Не боюся осуду• 15 января 2024

Коли ви дали пустушку вашому новонародженому малюку?

І можете написати яку саме)
Да, я блондинка!• 15 января 2024
Дала в 1 месяц на неделю, ребенок перестал стараться кушать и потерял в весе.С тех пор больше ни разу не давала.
Грибной_Дождик• 15 января 2024
Не давала пустушок. Навіщо вони??
Анти-анонім• 15 января 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Не давала пустушок. Навіщо вони??
Пустушка призначена для того, щоб заспокоїти малюка й допомогти йому розслабитися, коли він надто збуджений або має потребу в смоктанні.
Грибной_Дождик• 15 января 2024
Ответ дляАнти-анонім
Двоє дітей без пустушок, також не гойдала і не колисала. Погодувала, переклала в ліжечко.
Шопингмонстр• 15 января 2024
Сразу давайте,а то потом будете вы вместо соски
Не зви чайна• 15 января 2024
Давала обом з народження, жоден так і не захотів її смоктати(
Не пью, не курю• 15 января 2024
Ніколи. 2дітей
Анти-анонім• 15 января 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Но не у всех же так)
Танцепесенная• 15 января 2024
Дала на 2 день. Виплюнула і на тому все.
dulenok• 15 января 2024
В роддоме на 2 день. Самую маленькую из аптеки, типа ромашка ( совдеповская). Потом были Авент приплюснутые
Аленький носочек• 15 января 2024
Не давала. Просто не думала про це, десь в 2 місяці якраз під кабінетом педіатра у черзі стояла, бачу багато з пустушками, заходжу питаю, а нам потрібно, відповідь: ’ у тебя ребенрк спокрцный, оно тебе не надо’. То і не пробувала.
Дон Пэдро• 15 января 2024
11 лет уже, все так и не дала))) отлично справлялась без сего ненужного девайса и вам советую!
Позаземний розум• 15 января 2024
Відразу в пологовому. Підібрати потрібно яку
все по ГОСТу!• 15 января 2024
Ответ дляАнти-анонім
Но не у всех же так)
Так то не все понимают)
Альдебаран• 15 января 2024
Десь на день 4й. З 3х дітей 2є з пустушками були. Чудово кожна дитина перші 6 місяців тільки на ГВ були, пустушка взагалі не заважала. І потім годувала аж поки дитина не переходила на загальний стіл, з тим, щоб відівчити теж проблем не було взагалі, коли дитині рік був.
Шопингмонстр• 15 января 2024
Ответ дляАльдебаран
А как от груди отлучали?
Kristinka2106• 15 января 2024
В роддоме. Латексную
Накладні мюслі• 15 января 2024
Давала після приїзду додому з роддому. Були пустушки Чіко.
Кіма кепка• 15 января 2024
Обійшлися без пустушок. Спробувала один раз дати, виплюнула і все на тому.
Король дивана• 15 января 2024
Дитина була на гв, пустишки не було. Коли захворів малюк в 4 місяці на ковід, намагалася дати пустишку, не взяв, воно і ок, на краще. Далі вже спроб дати пустишку не робила.
Альдебаран• 15 января 2024
Ответ дляШопингмонстр
А как от груди отлучали?
Постепенно сокращала количество прикладываний. Пустышку забирала чуть раньше до этого.
ХвилювАллочка• 15 января 2024
Ответ дляАнти-анонім
Важливе уточнення: малюка, у якого відсутня мама і який знаходиться на штучному вигодовуванні. Пустушки з´явилися в післявоєнний час коли в дитбудинках була купа сиріт і були призначені саме для них(
Ермолайчик• 15 января 2024
В пологовому будинку, найпростішу а-ля радянщина. Avent брати не хотіли, навіть нульова дуже велика буда для моїх дітей.
ХвилювАллочка• 15 января 2024
Ніколи. Двоє дітей чудово вирісли без них.
Бесконечность-не предел• 15 января 2024
В місяць дала. Взяв лише латексну ромашку. Мене пустушки виручала) Забрала в рік і три місяці.
Шопингмонстр• 15 января 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Соска впервые появилась в США на рубеже XIX и XX веков. А соска-пустышка в современном виде была запатентована в Германии и поставлена на производственный поток 70 лет назад, в 1949 году. Правда, пустышка для младенцев существовала еще во времена Средневековья
Царевна_несушка• 15 января 2024
Перші 2 міс, поки не побачила що дитина погано набирає вагу, відновлювала гв і з консультантом по грудному вигодовуванню прибрали її так і не повернулись до цього