радио• 13 января 2024
Можу за сестру написать.
Вона там з січнч минулого року.
Вона, чоловік, троє дітей від груднічка до 17 років.

Чоловік до цього працював в Польщі на установці сонячних батарей, електрик.
Там роботу знайшов одразу спочатку на будівництві, потім підтвердив кваліфікацію електрика і працює по фаху. На першу роботу оформлювали біля місяця, але їх про це попереджали.

Живуть в Дартмуті
Квартира 2 тис
Однієї зарплатні на життя мало. Тому сестра теж пішла підробляти з 18 до 21 години. Тут була медсестрою лаборантом, там це довго підтверджувати, тому прибиральницею влаштувалась.
Мову не знали, лише старша донька. Чоловік вже розмовляє, сестра поки погано, на базовому рівні.
Дітям школи дуже подобаються. Старша цього року вступатиме. Сподівається на грант як краща на паралелі. Але як вийде.

Що не подобається - часті урагани. Через них періодично не працюють і школи теж. Різка зміна пір року - з зими в літо і навпаки.
Немає магазинів ’біля дому’ закупи потрібно планувати на пару тижнів.
Медицина - є нюанси.
Щоб жити потрібно працювати двом.
Погано без авто навіть в місті.
Це основне.

Що подобається
Ставлення людей
Дітям школи
Якось все простіше - пояснити не може
Багато національностей і немає відчуття, що ти другий сорт.
Ставлення, що прибиральниця - теж людина.
автор Вишня на торті • 13 января 2024
Ответ дляСарафанное радио
Можу за сестру написать.
Вона там з січнч минулого року.

Живуть в Дартмуті
Квартира 2 тис

Медицина - є нюанси.
Щоб жити потрібно працювати двом.
Погано без авто навіть в місті.
Це основне.

Що подобається
Ставлення людей
Дітям школи
Якось все простіше - пояснити не може
Хочуть там залишитися?
Хочу барабульки• 13 января 2024
Ответ дляСарафанное радио
Можу за сестру написать.
Вона там з січнч минулого року.

Живуть в Дартмуті
Квартира 2 тис

Медицина - є нюанси.
Щоб жити потрібно працювати двом.
Погано без авто навіть в місті.
Це основне.

Що подобається
Ставлення людей
Дітям школи
Якось все простіше - пояснити не може
Дякую, що поділились.
Мені подобається, що всі знаходять роботу. Навіть без мови.

В нас в Фінляндії, ну все чудово! Супер країна. Неймовірна.
Знайти роботу, щось із фантастики (((

Через це, мабуть, переїдемо.
Надежда наш компас• 13 января 2024
Ответ дляВишня на торті
100%
ось сьогодні, прекрасний сонячний день
на градуснику -34 С
Сарафанное радио• 13 января 2024
Ответ дляВишня на торті
Хочуть там залишитися?
Так
Вони були в Ізраїлі, Польщі і тепер Канада
Там подобається найбільше

Складно але подобається.

В Україні жили небагато. Тому там не особливо страждають.

Основне чого переїхали - лікування доньки. В неї серйозна хвороба і інвалідність у нас, і підтверджували в Польщі. Але з лікуванням саме цієї хвороби всюди біда.
Там з цим діагнозом простіше. І вона там звичайна дитина, по ставленню і лікарів, і школи. На відміну від Польщі і нашої країни, де це було проблемою.
Білка в колесі• 13 января 2024
Ответ дляВишня на торті
Розумію..Ви там проживаєте?
Моя родня там жила много лет. Сейчас уже почти все уехали в другие страны
Сарафанное радио• 13 января 2024
Ответ дляХочу барабульки
Дякую, що поділились.

Знайти роботу, щось із фантастики (((

Через це, мабуть, переїдемо.
Робота є
Знайти не важко
Але дуже довго оформлюють.
Сестра навіть на свій графік ввечері на пару годин легко знайшла. Було декілька пропозицій поруч з домом.
автор Вишня на торті • 13 января 2024
Ответ дляБілка в колесі
Важко фінансово чи клімат не підійшов?Вони вже мабуть і житло там своє мали
Хочу барабульки• 13 января 2024
Ответ дляНадежда наш компас
100%
ось сьогодні, прекрасний сонячний день
на градуснику -34 С
В нас в Гельсінкі снігу більше
І мінус 11. Теплинь)))
Білка в колесі• 13 января 2024
Ответ дляСарафанное радио
Так
Там подобається найбільше

Складно але подобається.

Так в канаде никакого лечения ребёнку не будет, если она там ’обычный ребенок’.
Там в принципе никому никакого лечения и нет. Бог дал - Бог взял.
Мою сестру после удаления камней из желчного выписали через 30 минут после того, как от наркоза отошла. Какие рекомендации на послеоперационный период? А никаких)
Білка в колесі• 13 января 2024
Ответ дляВишня на торті
И жилье имели. Продали.
И финансово и морально. Страна превращается в колонию строгого режима.
Ковидный кризис, кстати, очень сильно затронул. Многие лишились работы. Работа доступна только физическая, даже тем, кто имеет местное во. Медицина - вообще за гранью
автор Вишня на торті • 13 января 2024
Ответ дляБілка в колесі
И жилье имели. Продали.
Звичайно важко щось міняти.А куди переїхали?
Хочу барабульки• 13 января 2024
Автор, так а ви їдете до Канади чи нє?
Тут вже не багато на роздуми лишилось...
Білка в колесі• 13 января 2024
Ответ дляВишня на торті
Менять легко. Главное не шило на мыло поменять. Моя тётя жила Украина-Израиль-Канада-Мексика.
Переезжают в латинскую Америку потихоньку. Сестра пока там - хочет в Литву переводиться по работе. А после окончания войны - в Украину.
Чего вы о канады хотите?
Сарафанное радио• 13 января 2024
Ответ дляБілка в колесі
У нее два серьезных диагноза.
На третий день по приезду они уже попали к врачу общего профиля. Проверил их документы медицинские и выписки на укр и польском языке (в клинике был переводчик). Через неделю ее положили на обследование, за три дня подтвердили диагнозы и назначили лечение. Основной препарат на 2 недели стоит 500 долларов. Дают бесплатно.
Каждый месяц корректировка дозы. За год два раза была на дообследованиях.
Инвалидности как таковой я так поняла там нет.

Нюансы по медицине были у сестры. Проходила комиссию перед оформлением страховки. Нашли образование (ранее ей удаляли опухоль). Два месяца ждала результат рентгена. Потом назначили дообследоварие - другие снимки - несколько месяцев ждала дату, потом результат тоже долго. Если бы онко - могла бы и не дождаться. До сих пор не понимает что это было.
Білка в колесі• 13 января 2024
Ответ дляСарафанное радио
У нее два серьезных диагноза.

Какой диагноз у ребёнка? Лечение имеет эффект?
П с а сестра уверена, что у неё доброкачественное образование? Его удалили?
Сарафанное радио• 13 января 2024
Ответ дляБілка в колесі
У племянницы осложненной ЮРА и болезнь Крона тоже с особенностями.
Последствия ковида.
Да, лечение имеет эффект.
В Украине поставили диагнозы и сразу сказали, что лечение очень дорогое - около 60 тыс в месяц. Отправили в Европу. Там год только диагноз подтверждали (Польша + Германия). Все это время у девочки была температура 39-41 без перерыва и постоянные боли.
О Канаде (или США) знали давно. Как появилась возможность оформили визу и уехали. Лечение начали в Польше, но там оно оказалось эффективнее. Племянница живёт почти обычной жизнью. Наконец-то ходит в школу, даже работает, общается, гуляет.

Сестре нет не удалили. Его не нашли при втором обследовании. Дообслелования не добилась.
автор Вишня на торті • 13 января 2024
Ответ дляХочу барабульки
Автор, так а ви їдете до Канади чи нє?
Я ще в роздумах)Вже стільки передумала, не можу ніяк настроїтись.
Білка в колесі• 13 января 2024
Ответ дляСарафанное радио
Последствия ковида.
Да, лечение имеет эффект.

Желаю вашей племяннице здоровья и счастья.
А сестра пусть внимательно следит за своим состоянием.
Сарафанное радио• 13 января 2024
Ответ дляБілка в колесі
Спасибо