Свезло так свезло• 14 января 2024

Дівчата, питання до тих хто веган. Поділіться своєю історією

Як прийшли до веганства, чи одразу перестали їсти молочку та яйця чи поступово і таке інше
Панна Кота• 14 января 2024
Для чого? Як потім компенсувати це все що ви недоїдаєте?
Тваринний білок дуже важко замінити, особливо якщо є проблеми зі здоров´ям.

Панна Кота• 14 января 2024
Я нічого проти не маю, просто цікаво як у тих хто веган досить довго ситуація з гемоглобіном. Наприклад якщо є аіт то ти не можеш бути веганом. Якщо ти важко працюєш фізично - теж...
Говорю відверто• 14 января 2024
Я мясо не ем.Не люблю.Рвбу тоже.Ем яйца,молочко,сыры.Частичный веган,с детства такая.Со здоровьем почти ок,тиреоидит только.
автор Свезло так свезло • 14 января 2024
Ответ дляПанна Кота
З етичних міркувань
Ашолюдискажуть• 14 января 2024
Не їм м´ясо, яйця та молочку. М´яса з початку війни, щось психологічно. Не ідейна веганка. Але довелось ввести в раціон протеїн, л-карнітін. Бо маю проблеми зі здоров´ям.
Панна Кота• 14 января 2024
Ответ дляСвезло так свезло
З етичних міркувань
Тобто етика діє тільки на тварин? Чи етичні міркування стосуються і побуту? Хімії, сміття, всього що оточує.
Якщо використовувати пластик це погано, то рослинні замінники - добре.
Рослини теж живі, хоч не можуть ’мекати’
Зате гарно перегнивають і дають нове життя, бо це органіка.
Капитанша• 14 января 2024
моя історія, веганила, полетіли зуби, волосся, шкіра, з´явилась анемія, більше не веганю

Капитанша• 14 января 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
а вітамін В? його ж також треба
Капитанша• 14 января 2024
Ответ дляПанна Кота
погана, нажаль...
Пухнасті штани• 14 января 2024
Моя история. Изначально была с низкой самооценкой, нужно было чужое внимание, выбрала эту концепцию, плюс, необычно и модно. Ну и что, что растения тоже чувствуют боль, они ж не пищат🤷🏻‍♀️ Ну и круто еще получать кучу внимания от попыток втянуть в свою секту мясоедов, плюс, самооценка растет, особенно, когда у официанта спрашиваешь, нет ли в этом блюде мяса/молока/яиц и на поедающих мясо смотришь так надменно, с осуждением. Ну правда, через 5лет постепенно пришлось возвращаться к мясу, тк волосы и ногти посыпались, пахло тело ацетоном(мочей),организм не смог на витаминах вывезти. Но было прикольно.
Панна Кота• 14 января 2024
Ответ дляПухнасті штани
Скільки часу пішло на відновлення?
Ответ дляПанна Кота
Ні, всього що оточує. Використовувати пластик - не погано. Погано - не сортувати сміття, а ще гірше- звалювати відсортоване сміття із смітників до спільного сміттєвоза (повністю руйновуючи можливість його повторного використання).
Як на мене організм Людини, як біологічного виду за період своєї еволюції, навчився жити без продуктів тваринного походження. А мораль ’Їсти м´ясо бо воно смачне’, не більше ніж людський егоїзм.
Панна Кота• 14 января 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Звісно, сортування сміття це дуже добре, але в нас, нажаль, немає належної переробки, воно все звалюється в одні великі кучі. Лише 6% сортованого сміття іде в переробку.
Вихід є - повністю відмовитись від пластику, на державному рівні це має бути прийнято. Нашого з вами бажання замало.
Еволюція надала нам змоги жити без тваринних жирів, без вітамінів, без тепла і світла.
Ваше тіло, вам вирішувати як в ньому жити і що їсти.
Якщо ви живете в селі - на своїй землі можете вирощувати продукцію, вона точно буде безпечною, без нітратів та хімії. Руками визбирувати з землі шкідників, колодарського жука, тлю з капусти, довгоносику рити пастки і т.д. Воду носити з криниці, не користуватися благами цивілізації які шкодять.
А так виходить, що у нас подвійні стандарти і мораль якась однобока.