Баррикадница• Изменено 14 января 2024

Як це вирішити (спірна ситуація)

Працюю у досить вузькій галузі, де майже всі працівники знають одне одного. З деякими сходимося ближче, з деким взагалі не спілкуємося. З Мариною зійшлися ближче чим з іншими, але подругою я її не вважаю, приятелька.
Ми обидві працюємо на себе і по суті конкуруємо - самостійно шукаємо клієнтів, виконавців, тощо.
В мене останні пару років ситуація краща, бо я вийшла на міжнародний ринок, а вона залишилася в Україні.
І от в нас співпали інтереси - нам обом потрібний був один і той самий виконавець в нашій галузі, він якраз змінив номер телефона і дав мені., їй не давав. Я звернулася, все проговорила і тут спливає ця моя знайома, що шукає того самого виконавця.
Я на свою голову сказала що маю його телефон, але зараз він виконує моє замовлення, тому поки контакти не можу дати.
Поки він виконував пару місяців моє замовлення, мені підкинули ще одне - і я знову ж таки даю йому, бо він цим займається найкраще, на мій погляд.
І тепер ця приятелька прям атакує і розповідає яка вона на мене ображена і що вона так не повелась би, а разок би попрацуювала і дала попрацювати і їй, а не запускала б його в новий довготривалий проект, адже навкруги море чудових виконавців, а я забираю того єдиного, що потрібний їй.
Я не вважаю себе винною, але як аргументувати їй і припинити ці розмови - не розумію. Допоможіть будь ласка.
Марс атакует• 14 января 2024
Хоть скажите в какой отрасли работаете вы и ваш исполнитель? Так заинтриговали редкостью такой.... Пожалуйста)
Сама купляю квіти• 14 января 2024
Маня, если он сам не дал тебе тел, значит не посчитал нужным.
Мольфарочка• 14 января 2024
Ви їй нічого не винні, так і сказати
Комиссия50%• 14 января 2024
Автор, я весь текст не прочитала, але забийте і робіть як вам зручно
ДеньгиНеСдаю• 14 января 2024
Как то странно это. Телефон дала бы. Не думаю что это секрет такой уж.
автор Баррикадница • 14 января 2024
Ответ дляСама купляю квіти
Це не працює. Я вже кілька разів говорила, що значить його щось не влаштовує раз не дав - завжди відповідає що ми якось домовимося, просто дай.
Виниловая пластинка• 14 января 2024
Ну якщо ви краща, ніж вона. А ви прямо зробили на цьому декілька разів акцент, то що в ж ви так хвилюєтеся за якийсь там номер)
Сиренькая• 14 января 2024
Ніяк, тільки розрив стосунків. Ви перейшли межу від ділового спілкування до дружби.
автор Баррикадница • 14 января 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Вона базікало. І я боюся що вона його переманить. Чудово знаю що вона в стані вмовити будь кого на будь що.
ПотеряласЯ Я...• 14 января 2024
Это бизнес, детка, ничего личного 🤷‍♀️
Кнопкотиць• 14 января 2024
Ответ дляБаррикадница
Вы сами себе противоречите - исполнитель не дал номер, значит она ему не нравится и тут же вы пишете, что она трепло и уговорит кого угодно на что угодно )
Добродійка• 14 января 2024
Что спорного в ситуации я вообще не поняла. Исполнитель дал вам телефон, ей не дал. Вы спрашивали у него, можно ли его телефон раздавать посторонним людям? А вообще - кто первый встал, того и тапки
Твердая валюта• 14 января 2024
Ответ дляБаррикадница
Надо отвечать : извини, маня, но я не раздаю чужие телефоны без согласия их владельца
Білка в колесі• 14 января 2024
Ответ дляБаррикадница
Скажите, что не имеете права без его разрешения раздавать телефон кому бы то ни было. И не хотите неприятностей по этому поводу, т.к. вам с ним еще работать
vecya• 14 января 2024
Вообще не вижу никакой проблемы. Захотела бы, узнала б и без вас номер, значит так сильно надо. И бояться, что она переманит исполнителя, тоже глупо. Поднапряжетесь и будете искать другого, в случае чего
автор Баррикадница • 14 января 2024
Ответ дляvecya
Буду звісно. Але давати свідомо номер щоб вона з ним домовлялася - ні, не буду.
пу_пугренчик• 14 января 2024
Попросите процент от сделки Марины, раз уж Вы такая деловая бизнес леди, и привлеките к нему этого бесценного суперисполнителя
Горда пташка• 14 января 2024
Я ніколи не даю чужий особистий телефон, доки не спитаю людину. Тому я б цей аргумент не змінювала.
В мене працювала бригада, яка переробляла мені каналізацію, опалення, все, що з водою пов´язане. Вони вже закінчували роботу, коли сусід попросив контакти. Я спитала прораба, він просив не давати, бо роки за три вже працювали в сусіда, купу нервів вимотав. А сусід дійсно не сама приємна людина. Тому контакти не дала.
автор Баррикадница • 14 января 2024
Ответ дляКнопкотиць
Я яскравий приклад: чудово розумію що я права, але щукаю причин як її переконати тому, в чому я і так права.
Тому так і є: вона здатна переконати будь кого будь в чому, тому номер я не дам за будь яких умов.
До того ж звідки я знаю чому саме він не дав їй номер?
vecya• 14 января 2024
Ответ дляБаррикадница
Делайте, как считаете нужным и не переживайте, это всего лишь работа.
автор Баррикадница • 14 января 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Мені набагато вигідніше, якщо виконавець виконуватиме саме мої замовлення, а не отримувати відсоток від чужих.
Паспортний стіл• 14 января 2024
Ответ дляБаррикадница
Телефон не давайте, оборвите отношения, вы же сами говорите, что она вам не близкий человек. У нас была похожая ситуация, закончилась очень плохо, дикой конкуренцией, в которой никто не заработал и все потеряли.
сказочное_Бали• 14 января 2024
Ответ дляБаррикадница
Ну какой-то бред пишет. Она раньше работал с вами двумя.
1. Нефиг трепаться было про его новый телефон, ли хотелось покичиться этим?
2. Сори, телефон без его разрешения дать не могу
3. Спрашиваю у него дать или нет
4. Он уже в данный момент работает с вами, почему вы считаете что он бросит проект в который вошел и начнет работать с ней, если он скажет что телефон дать можно. Вы же не считаете, что вы единственная с ним работаете теперь?
Фізик-ядерщик заочно• 14 января 2024
Ответ дляБаррикадница
Отвечаете, что он вам также нужен, как и ей, и вы будете действовать в своих интересах, а не в чужих!!
Паспортний стіл• 14 января 2024
Ответ длясказочное_Бали
3. Спрашиваю у него дать или нет
могу ответить вам по четвертому пункту, сталкивалась с такой ситуацией, она предложит ему лучшие условия, естественно, временно, чтобы сломать равновесие, и в среднесрочной перспективе испортит все и себе и конкурентке, в результате никто не заработает, знаю таких ’умных’.
сказочное_Бали• 14 января 2024
Ответ дляПаспортний стіл
я понимаю о подобной возможности, но! подобное ж может не только эта барышня провернуть
обычно в узкой сфере исполнители дорожат своей репутацией и подобное не проворачивают
автор Баррикадница • 14 января 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Ось мабуть того і триматимусь. Але що відповідати на претензію - а я б так не зробила! Я б один раз попрацювала і дала іншому бо ти знаєш в чкій дуп той інший!
Я тут починаю виправдовуватися навіщось, хоча винною себе не почуваю анітрохи.
Не боюся осуду• 14 января 2024
Никак. Вы ей ничего не должны. Пусть обижается
автор Баррикадница • 14 января 2024
Ответ длясказочное_Бали
Ще й як провертають. Саме тому його номер я не дам.