Сама купляю квіти• 14 января 2024
Хто виїхав до Польщі, порадьте
чи варто зробити в Україні копії якихось документів, чи може фото, що треба буде на місці. Якщо так, то які саме документи, які розміри фото? Буду вдячна за будь-які інші поради також
Виниловая пластинка• 14 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Ну звичайно,а що може сказати тобі політик,який сидить на грошових потоках?Польща це другий Китай в Європі.Там як мороз і немає вітру то показник PM2.5 подекуди доходить до 350.Так як в Делі.Дивно що Поляки нічого про це не знають і роблять вигляд що в них все добре.
промышленность (энергетика прежде всего) сжигает уголь эффективнее, в отличие от бытового отопления. не заводы же на лето отключают.
Іллюха Перчик• 14 января 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Удалено администрацией...
Ms. Любмая жена• 14 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Удалено администрацией...
Іллюха Перчик• 14 января 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Удалено администрацией...
Іллюха Перчик• 14 января 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Ну значіть у всьому винен простий кріпак.
Ms. Похвала• 14 января 2024
Ответ дляКрасота неземная
Працюю
Конфлікт виник тільки зі щирою доброю українкою ;), при тому що кількість поляків переважає кількість українців в оточенні в рази ( поляків більше ). Поляки краще виховані , цінують особистий простір і практично не мають позиції « мені винні «.
Ви ж не знаєте, що за чиненими дверима вдома) які розмови і які настрої.
Ви просто описали робочий процес і радієте, що Вас ніхто не чіпає. Вдячні, що є можливість заробити. І це дійсно важливо.
Але коли настрої в простих поляків не дуже, вони можуть накопичуватися і виливатися в різні і політичні процеси.
П.С. І на роботі також, коли межа переповнюється… не хочу тут писати негативні випадки, дуже просто..
Красота неземная• 14 января 2024
Ответ дляMs. Похвала
Мене не цікавлять розмови за зачиненими дверима - то особистий простір
Достатньо, що людям вистачає виховання не приносити свої суб’єктивні думки на роботу
вАлнуюся сильнА• 14 января 2024
Незнаю,про яке відношення пишуть,моя сім´я не стикалася з поганим відношенням за вісім років,сусіди поляки он нам з городу ягоди, овощі літом приносять,донька товаришує з польками,то теж добре до неї відносяться і дівчата і батьки їх,на роботі теж не зустрічали,ні я,ні чоловік.
Іллюха Перчик• 14 января 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ну значіть там не всі такі.Але чомусь слухи ходять про погане відношення.
Красота неземная• 14 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Можна довіряти тільки власному досвіду а не пліткам
Поїдете - зробите висновки - напишите :)
Іллюха Перчик• 14 января 2024
Ответ дляКрасота неземная
Зараз тільки слабку стать випускають нам не велено.
Красота неземная• 14 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Загальновідомо
Швидше б мир !
Іллюха Перчик• 14 января 2024
Ответ дляКрасота неземная
Загальновідомо
Швидше б мир !
Ой,так,де той мир...
Виниловая пластинка• 14 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
не во всем, но микрочастицы - это, в основном, твердотопливные котлы и печи, пыль покрышек, дизели евро0. промышленность тоже, но меньшая часть.
Ms. Похвала• 14 января 2024
Ответ дляКрасота неземная
То вам пощастило з колективом.
І коли ти живеш в тому суспільстві і настрої дуже важливі, якщо ти не просто на заробітках, а коли ти плануєш переїхати в країну і жити своє життя. І діти щоб там жили, онуки…
Красота неземная• 14 января 2024
Ответ дляMs. Похвала
То вам пощастило з колективом.
Я не на заробітках
Діти тут житимуть - дай бог буде мирно і в Україні і в Європі
А вивчають настрої народу нехай політичні сили :).
А Я Самая Самая• 14 января 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Фото сделайте на документы.
Все остальное сами отксерят и отсканируют.
Паспорт украинский, идентификационный код, загранпаспорт, песель, если есть.
Копии украинского паспорта и идентификационного номер точно не нужны. Это внутренние документы
Марс атакует• 15 января 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
да что вы такое говорите. у нас даже особый договор о двустороннем сотрудничестве с польшей имеется. коего ни с какой другой страной нет. это, можно сказать, наши самые братские братья.
Я вже до словосполучень ’ми брати’ і ’братські народи’ відношуся з дуже великою підозрою.Тепер друзі,партнери...все,що заводно ьільки не ’ми же братья’