Прикуси Язика• 14 января 2024

У державній лікарні роблять тест на стрептокок?

Цікавить саме відповідь лікарів з державних поліклінік. Чи передбачено тест на стрептокок. Яким чином, ви як лікарі терапевти/педіатри ставите діагноз ангіна.
Не худа ні разу• 14 января 2024
Ви можете купити тест, зроблять)
Море Щастя• 14 января 2024
Є тести, які можна зробити вдома. Для чого іти в цей розсадник вірусів. Якщо педіатр притомний, то спілкуватися по тел
автор Прикуси Язика • 14 января 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Ви можете купити тест, зроблять)
Тобто без того, щоб я купила - це пальцем в небо?
Не худа ні разу• 14 января 2024
Ответ дляПрикуси Язика
Ну я ж не знаю, які у вас там фахівці) Тест зазвичай підтверджує діагноз, який ставить лікар. Чи не ставить
Последний вагон• 14 января 2024
Да. В обычной поликлинике вполне могут делать этот тест. Бесплатно по направлению от семейного/ педиатра.
автор Прикуси Язика • 15 января 2024
Ответ дляПоследний вагон
що значить за направленням? його не педіатр у кабінеті робить?
автор Прикуси Язика • 15 января 2024
Ответ дляНе худа ні разу
ну лікар може хіба що вгадати по горлу, без теста. До чого тут фахівці