Чеширская кошечка• 14 января 2024

Аналізи ТТГ і Т4

Дівчата допоможіть щось не розумію що до чого, може тут є в кого схожі проблеми, здала аналізи: ТТГ -1,16 при нормі від 0,23-3,4, Тироксин - 9,5 при нормі 10-23,2. По узі багатовузловий зоб тірадіс 2, окремо вузол тірадіс 3.
Це гіпотеріоз скоріш за все? Але ж ТТГ в нормі. До лікаря у вівторок, а я щось хвилююсь.. раніше років п´ять тому при дослідженні був зоб, але гормони були в нормі.
Файно Замало• 14 января 2024
У меня гормоны в норме, но есть 3 узла, гипотиреоз явный тоже по симптомам (и мерзну, и усталость, и нервная, и кожа сухая)
Солоденька цукОрка• 14 января 2024
немає у Вас гіпотиреозу.є вузли.
Ольга0204• 14 января 2024
можу порадити лікаря, приймає онлайн. Я в нього консультуюсь вже 5 років.
дамаАмстердама• 14 января 2024
Ттг у вас не в норме. Не смотрите реф. значения. Вникните в тему.
автор Чеширская кошечка • 14 января 2024
Ответ длядамаАмстердама
Я чесно кажучі не дуже в темі. А підкажіть тоді на що звернути увагу будь-ласка.
Ответ дляФайно Замало
І я така. І вже багато років(
Квітка Миру• 14 января 2024
У меня похожие анализы. Ттг 1.5 был, а т4 9.7.
Назначил эндокринолог только йод
torbochki.in.ua• 14 января 2024
Ответ дляФайно Замало
В мене схожа історія(( Підкажіть, як Вас лікують?
torbochki.in.ua• 14 января 2024
Ответ дляКвітка Миру
Назначил эндокринолог только йод
Мені теж призначали тільки йод, селен, омегу3... і ніякого результату. За кордоном призначили гормони, перші півроку ніби ожила, потім все те саме, ніби нічого не приймаю(
Файно Замало• 14 января 2024
Ответ дляtorbochki.in.ua
Я сама пью омегу, магний, цинк, селен, витамин д. Был уже опыт и я сама выводила себя в супер состояние, тогда волосы выросли почти до пояса мега качества, я была полна сил. Тоже пила витамины и не ела сахар и хлеб. Вот сейчас снова взялась за себя. Иначе я утром вообще еле с кровати скатываюсь
Квітка Миру• 14 января 2024
Ответ дляФайно Замало
А сколько омеги пьёте?
NaTasha2018• 14 января 2024
Я часто сиджу на цьому сайті і багато всього тут корисного знаходжу. Тому поділюся своєю історією. Стосовно ттг :у мене аутоімунний тиреодит і багатовузловий зоб, низьке залізо і часто випадає волосся. Проте ттг в нормі. Я приймаю лише йодомарин і все, 200 мг, селен з цинком, вітаміни групи в, та д3, якщо ттг вище 4, то лише тоді лікарі призначають еутірокс і він знижує ттг, якщо до 2, то на жаль нвчого не треба побити, старатися правильно харчуватися і реально виключати з раціону барвники, консерванти і складні жири, я багато вже часу не їм сумнівні солодощі, сосиски, ковбаси, консерви і т, д. Бвльше овочів, темних фруктів, відмовилася від лактози бо вона типу не переробляється нормально організмом, не їм цукор , максимум чайну ложку за день, не пью кави, дуже чорного чаю, газованих напоїв, надаю перевагу запеченій їжі та вареній, без смаження чи копчення .
torbochki.in.ua• 14 января 2024
Ответ дляФайно Замало
Боже, як знайомо(( І про волосся, і стан... співчуваю. Теж все з перерахованого приймаю + гормони, але не можу сказати що гарний стан, постійно сонна і кето не дає тільки набирати, але не можу скинути(