Миллениалка• 14 января 2024

Коли доцільно робити 2й скринінг?

Ось у вівторок їхати на 2й скринінг УЗД+ кров , говорила з подругами..вони сказали зарано…лікарки моєї не було, записувала на нього медсестра ..термін буде 16+6

Подруги радять йти з 18 по 20 тиждень 🤷🏼‍♀️ завтра ще наберу клініку перепитаю…я так чекала цього дня , щоб дізнатись стать та взагалі побачити дитя 🥺
Пугачиха• 14 января 2024
В 16 ранувато, це якщо є питання по генетиці.
Мелочунь• 14 января 2024
Ближе к 20 неделям, когда хорошо видно все органы уже.
dahashutka19• 14 января 2024
Кров можна здати тижнів а 18, а узд в 20 . Або одночасно
автор Миллениалка • 14 января 2024
Ответ дляdahashutka19
Краще одночасно
автор Миллениалка • 14 января 2024
Ответ дляПугачиха
Питань немає, все слава Богу 🙏🏻
Minny• 14 января 2024
Вас відправлять ще потім додатково у 20 тижнів. Перезапишіться та і все, скажіть що на ту дату не можете
автор Миллениалка • 14 января 2024
Ответ дляMinny
Та мені всерівно треба обмінку забрати, сечу здати, ттг…але зі скринінгу точно перепишуть

А я можу просто зробити УЗД щоб стать дізнатись?
Блиск думки• 14 января 2024
Второй скрининг лучше после 20 недели
Директриссимо• 14 января 2024
Ответ дляМиллениалка

Вы по направлению или за деньги? За деньги можете, почему нет.
Второй скрининг делается на 20-21 неделе. Иначе он будет не информативный.
автор Миллениалка • 14 января 2024
Ответ дляДиректриссимо
Я стою на обліку в приватній клініці
Директриссимо• 14 января 2024
Ответ дляМиллениалка
Я стою на обліку в приватній клініці
ну так делайте просто узи, а потом, в нужное время скрининг.
Липка-прилипка• 14 января 2024
Например если есть порок сердца его не увидят ещё.
Лучше делать позже на пару недель.
автор Миллениалка • 14 января 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Лучше делать позже на пару недель.
Ой, не кажіть мені такі страшилки…бо я потім все гуглю місяць 🤣
Невгамовна Бу• 14 января 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Лучше делать позже на пару недель.
Будете смеяться, но как раз на сроке 16,5 недель у моего ребенка увидели какой-то неправильный кровоток в сердце (дословно не помню терминологию). Позже подтвердили диагноз дефект межжелудочковой перегородки. Но да, подробнее посмотреть сказали прийти после 18 недель.
автор Миллениалка • 14 января 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
І як зараз ваша дитинка?
Невгамовна Бу• 14 января 2024
Ответ дляМиллениалка
Навіщо? Якщо щось скажуть, то будете гуглити. А гуглити кожен комент в інтернеті, то тільки нерви собі псувати. Виправляйте, бо потім з такою тривожністю дитині життя не дасте, будете шарпати її на кожні 37,2.
Невгамовна Бу• 14 января 2024
Ответ дляМиллениалка
І як зараз ваша дитинка?
Чудово. Дефект сам закрився ще до народження.
автор Миллениалка • 14 января 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
Слава Богу 🙏🏻♥️
Мавка• 15 января 2024
Кров у 16, узі в 20 тижнів. Так зараз рекомендують генетики. 2 скрінінг не обов´язково робити в 1 день як перший.
Minny• 15 января 2024
Просто перезапишіться і все. Друге УЗД робити краще не раніше 20 повного тижня. Тим більше приватна клініка, коли вам зручно тоді і запишіться. Я вже не перший раз чую, що в приватних записують на УЗД на терміні 16 тижнів, а потім ще додатково у 20 оскільки у 16 вони не побачать те, що потрібно. Потерпіть, побачите стать скоро)
Життє Бентежне• 15 января 2024
В 18 тижнів здавала кров 2 скринінг (по результатам першого УЗД). 2 УЗД було на 22 тижні
Роза в вазі• 15 января 2024
Ответ дляМавка
У мене так само . Кров у 16, узд -20
Автор, думаю, Вам теж так будуть робити
syrochok• 15 января 2024
мені сказали другий раз біохімічний скринінг не робити, оскільки в першому все ок, ризики низькі, направили тільки на УЗД скринінг на 20т.
автор Миллениалка • 15 января 2024
Ответ дляsyrochok
В мене пакет на ведення вагітності, це вже включено у вартість . Але я б в так робила аналіз крові

Написала своїй лікарці, щоб перенести запис. Чекаю
dahashutka19• 15 января 2024
Ответ дляМиллениалка
Краще одночасно
Можна і так і так. Якщо вам хочется скоріше дізнатись сьать дитини, то звісно можна просто прийти на узд тижнів в 16 -17 ) Хоча, гарний спеціаліст і раніше побачить