Метелик• 14 января 2024

Не можу знайти чоловіка, який би заробляв більше за мене. Хоча дохід не космос

Заробляю 55 тисяч оф зарплата+10 додатково. Всі побачення чи навіть початок стосунків йдуть в мінус, бо мій режим життя то недоступно для тих, з ким будую стосунки чи починаю спілкування.
Дівчат, хто був в такій же ситуації, як ви її вирішили? Опустили свої запити чи вдалось все таки знайти чоловіка, який з вами «на одній хвилі»?
Принцепесочка• 14 января 2024
Ответ дляМетелик
А я вам розкажу, як це виглядає в 30. Приїжджаю на побачення в кавʼярню на машині.
А мій опонент на маршрутці їхав купу часу, злий як чорт і скаржиться цього не знаючи, що ці жінки за кермом, то дно. Що машина в місті то невигідно, бо за таксі дешевше платити. От мовляв він читав якусь статистику скільки витрат йде на машину і кожна машина ламається. А його колишня дружина цього на рахує, от така сяка.
Мені вже неловко. І я не в своїй тарілці, хоча їжджу не на чомусь вау.
По молодості він може теж не був таким злим на весь світ. І може б досяг чогось, якби поруч була жінка, яка підтримувала. Так само як і в молодості це могла бути мила розмова за щось нейтральне, а не злість на весь світ через маршрутку.
Так це просто окрема людина, до чого тут заробіток?
Є люди з великим доходом, але легко їдуть на метро, щоб уникнути пробок

Добра, коли сита!• 14 января 2024
Ответ дляДева Мария
Можливо ваша зовнішність не відповідає запитам чоловікам з нормальним доходом ?
И поведение
Дева Мария• 14 января 2024
Ответ дляМетелик
Якби моя зовнішність не відповідала запитам, то не було б стільки бажаючих на сайтах знайомств. Але кількість не =якість
Так бажаючі ваші на маршрутках , таких достатньо . А коли будете вибирати серед забезпечених , і серер них є також і жадібні і дивні и придурковваті - зовсім інших варіант . Ваш же не влаштовує критерій - щоб заробляв більше вас . То ще раз наголошую - щось не так з зовнішністю або з фото на сайті .
Топтунша• 14 января 2024
Ответ дляМетелик
В мене такий самий був колишній чоловік. Заробляв достатньо. А з дому лише на свята виходив, бо навіть якщо я вечерю не встигла приготувати, то краще доставка, ніж прогулятись кудись. Життя з ним, то день сурка був.
Тому я це пройшла і такі особистості стороною обходжу.
Воу, дак у вас еще и запрос на культуристическую составляющую? НЕРЕАЛЬНО. Нафиг оно не надо мужчинам после 30.
У нас в окружении как раз ваш контингент 35-45, вот так выглядит день почти каждого: работа, зал, волонтерская деятельность или хобби, покушать и спать. На выходных: движухи по мужским интересам, баня, тачки-мотоциклы-катера, активный отдых.
автор Метелик • 14 января 2024
Ответ дляПринцепесочка
Ні. Банально для мене нормально при зустрічі сходити в ресторан, на якийсь цікавий майстер клас, побувати на концерті. І то не формат першого
-другого побачення. То формат постійно. А більшість бажають вийти на каву в кавʼярню, а далі домашній режим без витрат.
Ось що Ви написали: ’не формат першого-другог, а постійний’.
Я не писала, що маю їсти при першій зустрічі чи замовляти там вечерю.
Рожки-да-ножки• 14 января 2024
Ответ дляМетелик
Ой все складно. Цього року людей доречі взагалі мало, певно повісток бояться. Я в Буковелі на лижах катаюсь включаючи вечірнє катання. Максимум, то ввечері ще в спа в готелі зайду з подругою та повечеряти десь недалеко. Бувало, що хтось знайомився, але то пошуковці романів поза шлюбом і формат «хочу пригостити». Але з одним рік тому познайомилась на відпочинку, то навпаки наче все класно, а він якийсь затягнутий виявився. Практично 2 місяці спілкувався, а зустрічей і всього іншого не ініціював. При тому, що дзвонив він перший, навіть подарунок на день народження відправив і квіти замовляв.
Ну так вам не по доходам надо искать, а по интересам. Мужчина с вами общался как-то 2 месяца, и вы его на вдохновили на встречи. Ищите с прямым запросом. Под рекламой выставки пишите, одной скучно ищу единомышленника сходить и т.п. На странице комика в обсуждении почувствуйте. Не ходят мужчины на выставки в 95% по собственной инициативе независимо от дохода. В первых рядах бежит, разве что если это его выставка.
автор Метелик • 14 января 2024
Ответ дляПринцепесочка
Я написала приклад, що людина, не маючи дохід хейтить всіх, хто живе краще. І зла на весь світ.
Людина, яка задоволена життям з адкватним доходом(неважливо б на чому приїхала) не починала б розмову з транспорту, незадоволення і купи претензій.
Неместная Я• 14 января 2024
Ответ дляМетелик
Я не тримаю планку. Просто в нас елементарно не сходяться плани та погляди, як провести час.
З одним спілкувались, він розказував як любить того ж коміка, що і я. В результаті як був стенд ап, то ой дорого ти що. Кажу ок я за себе заплачу, пішли. Хочу нормально час провести. Сходили. Логічно, що після такого я чоловіка вже не сприймала більше ніж обʼєкт спілкування.
У меня муж на много чего причитает, что дорого 😂 вчера до смешного дошло, не хотел, чтобы я купила мороженого на 300-400 грн в сумме 🫣 Но это не мешало позавчера выбирать мне машину )) хотя мне она как зайцу стоп сигнал ))
Принцепесочка• 14 января 2024
Ответ дляМетелик
Вибачте. автор, але тоді чітко формуйте свої думки. Бо я читаю те, що Ви пишете.
Можете на себе подивитись з боку? Як гадаєте, є в Вас внутрішня напруга? Бо, як на мене, ви йдете на зустріч з купою очікувань. І це досить дивно, бо незнайома людина Вам не винна, як і Ви їй. Це як від Вас очікувати на спортивний костюм, а Ви в класичному офісному, або на обколоті губи, а Ви прихильниця природності.
Так, звичайно, є якийсь фільтр, але оці ліміти ...

автор Метелик • 14 января 2024
Ответ дляТоптунша
Так, в мене ще й такий запит. Я люблю зал, люблю грати в теніс і люблю лижі. Тому я хочу розділяти свої хобі, а не щоб чоловік на дивані лежав. Так само люблю ходити на концерти, різні мк. Зараз почала ще вчитись грати на гітарі, ходжу на приватні уроки. В планах вивчення ще однієї мови, але то ближче до літа.
З людиною, яка нічого не робить, і суто релаксує вдома мені буде нудно.
Топтунша• 14 января 2024
Ответ дляМетелик
А вы с бывшим развелись только из-за его релакса дома?
Принцепесочка• 14 января 2024
Ответ дляМетелик
Я Вам і кажу, що це дуже обмежені думки. Бо є покидьки з дуже класним доходом, які вважають, що Ви винні виконати всі їх збочені фантазії за похід до ресторану. То тут про людину, а не про дохід
автор Метелик • 14 января 2024
Ответ дляТоптунша
Ні. Накипіло. З дітьми не виходило і то похитнуло наші стосунки, бо він вирішив, що цю тему треба закрити, бо він до лікаря не піде. Потім похитнуло те, що для нього релакс, то суто будинок. І вишенька на торті, що він почав курити план по вечорам і аргументом було, що лише в нашій країні то щось заборонене, а всюди норма, аби відпочити.
Н@Диете• 14 января 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Неправда, умный и богатый мужчина ищет себеподобную, потому что при общем высоком доходе они смогут намного больше нежели он сам. То в прошлой жизни были принцы и нещебродки , сейчас другое время.
Из личного опыта_ это не так нужна ’тихая гавань’,где он может отдохнуть и побыть собой,а не наставник в юбки
Топтунша• 14 января 2024
Ответ дляМетелик
Ну так то правильно, с планокурами ловить нечего, тем более что лечится не хочет. Вы ребенка хотите?
Кузякин• 14 января 2024
Ответ дляOlga076
если мужчина зарабатывает 15 тысяч то это правда огромная разница. там елементарно он тратиться чисто на покушать.
Кушают - животные и маленькие дети. Взрослые люди - едят.
БлинчикБезСметанки• 14 января 2024
Ответ дляМетелик
Я і написала, що зарплата не велика.
Їжджу в відпустку відпочити, а не знайомитись з кимось.
Ходжу в зал, кіно, на майстер класи, концерти. В кафе не лише каву випити, а й просто пообідати, бо не завжди є час та бажання готувати.
А трапляються чоловіки, які сидять вдома, а вийти, то максимум на каву витратитись.
Как по мне. то вы любите транжирить деньги. Не такой уж у вас большой доход, чтобы обедать ежедневно в кафе. Мужчины более прагматичны. Если для вас ежедневные рестораны важнее хорошего человека, то что ж вы хотите? Мужчины, которые хорошо зарабатывают тоже не ходят ежедневно обедать в кафе без надобности. В чем проблема просто суму, которая превышает собирать на какие то крупные хотелки, а не спускать в кафе?
Рожки-да-ножки• 14 января 2024
Ответ дляМетелик
Автор, вы в теннис играете, на гитаре, на лыжах катаетесь и у вас проблемма со знакомствами? Я даже не знаю... но проблемма никак не в доходах.
Неместная Я• 14 января 2024
Ответ дляСкорая помощь
Я пытаюсь доказать , что любят не за деньги и любят и без денег , и когда любят все решается двоем и вместе
Сразу видно кто с нищебродом не жил.
Или же наоборот, живёт, и самому при этом работать корона мешает.
Очень сильно влияет уровень жизни на привычки, быт, да на всё!

автор Метелик • 14 января 2024
Ответ дляТоптунша
На даний момент скоріше ні, ніж так. Я реально розумію, що мій вік вже не такий, щоб це було легко навіть зачати дитину.
Чоловіка, який би міг фінансово потягнути побут, щоб я видихнула і займалась дитиною поки декрет, то я не зустріла. А народжувати аби від кого, а потім і працювати, і дитину підіймати, то я не потягну фінансово, бо теж заробляю не мільйони.
БлинчикБезСметанки• 14 января 2024
Ответ дляМетелик
А мені треба обрати чоловіка, якого я буду утримувати фінансово?) я шукаю чоловіка, який розділяє мій спосіб життя в плані проведення часу.
автор, все хотят идеального, богатого, чтобы было интересно и любил до конца жизни. Но не все таких находят.
Топтунша• 14 января 2024
Ответ дляМетелик
Тогда шансов у вас мало - ваш возраст и запросы. Но в целом совершенно без стеба или сарказма пробуйте прокачивать женские энергии, когда у вас в голове и сердце ресурс из материального станет эмоциональным, мужчина клюнет на эту энергию.
ЕлькиПальки• 14 января 2024
Ответ дляМетелик
т.е. вы хотите, чтобы вас сразу начинали кружить? Я так понимаю, что за цикавый мастер-класс, концерт и т.д. вы платить не рассчитываете?
Ну так при чем тут зп мужчины? Просто они не понимают, почему они должны вот так сразу начинать активно платить везде (причем немало) за совершенно постороннюю, практически незнакомую женщину.
Баба на горошині• 14 января 2024
Ответ дляМетелик
автор, читаю вас і не можу зрозуміти, що ж не так)
Чи то ви не вмієте обирати чоловіків, чи тільки якісь невдахи звертають на вас увагу? Мій дохід 40-50 тис, це дуже середня з/п, на фоні мого оточення навіть дуже низька з/п. У чоловік завжди був дохід в рази більший.
Тих хто заробляв ще менше, ніж я і не було, куди вже менше?))

А ви пишете, наче у вас 250 тис, а у чоловік тільки 150 тис.)
автор Метелик • 14 января 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Так в мене немає великих «хотілок». Мені немає на що збирати гроші. Я без сімʼї, без дітей, можу пожити собі у задоволення. Те що хочу, то купую.
Мені на роботі потрібно харчуватись і нормально десь пообідати, то не забаганка. Вдома я готую вечерю, як була заміжня, то залишала і обід. Для мене немає проблеми приготувати щось, але носити на роботу судочки не ношу.
БлинчикБезСметанки• 14 января 2024
Ответ дляМетелик
Но вы должны понять ,что мужчина может зарабатывать, как и вы, но не любить походы в рестораны. Хотя о чем это я... мои все знакомства с СЗ были успешными, мужчины приглашали именно в рестораны. Но для меня не проблема заказать и посидеть дома, поужинать, секс. А не ждать, что 1-2-3-5 свидание меня будут куда-то водить, кружить, и это будет игра в одни ворота.
Неместная Я• 14 января 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Ваш високий дохід є і вашим прокляттям. Якби ми не говорили про рівноправя, його немає. Надто незалежна жінка в стосунках є важкою. І вона теж хоче щось мати з тих відносин, що б тішило її як жінку. Знаю по собі, що якщо я справляюсь з життєвою ситуацією без допомоги чоловіка, то навіщо він мені тоді? Жінка вкладається у відносини завжди більше, особливо емоційно. Чим це можна компенсувати? Як правило, матеріальним достатком, який пропонують чоловіки. А тут ви, така вся в грошах...що вам може запропонувати молодий чоловік? Шукайте серед розлучених старих мільйонерів. Не факт, що вони шукають таку незалежну жінку, а не просто жінку для налагодження свого особистого комфорту.
Что это за шаблон - женщина вкладывается в отношения больше? Ну кто такое придумал? Кто выбирал себе не эмоционального сухаря, тот получает и ласку, и поддержку, и заботу
БлинчикБезСметанки• 14 января 2024
Ответ дляМетелик
Я люблю котів, маю одного і то краще бути самій і жити так, як мені подобається, ніж бути з чоловіком, з яким мені дискомфортно.А критерій жінки, щоб знайти чоловіка, то хотіти дітей?) я і не приховую, що в мене дітей може і не бути, бо мені не 20 рочків. Я пройшла етап, коли хотіла дітей і він був провальним, бо це моя тема з колишнім чоловіком.
Я готова оплачувати 50 на 50 певні моменти, але це не все життя. В той момент я оплатила за себе, але я почала сприймати його суто як чоловіка для спілкування. Чоловік, котрий не зміг оплатити тисячу за жінку на початку при поході на стенд ап, то в майбутньому що він зможе в плані сімʼї забезпечити? На початку люди ще більше стараються, ніж надалі.
простите, а почему он ДОЛЖЕН платить за вас 1000, если у вас еще даже симпатии нет? Может он и 5000 бы заплатил, если бы влюбился.
Неместная Я• 14 января 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
А вы уверены что мужчина с доходом большим чем у вас, хочет себе ровню, ведь если он получает 80+ он может найти девушку с меньшим доходом чем у вас, но с другими качествами (физика или характер), все равно ему платить что за вас что за нее, но кто из вас будет более благодарен вы или девушка которая еще не посещала таких ресторанов или заведений. Он испытает от нее чувство радости и благодарности более интенсивное. Так что мое мнение вы со своим доходом ищите мужчину за которого вы можете заплатить и получите от его компании удовольствие, т.к. в противном случае ваши поиски могут продолжаться долго и не увенчаться успехом.
Господи какой бред )))
Я сейчас немного больше мужа зарабатываю, ну и что? Я думаю, он от меня получает восторга столько, сколько ни от одной другой женщины не получал. Потому что я его люблю не за уровень ресторанов. Но все предыдущие его бабищи садились ему на шею )
Виправлялочка• 14 января 2024
Ответ дляЗаведУющая
Ой,то може в вас є цікавий друг ,десь 38-43 рочків?😁
Э.
37. Высокий, чорнявый, з блакитнмми очима і має 2 власні квартири.
Але при цьому п´є пиво 6 днів на тиждень і палить.
Жінку хоче модельної зовнішнішності і ідеально доглянуту(жодного целюліту і зайвого волосся), все має бути красиво і акуратно.
Вкладень в стосунки не планує, жити буде 50/50.
Має чудовий досвід друзів перед очима, де жінка крутиться як білочка і при цьому щаслива, ще й з дитиною ні дня в декреті не була, а працює постійно на удальонці.