Сама купляю квіти• 14 января 2024

Хто виїхав до Польщі, порадьте

чи варто зробити в Україні копії якихось документів, чи може фото, що треба буде на місці. Якщо так, то які саме документи, які розміри фото? Буду вдячна за будь-які інші поради також
Іллюха Перчик• 14 января 2024
В Польщі дуже погана якість повітря,раджу там не затримуватися а їхати далі на Німеччину.

Ms. Любмая жена• 14 января 2024
Не понятно, о каких копиях идёт речь и зачем они могут быть нужны. Берите оригиналы всех основных документов.
Первоклашка Я• 14 января 2024
Не понятен вопрос. Там нужны оригиналы.
автор Сама купляю квіти • 14 января 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Не понятен вопрос. Там нужны оригиналы.
Питання в тому, чи при оформленні їм треба також копії і чи варто їх одразу мати, щоб не бігати не шукати ксерокси, чи не робити фото по надцять злотих
Тишком нишком• 14 января 2024
Ответ дляСама купляю квіти
Загран паспорта но не всех страниц,
Виниловая пластинка• 14 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
ну есть немного, когда погода безветренная. незалежность от газа имеет и обратную сторону.
Ms. Любмая жена• 14 января 2024
Ответ дляСама купляю квіти
У нас копии никто не просил, фото мы делали на месте. Возьмите, если хотите, 3х4.
Красота неземная• 14 января 2024
Якщо плануєте підтверджувати освіту , то краще зробити апостилі будучи в Україні , щоб потім не передавати оригінали доя цього до України
Ms. Похвала• 14 января 2024
Візьміть усі документи. На місці розберетеся, що й до чого. Ви ж не Марс летите. Все максимально просто і бюрократично.
І моя порада- не їдьте в ту Польщу. Їдьте краще вже в Німеччину. Війна надовго. Краще відразу звикати до середовища, життя, адаптуватись у новому суспільстві. Польще не та країна. Повірте

Амелі на мілені• 14 января 2024
Фото сделайте на документы.
Все остальное сами отксерят и отсканируют.
Паспорт украинский, идентификационный код, загранпаспорт, песель, если есть.
Амелі на мілені• 14 января 2024
Ответ дляMs. Похвала
Вам жалко чи шо?
Виниловая пластинка• 14 января 2024
Ответ дляMs. Похвала
пока автор соберется, социал сократят до минимума
Ms. Похвала• 14 января 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Вам жалко чи шо?
Так. Шкода людину. Звичайно автору вирішувати. Але скажу так… поляки налаштовані, що українці мають робити за миску супу. Себе вважають супер нацією, ненавидять усіх інших, але найбільше радіють коли щось не те в німців…
Ms. Похвала• 14 января 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Просто відношення як до людини в Німеччині інше ніж у поляків. Польща - це вже крайній випадок. Ну, от вже край.
Амелі на мілені• 14 января 2024
Ответ дляMs. Похвала
Сами в это время к немцам ездят на заработки))
Вы думаете, если автор к немцам поедет, то у них будет что-то не так🤣
В Польше проще адаптироваться наверное, найти работу с жильем, куча агенций, да и украинцев много, легче ментально)
Виниловая пластинка• 14 января 2024
Ответ дляMs. Похвала
да что вы такое говорите. у нас даже особый договор о двустороннем сотрудничестве с польшей имеется. коего ни с какой другой страной нет. это, можно сказать, наши самые братские братья.
Ms. Похвала• 14 января 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Так. Самі їздять по заробітках по всьому світу, а зверхньо відносяться до українців, хоча ж самі нічого такого особливого…
В Польщі українці будуть ніким скільки б не жили, скільки б не зробили і ким би не були. В жодній європейській країні не буде такого відношення. І головне вони ж особливо й не приймали інших біженців в історії.
Ms. Похвала• 14 января 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Ага. І пішли блокувати кордони))) ніколи поляки не будуть нам братами… вони корисливі. Доки матимуть якийсь зиск, терпітимуть нас
Красота неземная• 14 января 2024
Ответ дляMs. Похвала
Якийсь ваш особистий болісний досвід
Тисячі українців живуть та почувають себе людьми

Ms. Похвала• 14 января 2024
Ответ дляКрасота неземная
Якийсь ваш особистий болісний досвід
Ага))) запитайте в бізнесменів, які мають фури і зараз на кордоні.
І взагалі багато можна писати про дружбу з поляками….

І так…Зарплати не відповідають оренді і цінам. Автор має бути до цього готова.
Люблю порядок• 14 января 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
ото плющить)))) в Польщі він і так на мінімумі
Красота неземная• 14 января 2024
Ответ дляMs. Похвала

зарплати в Польщі різні як і в інших країнах а про автора нічого не відомо хто вона )і що вміє

Про блокування почитайте думки іншої сторони бажано без перекладів
Люблю порядок• 14 января 2024
Ответ дляMs. Похвала
шкода. що хтось поведеться на отакі казочки і буде думати, що це правда. Будьте людиною і не лиш поляки будуть до Вас по-людськи
Люблю порядок• 14 января 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
о, пішла рашистська заказуха))))
Люблю порядок• 14 января 2024
Ответ дляКрасота неземная
Якийсь ваш особистий болісний досвід
а по постах хіба не видно, що був ’по мощам і єлей’? що видала - те і отримала назад
Забрала і не сказала• 14 января 2024
Де треба копії вони самі собі робили безкоштовно, ніхто нікуди за копіями не гоняв
Краще ліків візьміть запас якщо надовго плануєте
Ms. Похвала• 14 января 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Хто Вам сказав, що до мене погано відносились? Я просто знаю їх з середини, можна сказати))) є винятки, але то мізер.
Люблю порядок• 14 января 2024
Ответ дляКрасота неземная

Ви таким нічого не докажете, це - як наші ’кормільці всей Украіни’
Люблю порядок• 14 января 2024
Ответ дляMs. Похвала
ви вже тут добре свою ’середину’ показали
Ms. Похвала• 14 января 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Я написала правду. Ви можете вважати інакше)))) час покаже…
Світ великий. І якщо автору більше немає куди їхати- то нехай.