Миллениалка• 14 января 2024
Коли доцільно робити 2й скринінг?
Ось у вівторок їхати на 2й скринінг УЗД+ кров , говорила з подругами..вони сказали зарано…лікарки моєї не було, записувала на нього медсестра ..термін буде 16+6
Подруги радять йти з 18 по 20 тиждень 🤷🏼♀️ завтра ще наберу клініку перепитаю…я так чекала цього дня , щоб дізнатись стать та взагалі побачити дитя 🥺
Миллениалка
• 14 января 2024
Ответ дляdahashutka19
Кров можна здати тижнів а 18, а узд в 20 . Або одночасно
Краще одночасно
Миллениалка
• 14 января 2024
Ответ дляПугачиха
В 16 ранувато, це якщо є питання по генетиці.
Питань немає, все слава Богу 🙏🏻
Миллениалка
• 14 января 2024
Ответ дляMinny
Вас відправлять ще потім додатково у 20 тижнів. Перезапишіться та і все, скажіть що на ту дату не можете
Та мені всерівно треба обмінку забрати, сечу здати, ттг…але зі скринінгу точно перепишуть
А я можу просто зробити УЗД щоб стать дізнатись?
Директриссимо• 14 января 2024
Ответ дляМиллениалка
Вы по направлению или за деньги? За деньги можете, почему нет.
Второй скрининг делается на 20-21 неделе. Иначе он будет не информативный.
Миллениалка
• 14 января 2024
Ответ дляДиректриссимо
Я стою на обліку в приватній клініці
Директриссимо• 14 января 2024
Ответ дляМиллениалка
Я стою на обліку в приватній клініці
ну так делайте просто узи, а потом, в нужное время скрининг.
Липка-прилипка• 14 января 2024
Например если есть порок сердца его не увидят ещё.
Лучше делать позже на пару недель.
Миллениалка
• 14 января 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Лучше делать позже на пару недель.
Ой, не кажіть мені такі страшилки…бо я потім все гуглю місяць 🤣
Невгамовна Бу• 14 января 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Лучше делать позже на пару недель.
Будете смеяться, но как раз на сроке 16,5 недель у моего ребенка увидели какой-то неправильный кровоток в сердце (дословно не помню терминологию). Позже подтвердили диагноз дефект межжелудочковой перегородки. Но да, подробнее посмотреть сказали прийти после 18 недель.
Миллениалка
• 14 января 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
І як зараз ваша дитинка?
Невгамовна Бу• 14 января 2024
Ответ дляМиллениалка
Навіщо? Якщо щось скажуть, то будете гуглити. А гуглити кожен комент в інтернеті, то тільки нерви собі псувати. Виправляйте, бо потім з такою тривожністю дитині життя не дасте, будете шарпати її на кожні 37,2.
Невгамовна Бу• 14 января 2024
Ответ дляМиллениалка
І як зараз ваша дитинка?
Чудово. Дефект сам закрився ще до народження.
Миллениалка
• 14 января 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
Слава Богу 🙏🏻♥️
Мавка• 15 января 2024
Кров у 16, узі в 20 тижнів. Так зараз рекомендують генетики. 2 скрінінг не обов´язково робити в 1 день як перший.
Просто перезапишіться і все. Друге УЗД робити краще не раніше 20 повного тижня. Тим більше приватна клініка, коли вам зручно тоді і запишіться. Я вже не перший раз чую, що в приватних записують на УЗД на терміні 16 тижнів, а потім ще додатково у 20 оскільки у 16 вони не побачать те, що потрібно. Потерпіть, побачите стать скоро)
Життє Бентежне• 15 января 2024
В 18 тижнів здавала кров 2 скринінг (по результатам першого УЗД). 2 УЗД було на 22 тижні
Роза в вазі• 15 января 2024
Ответ дляМавка
У мене так само . Кров у 16, узд -20
Автор, думаю, Вам теж так будуть робити
Миллениалка
• 15 января 2024
Ответ дляsyrochok
мені сказали другий раз біохімічний скринінг не робити, оскільки в першому все ок, ризики низькі, направили тільки на УЗД скринінг на 20т.
В мене пакет на ведення вагітності, це вже включено у вартість . Але я б в так робила аналіз крові
Написала своїй лікарці, щоб перенести запис. Чекаю
dahashutka19• 15 января 2024
Ответ дляМиллениалка
Краще одночасно
Можна і так і так. Якщо вам хочется скоріше дізнатись сьать дитини, то звісно можна просто прийти на узд тижнів в 16 -17 ) Хоча, гарний спеціаліст і раніше побачить