Сама купляю квіти• 14 января 2024
Хто виїхав до Польщі, порадьте
чи варто зробити в Україні копії якихось документів, чи може фото, що треба буде на місці. Якщо так, то які саме документи, які розміри фото? Буду вдячна за будь-які інші поради також
Раздражевская• 14 января 2024
Перевод свидетельства о рождении детей на польский понадобится при оформлении пособия
Красота неземная• 14 января 2024
Ответ дляMs. Похвала
Я написала правду. Ви можете вважати інакше)))) час покаже…
Світ великий. І якщо автору більше немає куди їхати- то нехай.
Написали свою суб’єктивну думку основану на вашому негативному досвіді
А правда у кожного своя
Люблю порядок• 14 января 2024
Ответ дляMs. Похвала
ваша ’правда’ більше змахує на боязнь конкурентів або вроджений комплекс меншовартості)))) Мені час вже показав, 20 років цілком досить, щоб знати, як ви висловились ’з середини’
Ms. Похвала• 14 января 2024
Ответ дляКрасота неземная
А правда у кожного своя
Чому ви думаєте, що в мене досвід?))) розкажіть про свою правду
Красота неземная• 14 января 2024
Ответ дляMs. Похвала
Якщо досвіду немає то тоді взагалі незрозумілий негатив в сторону Польщі
Виниловая пластинка• 14 января 2024
Ответ дляMs. Похвала
Ага. І пішли блокувати кордони))) ніколи поляки не будуть нам братами… вони корисливі. Доки матимуть якийсь зиск, терпітимуть нас
то промосковские поляки. вы что, марафон не смотрите?
Ms. Похвала• 14 января 2024
Ответ дляКрасота неземная
Є ще й родинні зв’язки. До мене відношення пречудове) але спостереження і бачила, і знаю відношення до біженців, до українців в праці і тд
Ms. Похвала• 14 января 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Розкажіть про позитив. Рада буду почути
Красота неземная• 14 января 2024
Ответ дляMs. Похвала
Ви вже заплуталися в своїх оцінках
Іллюха Перчик• 14 января 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
ну есть немного, когда погода безветренная. незалежность от газа имеет и обратную сторону.
Та ні,там же куча заводів з викидами,ось вам і наслідки.Ціна яку платять поляки за робочі місця.Але я зараз дивлюся,що все погане повітря яке було в Польщі пішло південніше.
Іллюха Перчик• 14 января 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Ms. Похвала• 14 января 2024
Ответ дляКрасота неземная
Ви вже заплуталися в своїх оцінках
Чому це? Я реально дивлюся на речі. Не приймуть поляки українців в Польщу, як повноцінних членів їхньої спільноти. Це моно нація.
Ms. Похвала• 14 января 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Рада, що у Вас все чудово складається. Є ж винятки
Іллюха Перчик• 14 января 2024
Ответ дляMs. Похвала
Мені казали що раніше до Українців на роботі в Польщі відносилися як до рабів.
Виниловая пластинка• 14 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Анджей Гула, имеющий другое мнение, считает, что ’более половины выбросов мелкодисперсных частиц в Польше приходится на отопление домов, 10 процентов - на транспорт, 25 - на промышленность и энергетику’. думаете он некомпетентен?
Ms. Похвала• 14 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Так і зараз. Є міжнародні компанії, там краще. Ну, і є в поляків винятки
Красота неземная• 14 января 2024
Ответ дляMs. Похвала
Якісь еміферні категорії - що за критерії прийняття до спільноти як посвята в лицарство ?
Працюєш , платиш податки , живеш на рівні з поляками .
Цікаво було би почитати про прийнята до спільноти в Нідерландах або скандинавських країнах :))
Іллюха Перчик• 14 января 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Ну звичайно,а що може сказати тобі політик,який сидить на грошових потоках?Польща це другий Китай в Європі.Там як мороз і немає вітру то показник PM2.5 подекуди доходить до 350.Так як в Делі.Дивно що Поляки нічого про це не знають і роблять вигляд що в них все добре.
Іллюха Перчик• 14 января 2024
Ответ дляMs. Похвала
Що означає міжнародні компанії?
Ms. Похвала• 14 января 2024
Ответ дляКрасота неземная
Розкажіть про суперове відношення поляків до українців. Чесно, завжди рада чути позитивні історії з тієї країни.
Красота неземная• 14 января 2024
Ответ дляMs. Похвала
Працюю
Конфлікт виник тільки зі щирою доброю українкою ;), при тому що кількість поляків переважає кількість українців в оточенні в рази ( поляків більше ). Поляки краще виховані , цінують особистий простір і практично не мають позиції « мені винні «.
Іллюха Перчик• 14 января 2024
Ответ дляКрасота неземная
Працюю
Удалено администрацией...
Красота неземная• 14 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
В чому щирість,брат?)
В безпосередньості мабуть :))
Іллюха Перчик• 14 января 2024
Ответ дляКрасота неземная
В безпосередньості мабуть :))
Удалено администрацией...
Ms. Любмая жена• 14 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Удалено администрацией...
Ага, все-таки ’цієї нації’. Русня вульгарис. Нужно заскринить, чтобы везде, где вы отписываетесь, этот скрин прикладывать.
Красота неземная• 14 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Удалено администрацией...
Філософські категорії :)
Ясно одне - узагальнювати цілу націю нерозумно - нація - це окремі люди і вони різні
Іллюха Перчик• 14 января 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Так в чому та щирість заключається?)
Ms. Любмая жена• 14 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Так в чому та щирість заключається?)
Удалено администрацией...
Іллюха Перчик• 14 января 2024
Ответ дляКрасота неземная
Філософські категорії :)
Але ж мова йшла про те,що інші народи за кордоном дружні а ми завжи навіть в себе вдома осторонь хата з краю а за кордоном одне одного взагілі цькуємо.При чому тут русня взагалі?)))