Свій варік• 15 января 2024

А й дійсно- про відпочинок...

Минулого року була з дітьми в Трускавці і Льовові, 2 тижні, ціна витрат на відпочинок 60 000.00
Порадьте із власного досвіду куди я сама можу поїхати з 2 дітьми- 6 і 10 років?
Хочеться тепла, сонця, відпочинку.
Бюджет до 2 тис доларів з дорогою і проживанням. Днів на 10.
Турцію і Єгипет не розгоядаю
Попадалочка• 15 января 2024
Кіпр, дуже бюджетно, тепло цілий рік. Самому можна все організувати! Ми були 16 днів перед новим роком, нас сімʼя 4 дорослих та 2 дітей, квитки переліт 700 євро на всіх, житло - жили в Пафосі прям на набережній 8 днів 540 євро і потім 9 днів в Лімасолі 1250 євро теж локація супер, прямо біля набережної Мол. Житло мабуть можна і дешевше якщо на меншу кількість людей. Також брали машину на весь період 350 євро. Ну харчування то вже кожен сам собі. Щодня загорали та купались в морі.

Миззери• 15 января 2024
Ответ дляБува і таке
Ну вы в Польше, вам легче, чем человеку из Сум,образно

И с мужем, а автор сама с двумя детьми и чемоданами
Боже и тут про мужа ) и Польшу

Я тоже ездила без мужа с детьми )

Автор писала только в Украине места подсказывать ? Я это пропустила ?
Попадалочка• 15 января 2024
Ответ дляМиззери
Греция , номер 50 евро двухкомнатный ,море рядом , перелет надо ловить цены
Вода чистая очень , готовить можно самим в номере , там кухня была с необходимым , магазин в доступности вдоль пляжа по парку пройтись до него , цены на продукты может чуть чем в Украине дороже
Можно и в отеле питаться но дороже будет понятное дело
Самый кайф что людей почти не было на пляже
Можна лінк на готель. Дякую
Бува і таке• 15 января 2024
Ответ дляМиззери
Боже и тут про мужа ) и Польшу

Я тоже ездила без мужа с детьми )

Потому что вам до аэропорта часа два ехать, муж вам чемоданы довёз и провел и встретил. А автор сама из Украины едет
Миззери• 15 января 2024
Ответ дляКовбой Хагис
А шезлонги по чем?
Ну там получается можешь купить воду или колу и лежать можешь вообще ничего не покупать и лежать , никто не контролирует их очень много а людей очень мало
Было что мы сами были на пляже одни
Для социофоба как я идеально было
Не зви чайна• 15 января 2024
ОАЕ прилетела в декабре , погода отличная и вода тёплая .
Миззери• 15 января 2024
Ответ дляБува і таке

Кстати в наш отель приезжали на автобусе из Одессы мама и дочь
Бочка порохУ• 15 января 2024
Ответ дляБува і таке

Так автор не спрашивает где отдохнуть в Украине и явно готова и к чемоданам и к длительному проезду
Миззери• 15 января 2024
Ответ дляБува і таке
Вы так классно за автора решили какие ей советы подходят а какие нет))
Окей, все, никому ничего не советую

Бочка порохУ• 15 января 2024
Ответ дляПопадалочка
Класс, а може знаєте скільки вода градусів? Діти купалися?
Бува і таке• 15 января 2024
Ответ дляМиззери
Окей, все, никому ничего не советую
Не, советуйте, фото клёвые. Надо подумать, как автору быстрее до пункта добраться, это автобус либо трансфер+аеропорт. Умеет ли она сама бронить авиа, либо легче сесть во Львове/Киеве в автобус и ехать двое суток на море.
Та никада в жизни• 15 января 2024
Ответ дляАшотакоя
Никогда не отдала бы 60 тыщ за Трускавец....
А по теме, на такой бюджет можно много чего найти
В Трускавці два тижні можна відпочивати і за 20 тис, і за 60, і за 120. Очевидно, що це буде різний рівень. Кожен обирає свій варіант. Це можна сказати про будь-який курорт.
Миззери• 15 января 2024
Ответ дляБува і таке
Я не помню сколько одесситы ехали , меньше суток точно , часов 20 мне кажется и сказали что комфортно но ночью холодно и хорошо что был плед
Юлия Крамарева• 15 января 2024
Ответ дляБува і таке
А кто был по антикризисной программе в Италии? Читаю отзывы, ужасное питание люди пишут, макароны и тухлое мясо
Я була по антикризовій програмі в Хорватії,мені все сподобалось, особливо море,я такого ще не бачила.Харчуватись можна було в кафе,а можна було готувати самим,у будиночках є все необхідне для приготування їжі. Але можливо від того,що я була перший раз за кордоном,тому і багато вражень,ще туди відносно не довго їхати на автобусі.
Їздили на екскурсію в Дубровнік,були на Плітвіцьких озерах,це за додаткову плату. Мій син знову туди хоче,але вже вирішили,що поїдемо до Болгарії.
Жінка з перцем• 15 января 2024
Ответ дляМиззери
Класс! Очень красиво, а где именно это?
Бува і таке• 15 января 2024
Ответ дляЮлия Крамарева
?Спасибо, а магазины были рядом
Первая ласточка инфляции• 15 января 2024
При таких вводных данных я бы рыла предложения туроператоров из Польши.
В прошлом году были недорогие туры в Грецию. Крит, Закинф и т.д.
Юлия Крамарева• 15 января 2024
Ответ дляБува і таке
?Спасибо, а магазины были рядом
Так у цьому населеному пункті були кафешки,булочна з різною випічкою,2 магазини по типу міні-супермаркета,ще нас вивозили в Лідл в сусіднє містечко за покупками,здається 5 євро платили за дорогу.Для мене цього було з головою.Сам населений пункт,Клек називається,знаходиться на кордоні з Боснією та Герцеговиною, в нас деякі туристи туди ходили в місто Неум.
Пенек Возмездия• 15 января 2024
Ответ дляЮлия Крамарева
А що таке антикризова програма ?
І де її шукають 😬

Холодная каша• 15 января 2024
Ответ дляЮлия Крамарева
Яке місто?
мегамоСГ• 15 января 2024
Ответ дляЮлия Крамарева
А что такое антикризисная программа? Первый раз слышу...
Бува і таке• 15 января 2024
Ответ длямегамоСГ
Ага, вам расскажи и набронируете и нам не останется мест
Юлия Крамарева• 15 января 2024
Ответ дляПенек Возмездия
А що таке антикризова програма ?
І де її шукають 😬
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-3469538
Юлия Крамарева• 15 января 2024
Ответ дляХолодная каша
Яке місто?
селище Клек, Південня Далмація
Юлия Крамарева• 15 января 2024
Ответ длямегамоСГ
Ванна Тазиковна• 15 января 2024
Я была в Трускавці з сином в санаторії Шахтар за 14 днів путівка на 2 вийшла 26тис. Відпочинком дуже задоволена, хочу і цього року поїхати. Від поїздки за кордон мене стримує дорога. Я дивилась варіант з Болгарією, на поїзді доїхати до крайньої точки на ЗУ , а потім автобусом, але все одно важко. І поїздка на 2 тижні буде мінімум тисяч 50 на 2. Якщо доїхати на поїзді в Польщу або Молдову і звідти летіти, це ще дорожче, і там треба дивитись, щоб в стиковку потрапити. У мене відпустка два тижні, я по часу не встигну відпочити 2 тижні в цих випадках, на дорого багато часу піде.
Божа кульбабка• 15 января 2024
Ответ дляЮлия Крамарева
а що це за програма вперше чую?
Бува і таке• 15 января 2024
Ответ дляБожа кульбабка
а що це за програма вперше чую?
Ещё одна
Бува і таке• 15 января 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Ребенку интереснее на море, чем в санатории Шахтер. До Болгарии ехать 20-26 часов, спать будет, в телефоне играть, в окно смотреть
Всіх підсаджую• 15 января 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
На троих? И что интересно, железного порта еще не будет, скорее всего.
Як я за ним скучила.