Крию матом страшно• 15 января 2024
Работники приват банка помогите с информацией
Можно ли достать фотографии когда оформляли карту ПриватБанка. Умер отец - это последняя его фотография . Может можна куда-то обратиться, карточку закрою, свидетельство предоставлю. Мне очень важно получить фото
Новорічна пальма• 15 января 2024
Зверніться з письмовою заявою на відділення, де було оформлено карту.
Напишіть ситуацію.
Нічого не вартує СБ погодити надсилання фото вам
Напишіть ситуацію.
Крию матом страшно
• 15 января 2024
Ответ дляМандолина Бу
Вывод : фотографируйте родственников пока живые.
Вы правы, маю те що маю
Крию матом страшно
• 15 января 2024
Ответ дляСвята
В любом отделении банка это могут сделать
Отказали
За ким я буду?• 15 января 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Отказали
До керівника відділення звертались?
Я от роблю часто перекази грошей через термінал і в відділенні один стоїть близько до керівника. То як бачу, жіночка така чуйна, вислухає, буває допомагає іншим по платежам через термінал.
Може теж вам звернутися саме до керівника відділення, або до іншого спеціаліста.
Дама-мадама• 15 января 2024
Автор, співчуваю😢 Напишіть їм в підтримку на емейл і опишіть ситуацію. Якщо фото ще доступне, є ймовірність, що вам допоможуть.
Крию матом страшно
• 15 января 2024
Ответ дляЛюблю Украину
чем мотивировали?
Внутренняя информация банка
Дама-мадама• 15 января 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Внутренняя информация банка
А ви писали, що можете надати документи, що підтверджують особу?
Крию матом страшно
• 15 января 2024
Ответ дляДама-мадама
В мене є свідоцтво про смерть, картка яку він отримав
Завтра піду до начальника відділу
Крию матом страшно
• 15 января 2024
Ответ дляКонФФетОшка
В кабинете можно найти, емли доступ есть
Есть приват 24, доступ имею
Дама-мадама• 15 января 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Завтра піду до начальника відділу
Спробуйте, може вони хочуть особистої присутності, а не онлайн. Візьміть всі документи, що маєте на руках. Надіюсь не останні ж…, мали б допомогти. Якщо відмовлять у одному відділені, підіть в інше. Іноді буває, що потрапляєш невдало.
Крию матом страшно
• 15 января 2024
Ответ дляДама-мадама
Дякую Вам! За інше відділення я навіть не подумала
Дама-мадама• 15 января 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Коли одні двері зачиняються, відчиняються інші. Нехай у вас вийде!