Марічка• 15 января 2024
Гайморит, як вберегтися від рецедиву?
Пройшла лікування,, динаміка позитивна,, пазухи чисті,, як тепер берегтися?? Як підняти імунітет після лікування?
Дівчина Бобула• 15 января 2024
Імунітет ви не піднімете. Можете спробувати пробіотики для внутрішнього вуха. На майбутнє, як тільки починаєте хворіти, треба всіма способами намагатися, щоб ваш ніс постійно дихав. Як тільки у вас не пробивається ніздря, там починається застійний процес.
Файна дівка• 15 января 2024
Ніяк. При нежиті уникати сухе повітря в приміщенні, вологість тримати 45-55% , достатньо вживати води , теплого пиття. Щоб не доходило до згущення виділень з носа. Своєчасне звернення до лора якщо ніс не дихає.
А так гайморит якщо не запускати не страшний, складні краплі , протинабрякові препарати та антибіотики.
к.Буланова• 15 января 2024
Дитині дуже допомагала ’кукушка’
Тілько починаються проблеми з носом - я шурую до лікаря, робимо кукушку і все, полегшання. Накаталися ого-ого. Але воно того було варте
Ну і головне - правильно підібрати ліки, що б не було рецидивів та звикання