рожева худі• 14 января 2024

чоловік 35+

у вас є знайомі/друзі які в 35 років не були одружені і влаштовували карʼєру і тд. при цьому вони адекватні, класні, просто от були без сімʼї. ?
не знаю чому але думаю, що з чоловіком шось не так) можливо якийсь стереотип.
в нас флірт, зве на побачення.
а в моїй голові шо або бабій або странний якийсь😂

хоча завжди хотіла чоловіка який от був би серйозним, влаштував життя , а потім сунувся у відносини. і тепер шукаю «подвох» як то кажуть. 😄
Hallowkitty -54c3• 14 января 2024
Знаю такого, і не одного, знайомий мого чоловіка, успішний в ай ті, йому десь 36-37, має квартиру свою в Києві, заробіток солідний, але на вигляд дуже худорлявий, трохи хворобливий , є знайома, яка вийшла заміж за 35 річного, він фотограф, холостий,з квартирою і машиною.

автор рожева худі • 14 января 2024
Ответ дляАвокада
в якому такому ’віці’?

не надо мыслить стереотипами советчиц((
то в совке, приходя из армии ,парни женились в 20-23.
сейчас у невест такие запросы,что не очень-то их и обеспечишь.
а вы перебирайте и дальше...
навпаки
він дуже мені подобається
я б не писала тут😂
автор рожева худі • 14 января 2024
Ответ дляHallowkitty -54c3
дякую за відповідь)
Григорий Иванович• 14 января 2024
Ответ дляВеккy
Ну так это единичные случаи. Вы когда стали олигархом?))
Давнооо! Только не олигархом, а алкоголиком.