ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 14 января 2024

Бутулінотерапія хто робив

Хочу зробити цю процедуру, є трохи гусиних лапок біля очей та носогубних складок. Лікар сказав що одиниця ботоксу 120 грн, що мається одиниця, один укол чи ампулка? Напишіть хто робив. Чи зможу на наступний день іти на роботу? Чи нічого не видно? У мене алергії немає
Банан-барабан• 14 января 2024
Зможете і в той же день іти. Роблю вже 3 роки, результатом дуже задоволена
Відморожена• 14 января 2024
По дозуванню не скажу, але точно не укол і не ампулка, таких цін не існує.
Іти можна хоч в той самий день, буде кілька мікроскопічних проколів шкіри тоненькою голкою, маленькі крапочки, які можна помітити хіба зблизька роздивляючись і знаючи, що вони там є.
автор ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв • 14 января 2024
Ответ дляБанан-барабан
Велике дякую за відповідь, зазвичай всі відмовляють, приймай себе такой яка ти є
Страхованная• 14 января 2024
З носогубкою ботокс не допоможе
Ответ дляВідморожена
Дякую
Небоброїдка• 14 января 2024
В носогубку не колять його.
Жена миллионера• 14 января 2024
Единица ботулотоксина - это мера его измерения. На один вкол уходит от 1 до 6 ед, в зависимости от зоны и активности мышц. Например, на зону лба, межбровки и глаз может уйти до 50 ед. Все очень индивидуально и зависит от вас. Тут экономия единиц ни к чему и просчет точный может быть только на консультации. Идите и делайте, это про профилактику заломов.
Prervana• 14 января 2024
В определенном возрасте это уже прям необходимость. Раньше не знала зачем ботокс, нафига что-то блокировать и обездвиживать. Теперь вот знаю) с ним жить лучше, чем без него
Ответ дляНебоброїдка
В носогубку не колять його.
Дякую, буду тільки йти на консультацію.
Астоновитесь!• 14 января 2024
Обычно озвучивают стоимость процедуры за зону. Это в тысячах грн
Небоброїдка• 14 января 2024
Ось, вибачте, на укр. не знайшла
Ответ дляБанан-барабан
А скільки тримається результат?
Тримбулька• 14 января 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
А скільки тримається результат?
Зависит от вашего организма. Насколько быстро организм выводит токсины.
Відморожена• 14 января 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Зазвичай ті, хто активно відмовляє, не знають навіть, яка різниця між ботоксом і філлерами. Такі собі консерватори, у яких раніше все було краще.
Банан-барабан• 14 января 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Ніколи цього не розуміла, я подобаюся собі з рівним красивим лобом )) Жалкую, що раніше не наважилася, бо в мене активна міміка і вже після 30 картина була не дуже
Страхованная• 14 января 2024
Ответ дляВідморожена
А ще від всезнаючих чула фразочку ’Пообколюють губи ботоксом і ходять’
Зараз все скажу• 14 января 2024
Могут быть синички от любых уколов. врач при визите скажет сколько вам надо единиц. Я просто плачу стандартную цену за зоны, так тоже можно. Если нет явных заломов, то ботокс поможет
Небоброїдка• 14 января 2024
І я збираюсь, міжбровку вже пора, поки нема залому, тільки за очі невпевнена, читала що буває з´являються мішки через розслаблення якогось м´язу, типу не всім можна.
Банан-барабан• 14 января 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
А скільки тримається результат?
У мене рівно 6 місяців, диспорт
Банан-барабан• 14 января 2024
Ответ дляВідморожена
О так, і пишуть про те, що ботокс видно на обличчі))
Страхованная• 14 января 2024
Ответ дляБанан-барабан
У мене рівно 6 місяців, диспорт
В мене тільки перший раз так тримало, а потім 2-3 місця максимум. 3 препарати спробувала, однаково(
Банан-барабан• 14 января 2024
Ответ дляСтрахованная
Так, усе індивідуально( Я теж три пробувала - алерган, диспорт і навіть ботулакс. То все однаково +-