Дама с собачкой• 13 января 2024
Це нормально коли доросла людина не може спати без
Білого шуму? Вмикаю постійно кожен вечір роками!! Звук або дощу або як хтось пилесосить, або звук автобуса який їде…
То я якийсь неадекват чи як?)))
Дама с собачкой
• 13 января 2024
Ответ дляРыжаяЛиса
Не знаю
Но если вам нормально, то зачем знать, что думают остальные))
Мені так . По іншому я не засну і все
ВыФсеВрете• 13 января 2024
Я з вамиииииииииии,я думала я одна така придурошна,вибачте😅Тиша аж прям бісить ,включати почала з самого початку для дитини,а тепер я без нього не можууууу
Дама с собачкой
• 13 января 2024
Ответ дляВыФсеВрете
Давайте 5. Така сама))) всьо не можу по іншому спати хоч прибий
НашлаПерепискуМужа• 13 января 2024
Це звичка. ІІ можна змінити, але час потрібен, хоча би тиждень
Я живу в дуже шумному місці, де фоном місто вирує завжди й світло 24/7 завжди. У моїй квартирі вночі не потрібно вмикати світло - все і так видно від ліхтарів вуличних. І шум постійно.
Але я звикла, діти звикли, домашні тварини звикли.
Коли приїздимо в якесь тихе місце, де ліс, дерева, птахи, темрява й тиша - ми тиждень мучимося страшне, а тоді перелаштовуємося і норм. Вдома теж погано засинаю кілька днів після місяця на морі, наприклад.
Трейдер кріпти• 13 января 2024
Я в детстве засыпала только под телевизор. Сейчас наоборот должна быть полная тишина и темнота, чтобы я уснула. Все индивидуально
ВыФсеВрете• 13 января 2024
Ответ дляДама с собачкой
😅у вас це вже довго?)
Бо я раніше любила тишу,а як зʼявилась дитина ,то тепер обоє під шум спим вже 3 роки🤣
Дама с собачкой
• 13 января 2024
Але я ще з дитинства балділа коли наприклад мама пилесосила або сушила голову а я в ліжку спати йшла
Я аж балділа від такого
ПультОт_БМВ• 13 января 2024
Я когда то возле железной дороги жила,потом с года 2 уснуть без шума поездов не могла(
Дама с собачкой
• 13 января 2024
Ответ дляВыФсеВрете
😅у вас це вже довго?)
6 років вже таке)))
ВыФсеВрете• 13 января 2024
Ответ дляДама с собачкой
6 років вже таке)))
Ого,то ви вже зі стажем 😂
Перекус беру завжди• 13 января 2024
Я коли дуже втомлена то і без шуму засинаю. Коли ні то включаю типу музику для медитації, засинаю миттєво.
Думаю це нормально.
Дама с собачкой
• 13 января 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Оно у вас всю ночь звук издает и типа утром выключаете?
Іноді так . Але переважно шукаю шум дощу без грому на 1 годину і потім тел автоматом блокується і не шумить більше) бо є час різний в туб 1 год і 12 год скільки захочете
ВыФсеВрете• 13 января 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
В мене особисто так)Там така програмка є спеціальна.можна вибирати просто білий шум,шум води,дощ,дощ з грозою і т.д.
Дама с собачкой
• 13 января 2024
Ответ дляВыФсеВрете
А я ютуб вмикаю)
Дама с собачкой
• 13 января 2024
Ответ дляХвильоватиша
Дайте угадаю. Вам 26 лет)))Уже не первая ваша тема)
Мені ? Ні мені не 26)
Луноликая Вика• 13 января 2024
Вам бы ко мне, вам бы понравилось, у меня от дома в 20 метрах река и дамба с водопадом, этот звук воды бесконечен
Матраскин Брат• 13 января 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Так і обісцятися можна)
Точная копия плова• 13 января 2024
Ответ дляДама с собачкой
6 років вже таке)))
а 7 років назад як ви засинали?
Сиамская сороконожка• 13 января 2024
Это дело привычки, мне кажется.
Я своим детям с детства включала ночник, так они теперь, здоровые лбы, не заснут, пока не включат гирлянду. Как-то сломалась , так они себе шар дискотечный включили.
А я наоборот, не засну, если что-то будет блымать, ещё и повязку одеваю, чтоб уж точно ни одна искра света нигде не минула