Метелик• 14 января 2024
Не можу знайти чоловіка, який би заробляв більше за мене. Хоча дохід не космос
Заробляю 55 тисяч оф зарплата+10 додатково. Всі побачення чи навіть початок стосунків йдуть в мінус, бо мій режим життя то недоступно для тих, з ким будую стосунки чи починаю спілкування.
Дівчат, хто був в такій же ситуації, як ви її вирішили? Опустили свої запити чи вдалось все таки знайти чоловіка, який з вами «на одній хвилі»?
ЕлькиПальки• 14 января 2024
Ответ дляМетелик
А я вам розкажу, як це виглядає в 30. Приїжджаю на побачення в кавʼярню на машині.
А мій опонент на маршрутці їхав купу часу, злий як чорт і скаржиться цього не знаючи, що ці жінки за кермом, то дно. Що машина в місті то невигідно, бо за таксі дешевше платити. От мовляв він читав якусь статистику скільки витрат йде на машину і кожна машина ламається. А його колишня дружина цього на рахує, от така сяка.
Мені вже неловко. І я не в своїй тарілці, хоча їжджу не на чомусь вау.
По молодості він може теж не був таким злим на весь світ. І може б досяг чогось, якби поруч була жінка, яка підтримувала. Так само як і в молодості це могла бути мила розмова за щось нейтральне, а не злість на весь світ через маршрутку.
ничего не понимаю, при чем тут маршрутка и женщины за рулем? Мой муж и я постоянно за рулем, но иногда и на маршрутках ездим. Никогда не выходила оттуда злая на весь мир, тю. Это же просто маршрутка, а не камера пыток. И иногда мне на маршрутке удобнее, чем на машине, сижу/стою и релаксирую, не надо внимательно следить за дорогой.
Метелик
• 14 января 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
простите, а почему он ДОЛЖЕН платить за вас 1000, если у вас еще даже симпатии нет? Может он и 5000 бы заплатил, если бы влюбился.
Ніхто нікому нічого не винен. І він мені нічого не винен.
Але після такого жесту, то логічно, що я його розглядаю лише як формат спілкування. Не більше. Мені хотілось на стенд ап, ми сходили, було класно, але він мені не потенційний партнер. А він почав навпаки активізуватись з підкатами і вирішив, що то нормально) пропонував ще з його друзями познайомитись.
Неместная Я• 14 января 2024
Ответ дляФайно Замало
++++ Странно,что автор вроде умная,а не понимает,что ей светит мужик 45+ с бекграундом. Успешньій 35 летний женитсяна 25 летней.
Не смешите, Riesling ) подруга вышла замуж за одногодку в 36. Она хорошо зарабатывала, больше него, но сейчас он содержит семью, она в декрете.
Метелик
• 14 января 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Ви акцентували увагу на маршрутці, а я розповіла, як воно спілкуватись з людиною, яка в своїй сфері не реалізована і отримує мізер.
Він всюди бачить негатив, всіх звинувачує і початок спілкування, то вже претензії. Хоча я йому не розповідала, ні як я приїхала, ні на чому їжджу. Так само і його за це не питала.
ЕлькиПальки• 14 января 2024
Ответ дляМетелик
ну так тогда тут финансы вообще ни о чем. Из всех моих знакомых самый негативный - это очень обеспеченный мужчина. Просто характер такой, ему все те так постоянно. Я это и пыталась вам сказать. Что финансы не равно легкий, приятный характер, скорее даже наоборот. Потому что успешный мужчина не бывает мимимишкой, у него жесткий характер, и он отражается на всех сферах жизни.
ЕлькиПальки• 14 января 2024
Ответ дляМетелик
Не всі в 30+ сідають в режим робота/будинок) якщо ви інертні і вам це нормально, то це не норма для всіх.
Удалено администрацией...
ЗаведУющая• 14 января 2024
Ответ дляВиправлялочка
Э.
37. Высокий, чорнявый, з блакитнмми очима і має 2 власні квартири.
Але при цьому п´є пиво 6 днів на тиждень і палить.
Жінку хоче модельної зовнішнішності і ідеально доглянуту(жодного целюліту і зайвого волосся), все має бути красиво і акуратно.
Вкладень в стосунки не планує, жити буде 50/50.
Має чудовий досвід друзів перед очима, де жінка крутиться як білочка і при цьому щаслива, ще й з дитиною ні дня в декреті не була, а працює постійно на удальонці.
🤦Це не підійде. Мені треба з карими очіма)
ЕлькиПальки• 14 января 2024
Ответ дляМетелик
Я спеціаліст, котрий в своїй сфері має знання і певний рівень. Тому відповідно якщо не на своєму місці роботи, то на іншому буду мати +- схожу зарплату.
А померти кожен може, особливо живучи в нашій країні. То ви щось нове не відкрили
.
Я вам більше скажу, коли поруч інвалід, то кидають і чоловіки, які любили, і рідні матері, і хто завгодно. Бачила такі приклади поруч. Любов то явище далеееко не постійне.
вы точно в Украине? Такое ощущение, что я читаю тему примерно трехлетней давности..... в нашей стране война и через время экономика может просто накрыться медным тазом, когда работы тупо не будет. Молчу уже про нормальные зп.
ЕлькиПальки• 14 января 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
Мужчина оценивается как не дебил и не лентяй. К этим качествам обычно прикладывается счёт в банке. Думаю, золотая молодежь (чьи-то богатые дети) автора не очень интересует.
золотую молодежь автор не интересует )))) Ее бы как раз, может, и заинтересовала: деньги есть, желание и возможности тусоваться тоже.
Проблема в той самой молодежи, у них другие вкусы )
ЕлькиПальки• 14 января 2024
Ответ дляБаба_Воля
Не для всіх нормальний домашній режим. Ми з чоловіком більше 20 років разом, слава богу ніякого домашнього режиму в нас немає. Часто ходимо в якісь цікаві заклади, в кіно, театр, на концерти, подорожуємо..
муж инвалид или снят с военного учета?
Метелик
• 14 января 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Ну в мене зарплата не рівень дуже великих доходів. Це середній рівень. Люди середнього рівня більш задоволені життям та мають менше негативу, ніж люди, які мають багато незакритих гештальтів. Відповідно і чоловіка шукаю середнього рівня, а не Альфонса, щоб його забезпечувати. Мені не в кайф утримувати чоловіка. З такими доходами як у мене, то явно не завзяті карʼєристи)
Хлопаю ресницами• 14 января 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
Я была так же наивна,как и вы.
А сейчас, в свои 40, понимаю, что автор права на 100% .
Как бы у тебя не играли гормоны по отношению к нищеброду - не надо делать резких движений. Ну, пусть будут свидания, секс - если уж прям тебе кажется , что вы родственные души и вот это вот все.
Но никаких замужеств, общих детей и совместной собственности. Развод неизбежен и он дорого обойдется.
Я теж була наївною і там допомогла і там! Більше не заробляє нічого страшного - ще трішки! Людина має принаймні дуже старатися і рости як духовно так і матеріально!
ЕлькиПальки• 14 января 2024
Ответ дляОколовита
Какой выбирать, вы реально не понимаете, что 50 тысяч в Киеве для мужчины 30+ это вообще не уровень, чтобы среди молоденьких выбирать, разве что молодух из забитого села. Ой насмешили
ой, да ну прям. У меня на работе полно молодых и симпатичных девочек до 30 лет, с зп 30-40 тыс. Они очень даже смотрят на своих сотрудников 30+ с зп 50 тыс. Недавно двое поженились.
Ответ дляПозаземний розум
Автор ,Вы знаете я Вас прекрасно понимаю ,но думаю планку снижать точнее не стоит. Не нужен Вам мужчина которого ещё и содержать нужно, а рано или поздно к этому прийдет. Я была чуть в другой ситуации и разница в зарплатах не особо критичная ,но люди не способные зарабатывать влекут за собой массу проблем. Там дело даже не в деньгах ,мышление другое ,взгляды на жизнь.
Так мужчина ж вроде сам себя содержит, даже если меньше зарабатывает.
- Вова, что ты вечно тусишь с хулиганами, иди лучше поиграй с хорошими детками.
- А им со мной не разрешают играть...
Метелик
• 14 января 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Удалено администрацией...
Це ви пишаєтесь, що ваш брат ховається за спідницею? Мені ухилянт та домашній вазон не потрібен)
Я «за» те, щоб чоловік був чоловіком. Чого одні воюють, а інших мама не для того ростила? В країні війна і це нормально, що чоловіки волонтерять, воюють, а не сидять в квартирі.
ЕлькиПальки• 14 января 2024
Ответ дляЧервона ікорка
вообщем, вам правду написали, что в наших реалиях мужчина с ЗП 60 - желанный вариант для многих, включая ваш возраст и всех кто младше. поэтому у таких выбор больше. вот они и выбирают более красивых, более молодых, более енергичных. Если бы вы были красивой- вопрос бы не стоял. Просто симпатичной, ухоженной женщине, еще и руководителлю - сложно в этом соревновании. Возможно, Вам нужно смириться с тем, что кандидат может зарабатывать меньше. Просто ищите человека своего культурного уровня, с которым будет приятно общаться. Тут выбор; быть одной с тем же образом жизни, или партнер за которого вы немного ’доплачиваете’, вряд ли вы согласитесь сделать образ жизни более скромным.
вот вы совершенно правы. Моя близкая подруга с хорошей зп, квартирой в Киеве и машиной тоже искала, чтобы доход не меньше. Ее даже познакомили с достаточно обеспеченным мужчиной, ее возраста, вроде по всем параметрам ей подходит, но - скучно с ним, тоже на стендапы не хотел ходить, видимо )))) Бросила. Ей было тогда 32 года и она думала, что у нее еще все впереди и огромный выбор. Сейчас ей 45, ни семьи, ни детей. А тот мужчина уже 10 лет как женат, дети, прекрасная семья, высокий доход. Подруга недавно в разговоре сказала, что очень жалеет, что тогда с ним рассталась, и вообще о том, как легко разбрасывалась нормальными вариантами.
Ответ дляМетелик
А что такое ’Люди середнього рівня’, по-Вашему?
сЛАдКОежКА• 14 января 2024
Колись дивилась інтерв´ю з Аліною Байковою (це наша топ модель, десь там в Штатах живе).
Вона також жалілась на схожу проблему.
Всі мільйонери або зайняті, або ій категорично не подобаються.
Пробувала зустрічатись з українськими чоловіками. Але нічого не виходить)) Бо той спосіб життя, який для неї самий звичайний, для них суперлакшері і вони довго його підтримувати не можуть. І виходить або ій потрібно за них платити, або самій жити не так розкішно.
Короче, у кожного свої складнощі)))))
Вона також жалілась на схожу проблему.
Короче, у кожного свої складнощі)))))
Ответ дляМетелик
Я люблю котів, маю одного і то краще бути самій і жити так, як мені подобається, ніж бути з чоловіком, з яким мені дискомфортно.А критерій жінки, щоб знайти чоловіка, то хотіти дітей?) я і не приховую, що в мене дітей може і не бути, бо мені не 20 рочків. Я пройшла етап, коли хотіла дітей і він був провальним, бо це моя тема з колишнім чоловіком.
Я готова оплачувати 50 на 50 певні моменти, але це не все життя. В той момент я оплатила за себе, але я почала сприймати його суто як чоловіка для спілкування. Чоловік, котрий не зміг оплатити тисячу за жінку на початку при поході на стенд ап, то в майбутньому що він зможе в плані сімʼї забезпечити? На початку люди ще більше стараються, ніж надалі.
’краще бути самій і жити так, як мені подобається, ніж бути з чоловіком’ - зачем тогда Вам муж? Живите себе обеспеченная да радуйтесь, что для Вас 1000 - это ничто.
ЕлькиПальки• 14 января 2024
Ответ дляМетелик
за какой спидныцей? Начинаю думать, что вы тролляка. Или какая-то недалекая женщина, которая сама не понимает, что она хочет. Вам нужен мужчина, которого при вас в бусик утянут? А вы еще и помогать будете, подпихивать его? Так как же он тогда по стендапам будет с вами скакать? У нас сейчас ситуация проще некуда: либо по концертам, либо в окопе.
сЛАдКОежКА• 14 января 2024
Ответ дляМетелик
Смішна ви)))
Ответ дляЕлькиПальки
Зато пожила от души, никого не содержала, дети здоровья не лишили, никто ей мозг не парил, да и помудрела немного, живя одна.
Катастрофа• 14 января 2024
Мені було би ок в такій ситуації, якби чоловік чимось суттєво компенсував різницю в доходах. Наприклад, вродливий, супер у ліжку, любить готувати, турбується у дрібницях - каву в ліжко подає, массажі робить і таке інше. Якщо ж це типовий патріархальний мужик чи пополамщик, то сенсу в таких стосунках буде нуль, він брати буде більше, ніж давати.
ЕлькиПальки• 14 января 2024
Ответ дляГоворилка
ее это не утешает. Она хочет семью и детей. В 40 лет реально думала о том, чтобы родить от донора, но не решилась. Она не считает, что пожила от души, а жалеет о том времени, когда у нее был выбор и она могла бы иметь семью.
Ответ дляЕлькиПальки
В следующей жизни будет жить по-другому.
Впрочем, в этой тоже можно. Достаточно найти папу с детьми.
ЕлькиПальки• 14 января 2024
Ответ дляМетелик
36.
ну, приличный возраст уже. Мужчина-ровесник с хорошим доходом легко найдет себе молодую девушку. Зачем ему разведенка под 40, которой уже и детей родить ему будет проблематично. Надо смотреть на реальность открытыми глазами.
Неместная Я• 14 января 2024
Ответ дляВиправлялочка
Э.
Фу, какой кошмар
Зачем такие отношения? Чтобы ты при нем белочкой, а он - царь и бог? ...
ЕлькиПальки• 14 января 2024
Ответ дляviter33
Якщо не подобаються сюрпризи - закатити разок скандал
Доходить одразу
чтобы он сразу понял, с кем имеет дело и бежал, роняя тапки